Jiný svět je prostě jiný. Matoucí a paradoxní.

Obvykle se říkává „Jděte za svými sny.” Ale já říkávám „Ujistěte se, že víte, po čem to vlastně toužíte.“ Obvykle se totiž ženeme za něčím, co ale můžeme získat jen v neduálním tak trochu jiném světě, kde fungují zcela jiná pravidla. A tak jsem sama pro sebe ale i pro vás napsala o Jiném světě několik knih, abych se v něm já sama dokázala vyznat. Jsou plné mých zkušeností za cca 20 let, co jsem na cestě za tím, čím OPRAVDU ve své podstatě opravdu jsme. (Což je něco jiného, než se obvykle myslívá.) 

 

Jak žít jinak v Jiném světě – inspirujte se

Mezi knihami najdete jednu dvojici, která k sobě neodmyslitelně patří (také ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR dostáváte k e-knize Žít je umění zdarma :-)), jednu speciální e-knihu s 12 tématy na cestě k naplnění poselství svého dětství (k tomu nejhlubšímu snu ve Vás) a jednu pětidílnou knihu (5 ebooků), která Vám ukáže, jak v sobě harmonizovat 5 energií.

  • e-kniha Žít je umění (záchranný kruh ve chvílích nejistoty). Jde o přímou cestu do Jiného světa. O krátký symbolický hravý text obsahující 10 záchranných ukazatelů, které pomáhají proměnit jakékoliv trápení ve vnitřní svobodu a klid. Blíže informací o knize si můžete přečíst ZDE.
  • ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR. Zde najdete konkrétní příklad, jak se oněch 10 stupňů cesty od trápení k radosti může projevit v životě. Stupeň za stupněm. Jako důkaz, že to funguje mně a může i Vám :-)  Autentičtější to už nemohlo být, protože e-kniha vychází z blogových článků, které v té době vycházely na mém blogu. Více informací o ebooku najdete ZDE.

 

  • e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství. 12 měsíců = 12 kapitol pojednávajících o 12 základních výzvách na cestě k naplnění svých snů (svoboda, motivace, důvěra, strach apod.). Nejpodrobnější a nejpřehlednější z knih. 60 článků, 310 stránek a přes 100 otázek (aby ta cesta byla i Vaše). No, je to nabité :-) Podrobnější informace o knížce najdete ZDE. Můžete si koupit i jednotlivé kapitoly / témata, která Vás zaujmou :-)
  • Nechme zazářit svých 5 vnitřních drahokamů (soubor 5 ebooků o 5 energiích čínské medicíny), jejichž harmonizace je prvořadou podmínkou toho, abychom byli OPRAVDU šťastní. 5 ebooků a jejich 50 témat jsme dosud využívali i prakticky v rámci ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ. Všech 5 naráz si za zvýhodněnou cenu můžete koupit ZDE. Jednotlivé ebooky jsou k dispozici ZDE. Můžete si vybrat, který vás nejvíc táhne. :-)

Ebook elementu DŘEVO si dnes již můžete koupit i v upravené a doplněné verzi včetně tipů a plánovačů ze ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ. Více info o obsahu a možnost objednávky najdete ZDE.

 

Máte ze všech těch titulů zamotanou hlavu??

Tady máte přehled všeho, co je tu pro Vás k dispozici. Lepší?? :-)

ZDARMA jsem pro Vás připravila dokonce i průvodce jednotlivými knihami v podobě online kurzů

Seznámit se s neduálním Jiným světem považuji za natolik zásadní, že jsem pro Vás připravila 2 měsíční minikurzy zdarma a jeden celý roční projekt také zdarma. Můžete se tak se mnou vydat prozkoumávat Jiný svět prakticky. Výše uvedené e-knihy a ebooky Vám mohou být učebnicemi navíc…

  • Měsíční cesta do Jiného světa, online kurz jako stručný ale i praktický průvodce Jiným světem a symbolickou knihou Žít je umění milovat. Existuje již od roku 2017 a již jím prošly stovky, ne-li tisícovka lidí! Navazuje pak na něj i pětitýdenní SpeciálJak se s tím mám smířit?„. Oba kurzy v současné době otevírám jen čas od času, když mám více prostoru se vám věnovat. Více info najdete ZDE.
  • Měsíční cesta do Jiného světa 2 / Poselství dětství, průvodce e-knihou Vdechněte život poselstvím svého dětství. Dá vám nahlédnout do 12 neduálních témat/kapitol knihy a možnost začít nacházet odpovědi na některé z otázek, které e-kniha předkládá. Pomůže vám knihu pročíst celou a něco užitečného si z ní odnést. :-) Kurz zatím začíná kdykoliv chcete. :-) Přihlásit se do něj můžete ZDE.

E-knihy a ebooky jsou pro vás možností pochopit, co by vám mohlo přijít v tom zcela jiném neduálním Jiném světě nepochopitelné. Kurzy vám pomohou s knihami opravdu pracovat a využít je naplno. 

 

Nevíte kde začít?? Začněte tam, kam vás to táhne nejvíc 

Nechte se vést.

Kupte si tu e-knihu / ebook, který Vás nejvíc osloví, a vydejte se do kurzů /projektů žít to, o čem byste si jinak jen četli. :-)

Nebo se nejdřív přihlaste do některého z kurzů / projektů a až se budete v neduálním světě ztrácet, pořiďte si některou z knih, která vám vše líp vysvětlí :-)

Můžete také prostě jen začít u stručného PDF Jiného světa. A mých blogových článků. Stačí se přihlásit k jejich odběru, nebo olajkovat mou FB stránku Žít je umění / Jiný život v Jiném světě :-)

Já už sepsala vše, co jsem potřebovala. Svůj „návod na život” už mám. Co vy? Už jste také našli tu svou cestu, ten svůj Jiný svět, ty své nástroje a ty své zkušenosti, jak se v něm neztratit a být šťastní?? Jestli ne, pojďte po nich se mnou zapátrat…