KDE A KDY CVIČÍME

Cvičení čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě v Brně

Od září opět začínáme cvičit v tělocvičně! První pololetí 2020/2021 začíná v týdnu od 21.9. Už se na ta pravidelná společná cvičení moc těším!

Kurzy pro začátečníky a mírně pokročilé pod mým vedením budou probíhat i příští školní rok. Budeme se sházet na Lipové (nedaleko Výstaviště) a v Brně-Židenicích.  Začínáme jako vždy v polovině září. Hlásit se můžete na kontaktu níže hned.

Lipová – st 18.00-19.30, Střední zdravotnická škola, Lipová 18

Židenice – čt 18.00-19.30, Sokol Židenice, ul. Gajdošova

Vzhledem k současné situaci ruším pololetní předplatné a kurzy budou koncipované jinak, aby tolik nevadilo, když se nebudete moci některé z hodin zúčastnit.  Budou zaměřené hlavně na posílení energie (a imunity) a fyzické a psychické uvolnění, aby nás současná situace svým vypětím tak nestresovala. Přihlášky na každou hodinu budu přijímat zvlášť, včetně platby (nejpozději do 17.00 předchozího dne). Pozor – počet účastníků bude omezen (cvičí se bez roušek s rozestupy). Kurz se bude konat pouze při naplnění minimálního počtu účastníků v daném kurzu.  

Úterní kurzy pro pokročilé pod vedením hl. instruktora Orla v hnízdě, Pavla Simona, a mě, se v 1. pololetí nebudou konat vůbec. Kdo bude chtít, může se přidat ke středečním a čtvrtečním kurzům. Kurzy budu vždy přizpůsobovat složení dané skupiny.

 


Na kurz je potřeba se z kapacitních důvodů přihlásit předem.

Psát můžete zde: Napište mi. Mohu vám pak každý týden dát vědět, zda kurz proběhne (zda nejsem v karanténě apod.) a poslat vám přihlášku.  Na stejnou adresu můžete směřovat i veškeré dotazy. Ráda Vám je zodpovím!

A pokud se o čchi kungu Orel v hnízdě chcete dozvědět víc, bližší informace a další odkazy na spoustu dalších článků najdete na stránce Už jste si vyzkoušeli čchi kung Orel v hnízdě?