KDE A KDY CVIČÍME

Cvičení čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě v Brně

Od září opět začínáme cvičit! První pololetí 2019/2020 začíná v týdnu od 16.9. Už se na ta pravidelná společná cvičení moc těším!

Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé pod mým vedením budou probíhat i příští školní rok již tradičně v Brně-Kohoutovicích a v Brně-Židenicích.  Začínáme v polovině září. Hlásit se můžete na kontaktu níže hned.  Ideální je začít úvodními třemi hodinami, kdy Vám přiblížím hlavní 3 pilíře orlího čchi kungu, ale je-li volná kapacita, je možné se domluvit i jinak.

Kohoutovice – st 18.00-19.30, Libušina tř. 4

Židenice – čt 18.00-19.30, Sokol Židenice, ul. Gajdošova

Jako začátečníci máte možnost si cvičení vyzkoušet během 3 hodin za zvýhodněnou cenu 500 Kč/3 hodiny

Kurzy pro pokročilé jsou určeny těm, kteří již styl Orla v hnízdě znají. Probíhají pod vedením hl. instruktora Orla v hnízdě, Pavla Simona, a mě, a to na Botanické 53 – út 17.00-18.30.

(Pokud vám jako  začátečníkům středa ani čtvrtek nevyhovuje, v Králově poli se nově Orel cvičí také a to v úterý od 18.00. Cvičení vede Zdeňka.)Na kurz je potřeba se z kapacitních důvodů přihlásit předem.

Psát můžete zde: Napište mi Na stejnou adresu můžete směřovat i veškeré dotazy. Ráda Vám je zodpovím!

A pokud se o čchi kungu Orel v hnízdě chcete dozvědět víc, bližší informace a další odkazy na spoustu dalších článků najdete na stránce Už jste si vyzkoušeli čchi kung Orel v hnízdě?