Víte, že se říká, že v onom reinkarnačním kole je další zastávkou těch, kteří si nyní užívají ve sféře bohů, peklo? A viděli jste někdy tarotovou kartu Osud? I tam, z toho místa na vrcholku kola, se člověk řítí přímo po hlavě dolů …
Opravdu toho ještě nemáme dost?
Opravdu stále ještě věříme, že je kam lézt?
(ebook elementu OHEŇ, kap. 5)
Další téma týdne OPRAVDU STÁLE JEŠTĚ VĚŘÍME, ŽE JE KAM LÉZT? krásně souzní s tím, co se tento týden odehrálo. :- )
Tento týden končil další běh instruktorského kurzu pro ty, kteří se z nejrůznějších důvodu chtěli naučit orlí čchi kung. (Neboli moderní západní styl čchi kungu nazývaný Orel v hnízdě.) Nejdřív byla malá maturita, jak to jeden ze studentů nazval. (Praktické a písemné zkoušky. Celkem hodně přes hodinu.) A pak slavnostní odevzdávání rour. :-)
Uznávám, na oficiality moc nejsem.
Svou první rouru na Univerzitě Karlově jsem přijala s velkým odporem jen kvůli rodičům, aby si tu slávu v Karolinu mohli užít.
A to jsem měla to štěstí na promoci v Karolinu. Jak bych se asi cítila někde, kde to nedýchá historií?
Asi jsem to tak měla vždycky. Continue reading „UŽIJME SI ÚSPĚCH, ALE NELPĚME NA NĚM (Oheň 5)“