Dejte mi 10 týdnů a já vám systematicky i hravě ukážu 10 způsobů, kterými si sami šlapeme po spokojenějším životě. Nechybí vám první z důležitých ingrediencí? Vnitřní svoboda? 

Už jste někdy měli pocit, že ať děláte, co děláte, spokojenější nejste? Že i když se vám splní nějaký sen, rozplyne se jako fata morgána, sotva se k ní přiblížíte? Měli jste ten pocit užuž – a ono zase nic?

Super! To jste připravení přestat se konečně točit v bludném kruhu svých přání a představ a jít na to jinak!

Můžete mít mnohem víc, než si umíte vysnít!

A může to být zábavná hra i dobrodružství. KDO, NEBO CO TEĎ OVLÁDÁ VÁŠ ŽIVOT?  Jste spokojení, nebo toužíte po nějaké změně? 

Žijete tak, jak to chcete vy, nebo jak to chtějí druzí?

A jste si jistí, že to, co chcete vy, je opravdu vaše přání??

V následujících 10 týdnech to můžete díky první části projektu STROM ŠTĚSTÍ sami zjistit.

A také kdo jste, po čem skutečně toužíte, jak toho dosáhnout, a co vám stojí v cestě.

Celý 10 týdenní online kurz NARÁZ ve verzi e-knihy, podpůrných praxí i mé podpory. 

(Už nemusíte čekat na e-maily. )

  • V e-knize najdete shrnutí celých 10 let (!) tohoto původně e-mailového kurzu.
  • Podpůrné praxe vám pomohou najít svou kotvu –  svůj zdroj síly a rovnováhy, abyste v rámci projektu zvládli objevovat Jiný svět s větší lehkostí, mohli se opravdu svobodně rozvíjet a konečně být opravdu sami sebou. (A nejspíš zjistíte, že to neznamená to, co si teď myslíte.)

Ideální pro ty, kteří si chtějí jít vlastním tempem, ale zároveň chtějí jasný plán a podporu.

 

   

 

OBJEVTE DÍKY STROMU ŠTĚSTÍ NOVÝ, NEDUÁLNÍ, JINÝ SVĚT I SAMI PRO SEBE

V něm totiž vaše spokojenost nezávisí na nikom a na ničem.

Umíte si to představit??

Ať se děje cokoliv (třeba když mi umíral otec), vy dokážete vnímat posvátnost okamžiku, soucítění, podepřít vnitřním klidem sami sebe i své okolí. Ale i masírovat, krmit, zjišťovat informace.

A ano, i nespat, vzpomínat, bilancovat, šířit jeho památku a s ní se radovat. Uvědomovat si, jak je na konci života zásadní být smíření a spokojení.

Čerpat zkušenosti, lásku, ticho podstaty a zdroje našeho bytí, odkud vše vychází a vše se tam vrací, ve chvílích, kdy se lidé nechávají strhnout smutkem a vzdorem. Ne proto, že „duchovní je netrápit se“, ale proto, že tak to už přirozeně cítíte. Neodmítáte ale nic. Ani smutek a vzdor, který může přijít jako vlna. Proč vzdorovat vlně, když se jí můžete nechat nadnést, nebo se do ní plně ponořit a podplavat??

A tak jste OPRAVDU svobodní. Což je dar elementu DŘEVO.

Tisíciletá moudrost 5 elementů / 5 energií má právě tuhle moc a já ji miluju!

Mě provázejí témata týdne už 11. rok (!) a nemůžu se toho nabažit.  

A online kurzem už prošly stovky lidí...

VYZKOUŠÍTE TAKY??

 

   

Máte pocit, že život vám protéká mezi prsty?

Že nemáte nad svým životem kontrolu, nebo že vás vláčí od jednoho problému k druhému? Témata týdne pomáhají uchopit život do vlastních rukou. I vám. Nebude najednou jen tak plynout beze smyslu. Tématy týdne mu vtisknete svůj záměr a s údivem zjistíte, že to, co se začne dít, je odpověď Života na váš vlastní impulz. Nic proti vám, ale pro vás! Nic, za co si můžete sami, ale co jste vědomě chtěli. Kolikrát mi právě tohle vědomí pomohlo?

Cítíte se zaseknutí? Nevíte, kudy v životě dál?

Energie elementu DŘEVO je energie růstu. Pomůže vám naladit se na silnou jarní energii, která umí prorazit i zmrzlou zemi. Bude odhalovat vaše ideály, na které jste už možná zapomněli. Bude se ptát po vašich proč (a bude vás chránit před otrokářskou vnitřní motivací, kterou zatím možná považujete za úžasnou věc) a pomůže vám najít kotvu, která vás bude v bouřích života držet, a vy si troufnete jít dál.

Cítíte se vyčerpaní a prázdní?

Jste jen chycení v bludném kruhu nespokojenosti, touhy a strachu. Nejistoty, lpění a závislosti na tom, co vás ale nikdy šťastnými stejně neudělá. Energie elementu DŘEVA vás bude učit chtít nechtít, otevřít se, zpomalit, zklidnit se. A přece právě díky tomu získat to, po čem toužíte. Přestanete bojovat se Životem o to, co vlastně ani nemá cenu, a budete se učit otevírat tomu, co cenu má.

Rozčiluje vás pořád něco? Toužíte po svobodě? Po tom být sami sebou?

Nadměrný hněv je podle čínské medicíny a filozofie symptomem disharmonie energie elementu DŘEVO. Je to signál, že plujete proti proudu, nebo že narážíte na překážky, které potřebujete překonat. Teď dostáváte příležitost týden za týdnem objevovat, kým skutečně jste, v čem spočívá opravdová svoboda, kdy překážky překonávat (a jak) a kdy je obeplout. A Život sám vám pomůže tím, jaké zkušenosti vám nabídne.

Vše probíhá mezi vámi a Životem, v komunikaci, hře. Odpovědi máte v sobě. U mě najdete zkušenosti, inspiraci a podporu.

 

KDYŽ JAKO JÁ ZJISTÍTE, ŽE ANI SPLNĚNÁ PŘÁNÍ VÁM RADOST NEUDĚLAJÍ

„Možná jste tam ještě nedošli – potřebujete nejdřív zjistit, že i vám se mohou sny splnit. Já měla velké sny už jako dítě – chtěla jsem cestovat (navzdory železné oponě), žít v Egyptě, napsat knížku, mít spokojenou rodinu. A podařilo se mi vystudovat arabistiku (včetně stáže v Egyptě), pracovat na Srí Lance a mít rodinu i 17 letou dceru. A ano, i několik knížek.

Právě proto vím, že všechny ty snahy žít si své sny, vizualizovat a kvantovat jsou nakonec nanic. Nenaplní vás. Ani nemohou. To, po čem v hloubi duše toužíme, totiž není z tohoto světa, ale ze světa nepodmíněného. Vždyť co je to za svobodu, kterou něco omezuje?? Co je to za radost, která vyprchá? Kdo by o něco takového stál??

Před lety jsem udělala  další objev –  naše nejhlubší, ty nepodmíněné, potřeby odpovídají 5 elementům čínské filozofie! A tak jsem se to rozhodla otestovat na sobě ročním projektem ABSURDISTÁN o 50 absurdních způsobech (5x 10 týdnů), jak si šlapeme po štěstí. A vydrželo mi to 11 let!  Začaly se dít tak neuvěřitelné věci a já je chtěla prožívat znovu a znovu, ať byly někdy sebenáročnější. Dávaly mi tolik!

Větší pocit svobody, hlubší radost, otevřenější láskyplnější srdce, klidnější mysl, větší uvolnění, schopnost hlubší spokojenosti, i když jsem se občas musela vzdávat toho, co mi bylo drahé, větší odvahu být sama sebou a čelit životu takový, jaký někdy je. Už jsem nepotřebovala tak utíkat. Nebo se za něčím honit. Našla jsem větší důvěru v sebe i Život.“ 

 


V e-knize najdete vše potřebné, abyste si svou vlastní cestu do Jiného světa vyšlapali taky. Věřím, že každý, kdo své štěstí přestane hledat, kde není, přispěje svým dílem ke zrodu společnosti, ve které se nám bude líp žít. Jak prý řekl Gándhí: „Buď sám tou změnou, kterou chceš vidět ve světě.”

Jak na to?


KUDY VÁS CESTA ELEMENTEM DŘEVO NÁSLEDUJÍCÍCH 10 TÝDNŮ POVEDE?

Zamysleli jste se někdy nad tím, co všechno vám brání ve SVOBODNÉM růstu?

Já v roce 2013 ano (mrkněte na obrázek) a na základě toho pak vznikala témata týdne a první články projektu.

A tak nyní vám e-kniha elementu DŘEVO nabízí:

ROZHODNUTÍ VDECHNOUT ŽIVOT SVÝM IDEÁLŮMZPOMALENÍ (abyste si své sny mohli jednou vychutnat) – POHLED NA TO, CO VÁS SABOTUJE (a překonání dichotomie vnitřní a vnější motivace) – POBÍDKU SKONCOVAT S TÍM (hlubší detox) – POHLED NA TO, KDO ROZHODUJE ZA VÁS (a rozpoznání masek ega) – POZVÁNKU OTEVŘÍT SE NEOČEKÁVANÉMU (a neomezovat se očekáváními) – PŘESTAT ŽIVOTU VZDOROVAT (ale pochopit, kdy se za sebe postavit) – OBJEVIT KOTVU (abyste se nebáli vydat na oceán života) – OKUSIT PARADOX NEDUALITY (chtít nechtít) – PROHLÉDNOUT NEJHORŠÍ ZÁVISLOST (a moci se pak plně osvobodit)

Inspiruje vás některá z vizí tématu týdne? Která vás nejvíc láká ji prožít?

   

 

E-KNIHA VÁM NA CESTĚ DO JINÉHO SVĚTA NABÍZÍ SVOBODU, KONKRÉTNÍ VÝSTUPY I HRAVOST

Jak s ní ideálně pracovat?

Svobodně
U e-knihy věnované vnitřní svobodě v první řadě nabízím zdroj inspirace. Pracujte s ní tak, jak vás bude oslovovat.

Vlastním tempem
10 týdnů je doporučená délka, ale témata můžete projít rychleji i pomaleji. Ideál je dát Životu i sobě na každé téma dost času – prožít ho a něco důležitého si z něj vzít. Nezasekněte se u jedněch a nepřeskakujte jiná.

Journaling
Díky journalingu (deníku) uděláte největší pokrok! Začnete komunikovat se Životem i vlastním nevědomím. Čekají vás silné okamžiky a deník je dokonalý nástroj, jak je zvládat. Pomůže vám ujasnit si myšlenky, vyslovit to, co by zůstalo potlačené, dojít hlubšímu pochopení situace i toho, co vás žene, či brzdí. Umí zklidnit emoce i léčit je. Návod, jak na to, vás čeká ve speciálním PDF hned v 1. e-mailu. Jak říkal Jung, na cestě individuace je důležité přivádět nevědomé do vědomí.
Co všechno v ní najdete?

5 elementů
Bližší vysvětlení 5 elementů, 5 energií, které ovlivňují vše kolem nás i v nás. Fyzicky, emočně i v naší mysli. Žít v souladu s vesmírnými rytmy znamená žít v souladu s těmito 5 energiemi a žít tak spokojeně, svobodně, radostně, klidně i odvážně.

10 kapitol
Každá se podrobně věnuje jednomu z témat souvisejících s harmonizací elementu DŘEVO. S rozvíjením vnitřní svobody a rozlišováním, kdy jednáme za sebe a kdy za druhé a své nejrůznější masky.

.

10 drahokamů
Shrnutí na konci kapitol (znalostí i zkušeností) nabízí hravou možnost nasbírat za 10 týdnů 10 drahokamů elementu DŘEVO. Každý z 5 elementů je totiž považován za poklad, který si v sobě neseme. Na úrovni těla jsou to například vnitřní orgány – udržují nás živé a zdravé. O každý poklad je třeba dobře pečovat. Tato e-kniha je jedním ze způsobů. Na úrovni mysli, emocí a prožívání. 

Každá kapitola je rozdělena na 5 částí:

  Poetická motivační vize harmonického elementu

  Upravený původní text z roku 2016

  Mé vlastní zkušenosti s daným tématem (inspirace pro vás)

  Téma týdne, motto a otázky týdne pro vaše vlastní vědomé prožití týdne a objevy

  Závěrečné shrnutí, které vám pomůže ujasnit si, zda jste si z daného týdne odnesli maximum

 

Chcete přímo nahlédnout do obsahu?

   

 

CO ŘÍKAJÍ TI, KTEŘÍ UŽ S E-KNIHOU DO JINÉHO SVĚTA NAHLÉDLI?

Líbilo se mi, jak jsi hezky napsala, že nemohu chtít po druhých to, co sama ještě neumím nebo nedělám. Já to mám tak, že co nemám v sobě, nemohu dát. (Dráža, 2. kapitola)

Vše bylo pro mě jasné… je to fascinující, do jakých hloubek se dá těmito texty jít… každá kapitola by mi vystačila určitě na mnohem déle, než jen jeden týden. (LK, 3. kapitola)

Tato kapitola mě zaujala velmi, je čitelná a srozumitelná. Zaujala mě myšlenka: „pozor při honbě za sny, protože můžeme před něčím utíkat.“ Toto je pro mě téma k zamyšlení. (Kája, 4. kapitola)

Zaujalo mě vaše pojetí ega, které se blíží vnitřnímu dítěti. Velmi zajímavá byla také ta část plná otázek, kde si člověk mohl uvědomit plnou šíři všech naučených programů, které mu ve výsledku mohou pěkně sabotovat život. (LK, 5. kapitola)

Celkově tyto poznatky a jejich pozorování a začleňování do života by se mělo učit už ve škole, což v dohledné době nevidím. (Ivana, 5. kapitola)

Tohle téma mě dostalo. Myslím, že ho tu aktivně žijeme už několik let. Jak přijmout, že svět, ve kterém žijeme, zešílel? On teda byl šílený i dřív,  jen teď je to o hodně víc vidět. (LK, 7. kapitola)

Takové pohlazení po duši, jak se říká, slova jako důvěra nebo vděčnost ve mně probouzejí povznášející pocity. (Hefog, 8. kapitola)

Uvědomuji si už déle: nesoudit, hlídat, co chci, a proč to chci, negativní emoce – nechci být jejich zajatcem, vědět, co mi přináší negativní emoce, a jak se od nich osvobodit. (Kája, 10. kapitola)

DOPŘEJTE SI MNOHEM, MNOHEM VÍC NEŽ POUHOU E-KNIHU

10 týdnů objevování sebe sama, života i úplně Jiného světa nepodmíněného a neočekávaného

PLUSpodpora a spousta materiálů, které vás na cestě podpoří

pouze za 3000 Kč

 

Přijde vám, že je to za e-knihu hodně?

 Vzpomínáte? Ve skutečnosti jde o PŮVODNÍ DESETITÝDENNÍ ONLINE KURZ v rámci ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ v PDF podobě. 

Mnoho let jsem ho nabízela v podobně e-mailového kurzu ZDARMA a postupně vyšperkovávala. V e-knize máte přehledně shrnuté vše, co kdysi bývalo jeho součástí.

NAVÍC

  • Stále máte možnost připomenutí, motivace i mé osobní podpory.
  • Ale nejste tak závislí na e-mailech a internetovém připojení.
  • Nejste vázaní časem a ani se nemusíte bát, že nebudete stíhat.

 

A ZCELA NOVĚ JSEM NAVÍC PŘIPRAVILA I DŮLEŽITÉ BONUSY

něco, co vám během 10 týdnů zásadně pomůže

  Pracovní sešit (PDF, 10 str.) s konkrétními výstupy

  PDF „Jak na journaling a proč je to důležité umění?“ (9 str.)

  DÁREK PRO VÁS = Speciální PDF „Přehled toho, co pomáhá” (8 str.)

 

TO NEJJEDNODUŠŠÍ JE TO NEJÚČINNĚJŠÍ

Podělila jsem se zde o své oblíbené praxe, které vám budou pomáhat zvládat náročné chvíle a nacházet klid i v životních krupo(kruto)bitích.  Praxe, které sama používám buď každý den, nebo kdykoliv vnímám, že to potřebuju. Energetické čchi kungové, tibetské i neduální. Odkazy na stránky, videa i celý online kurz neduálního vnímání ZDARMA!

Vše je prověřené lety a chvílemi, během kterých jsem myslela, že skončím na antidepresivech…

 


Celé to má to CENU 3 KRATIČKÝCH KONZULTACÍ, které vám ale nikdy NEMOHOU DÁT TOLIK, CO 10 TÝDNŮ každodenní praxe – zkoušení nového vnímání a reakcí. Máte i mou e-mailovou podporu! (4x v průběhu projektu.) Můžete využít víc jak 10 let mých zkušeností v tomto projektu a cca 30 let zkušeností v osobním a duchovním rozvoji. Včetně dlouhých intenzivních meditačních pobytů a čchi kungové praxe (i jako lektorka).


CELKOVÁ CENA  3000 Kč TEDY ZAHRNUJE:

  E-kniha Rozhodněte se, jaký život chcete žít (134 stran)

  Pracovní sešit (PDF 20 stran)

  PDF „Přehled toho, co pomáhá“ (8 stran) se spoustou praxí a online kurzem neduálního vnímání

  PDF  „Jak na journaling a proč je to důležité umění?“ (9 stran)

  4 motivační e-maily s možností individuální online konzultace (4x)

  10 týdnů vědomého života, sebe-poznání, sebe-rozvoje a zkoumání Jiného světa

 CHCI SI NÁSLEDUJÍCÍCH 10 TÝDNŮ VYZKOUŠET VNÍMAT ŽIVOT ÚPLNĚ JINAK

 

   

 

JAK SE LIDEM LÍBILO V PŮVODNÍM ONLINE KURZU STROM ŠTĚSTÍ?

STROM ŠTĚSTÍ mne provázel celým rokem 2018 a jsem natěšená, co mi přijde se STROMEM ŠTĚSTÍ v novém roce. Každý týden v pondělí jsem si s radostí tiskla plánovač (později můj osobní deník), přečetla téma a chvíli se zamyslela. A pak se začala zamýšlet každý večer, kdy jsem se v hlavě procházela celým dnem. Někdy jsem se zaměřila na konkrétní téma, někdy jen rekapitulovala. A tak jsem se naučila se i několikrát denně zastavit a zpřítomnit se, uvědomit si, co je mi vlastní. Naučila jsem se pravidelně obracet dovnitř sama sebe a vědomě si připomínat a oceňovat, co je. A díky STROMU ŠTĚSTÍ jsem za každý den mohla v srdci i na papíře v plánovači poděkovat, ať byl jakýkoliv. Děkuji! (Alena Michalčáková)

Váš projekt Strom štěstí je dle mého názoru úžasný nápad. Je pravdou, že jsem několik měsíců zápasila s tím, jak udržet všechny týdenní plánovače ve stejný čas na jednom místě.  A přišla jsem na to. Netisknu je. Koupila jsem si vázaný zápisník a do něj si každý nově stažený plánovač opíši. Vzhledem k tomu, že mám ráda barvy, tak si s ním vyhraju i barevně. Je to pro mne takové mini zastavení v tom našem hektickém světě. A dalším bonusem jsou jednotlivá témata. Nevěřila bych, dokud jsem sama nezkusila, na co všechno člověk přijde, když se zaměří na jednu věc / téma. Nesmím zapomenout na fakt, co všechno jsem odhalila o sobě. (Míla Hokufová)

 

 

   

 

KDO VÁS NA CESTU DO JINÉHO SVĚTA VLASTNĚ BERE?

profesionální mimoňka, lektorka a inspirátorka   

A také studovaná arabistka, religionistka, překladatelka a bývalá průvodkyně po cizích krajích (Srí Lanka).

Dnes provázím lidi taji anglického jazyka a vlastního těla, mysli i neduálního Jiného světa. 

Co učím

Jako lektorka Aj učím studenty myslet i mluvit jinak (a nejen anglicky), jako instruktorka čchi kung ve stylu Orel v hnízdě učím lidi (i budoucí instruktory v rámci rekvalifikace) uvolnit se, zklidnit mysl, naladit se na svou energii a posílit ji. A díky tomu cítit životní lehkost, ono plynutí (flow), ale i pevnou půdu pod nohama a vnitřní klid.

Má cesta

O jiných světech jsem začala snít už jako prvňáček a vždy jsem žila tak trochu jako mimoňka s bláznivými zájmy, sny a cíli. Ještě než jsem si v roce 1996 založila svůj první deník Putování a začala psát své první inspirované texty, hrála jsem si se symbolikou astrologie, tarotových karet a s hieroglyfickým symbolickým vnímáním. Na vysoké škole mě zaujala mystika, neduální učení a doktorát jsem věnovala výzkumu spirituálního rozvoje osobnosti.

Co miluju

Jsem smíšek a miluju hledat hlubší radost v životě a šířit ji dál. Miluju taoistické wu-wei neusilování, tanec, ale i dlouhá meditační sezení na intenzivních desetidenních kurzech vipassany. Mám za sebou i týden ve tmě.

A díky všem těm zkušenostem jsem provázela umírajícího otce u nemocniční postele, spousty lidí v online kurzu Jak se s tím mám smířit, i během kurzů čchi kungu a angličtiny.

Všichni občas prožíváme náročné chvíle a já se už mnoho let věnuji tomu, jak vnímat dar i v trápení. Jak milovat život se vším všudy, i když jsem na gymnáziu toužila spáchat sebevraždu…

„Mým přáním je sdílet to nejvzácnější, co jsem se naučila. A otevírat tak netušené dimenze života. Spokojenějšího a naplněného vnitřním klidem. Stačí chtít.”

Vaše Zuzka Skotáková (Aves Passeri)

 

   

 

STAČÍ SE ROZHODNOUT

Můj učitel rád říkává: „Stačí se jen rozhodnout.”

Hlavně, když vidí, že někdy jen zbytečně přešlapuju na místě.

Tento projekt nás rozhodovat učí. Rozhodovat se pro to, co nám přinese plody, o které stojíme. Jarní sázení elementu DŘEVO.

 

Cena – 3000 Kč / 10 týdnů

 TO VYPADÁ ZAJÍMAVĚ –  JDU DO TOHO! 

   

 

A CO BUDE DÁL?

  1. Po zaplacení vám přijde e-mail s e-knihou Rozhodněte se, jaký život chcete žít a pak také první e-mail ze čtveřice motivačních e-mailů včetně bonusů (PDF Pracovní sešit, PDF Přehled toho, co pomáhá, PDF Jak na journaling.)

  2. Další e-maily vás čekají 3., 6. a 10. týden. Najdete v nich stručnou motivaci a možnost sdílet, konzultovat, ptát se. Odpovím vám do 24 hodin (mimo svátků a víkendů nebo vipassanského pobytu) a budu se vám ten den (nebo později) věnovat, jak budete potřebovat. Možná vám to přijde vhod.

  3. Pokud by vám některý z e-mailů nepřišel, určitě se podívejte i do spamu! Když ani tam neuspějete, napište mi, prosím, vyřeším to.

 

Chcete se ještě raději podívat na ukázku?

This slideshow requires JavaScript.

   

JAK JSTE SE ROZHODLI?

Přijmete mou pozvánku na hodně netradiční, neduální cestu za vnitřní svobodou, větší životní spokojeností a schopností sami rozlišit, co vám přinese ty plody, po kterých opravdu toužíte? Vezměte život do vlastních rukou, buďte zvídaví a hraví. Nemusíte se Životem bojovat a vydupávat si na něm to, co si myslíte, že si přejete. Má pro vás mnohem víc.

 JASNĚ, NENÍ NAČ ČEKAT, JDU DO TOHO HNED! 

 

Možná vám ještě něco vrtá hlavou? 
Mohu si koupit jen samotnou e-knihu?
Už ne. Chci si být jistá, že nezapadne mezi ostatní podobné knížky, protože není jako ostatní knížky. S ostatními materiály tvoří nedílnou jednotu a skrze kontakt se mnou máte možnost jiný úhel pohledu lépe pochopit a opravdu si odnést, co nabízí.
Mám raději tištěné knížky, existuje tištěná verze?
Ne a nejspíš ani nebude. Výhodou e-knihy je fakt, že probíranou kapitolu můžete mít vždy u sebe v mobilu, kam si ji snadno stáhnete. Papírovou knihou vašeho života se může stát váš Deník.
Na pět elementů, čínskou medicínu, ani čchi nevěřím.
Nevadí. Nejde o teorie, jde o praxi. Mindfulness techniky i journaling jsou běžně využívané psychology. Zaměřit se na nějaké téma a to v praxi prozkoumat je užitečné vždy. Teorie 5 elementů dává všemu jen jiný kontext. A až ji budete blíž poznávat v praxi, začne vám tento kontext dávat větší smysl.

 CHÁPU, JDU DO TOHO 

  CHCI SI UKÁZKU STÁHNOUT, LÍP PROČÍST A VŠE SI ROZMYSLET

  CHCI JEN ZŮSTAT V KONTAKTU A DOSTÁVAT ZPRÁVY Z JINÉHO SVĚTA S ČLÁNKY A TIPY

Nějaké jiné otázky, nejasnosti? – Napište mi.