STRES, NEBO MÓD POHODIČKA? (neduální videozkušenost)

Darujte sobě i svým blízkým 2 speciální videa, která Vás zavedou do zcela Jiného světa. Do neduálního světa nepodmíněného a neočekávaného, kde je možné stres rozpustit, ať se děje cokoliv. A šiřte tak dál vnitřní radost a klid, nepodmíněné ničím a nikým, které se dají najít jen zde. Kde neklademe svému štěstí žádné podmínky/překážky.

Díky dvěma krátkým videím získáte vlastní zkušenost se zcela jiným druhem vnímání.

V náročných chvílích plných stresu a konfliktů Vám přijde vhod. :-)

 

ZASTAVTE SE.  ALESPOŇ NA CHVÍLI.

 

darujte pohodu

Vychutnejte si nehybnost a ticho na pozadí všeho, co právě zažíváte. Nechte v něm stres rozpustit.

Udělejte první 3 videokrůčky do Jiného světa. Kde se už konečně nemáte čeho bát a kde se nemusíte ničeho dožadovat, abyste ten strach přehlušili.

♠ Seznamte se na vlastní smysly s tím, jaké to je vnímat neduálně.
Chcete zjistit, zda nežijete v módu JEDU? A jak se z něj přesunout do módu POHODIČKA? Chcete zažít, jaké to je,  když zmizí TAM, a zůstane opravdu jen ono teď a tady??? Na úrovni, která je vám nejspíš ještě neznámá? Překračující zcela dualitu TAM a TADY?

 

 Je to jednoduché. Pusťte si následující video a pak mi napište o první videohádanku.

A berte ji ode mě jako DAR. :-)

 

 

» Chci vidět první videohádanku « 

(Čeká vás 8 e-mailů, během kterých vám pomohu obě videohádanky rozlousknout a svůj neduální prožitek začít vnášet do každodenního života. Za volantem, na procházce, kdykoliv a kdekoliv.)

 

 

 

 

 

Kdo Vám takový dárek vlastně nabízí?

Jmenuji se Zuzka Skotáková, ale na blogu jsem známá jako Aves Passeri – pták zpěvavý :-). Ráda totiž sdílím to, co mně samotné dělá radost, ale nebojím se ani psát i o tom, co mě trápí, a kde nacházím cestu ven.

Ráda inspiruji druhé a ukazuji lidem nové obzory. (Však jsem kdysi pracovala i jako průvodkyně  – Itálie, Egypt, Srí Lanka.) Hlavně ty neduální, nepodmíněné. Zjistila jsem totiž před lety, že právě tady leží i nepodmíněné štěstí (a vnitřní svoboda, radost a jistota), které je naším skutečným toužebným snem. Ale cesta k němu je zahalena naší dualisticky uvažující myslí…

Dnes pracuji jako lektorka angličtiny a čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě. Studovala jsem překladatelství, arabistiku a religionistiku.

Jak vidíte, provázení druhých „jinými světy”, ať geografickými, jazykovými nebo spirituálními, je mi blízké. A při tom putování těmito světy jsem narazila na hodně zajímavé, ne zcela známé, věci. A ty si prostě nemůžu nechat jen pro sebe. :-)