VDECHNĚTE ŽIVOT POSELSTVÍM SVÉHO DĚTSTVÍ (svým nejhlubším snům)

Svět našeho dětství je svět života našich snů= manuál pro svobodný život, o kterém se nám ani nesnilo =

TVOŘIT SI ŽIVOT SVÝCH SNŮ NESTAČÍ.
JINÝ SVĚT VÁM DÁ ÚPLNĚ JINÝ ŽIVOT!

Také máte někdy dojem, že jste na své cestě životem ztratili kus sami sebe?  Kde je ta dětská bezprostřednost, hravost a radost ze života? Kde jsou Vaše dětské sny?  Chcete to vše zpět? A ještě mnohem víc? Ten opravdový život snůChcete vědět, jak žít naplno a spokojeně? Kde všude jste už hledali a co všechno jste už vyzkoušeli??

POKUD TO NEBYLO Z  JINÉHO SVĚTA, VYKAŠLETE SE NA TO! SKUTEČNÉ ŠTĚSTÍ VÁM TO NEPŘINESE…

 


E-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství (a žijte život svých snů) TAHLE KNÍŽKA O TOM, JAK ŽÍT ŽIVOT SNŮ, JE JINÁ.

 • Mapuje cestu do onoho Jiného světa bezpodmínečného štěstí, kde leží zdroj toho, po čem opravdu sníme. Od pokladů skrytých v dětství přes ty největší překážky až k vnitřnímu klidu a spokojenosti.
 • Je autentická a plná inspirujících příběhů ze života.
 • Vznikala v průběhu roku 2016 a odrážela témata, která mi každý měsíc symbolicky vstupovala do života. Život sám mě tou cestou vedl, měsíc za měsícem.
 • Je rozdělena do 12 tématických kapitol. Co kapitola, to shrnutí jednoho tématu důležitého pro vstup do Jiného světa našich snů.
 • Na konci každé kapitoly najdete spoustu otázek, které Vám pomohou najít tu svou vlastní cestu k tomu zrealizovat ten Váš unikátní život snů.

Zuzka Skotáková (alias Aves Passeri), autorka knížky

„20 let jsem hledala, jak v Zuzce osvobodit tu Aves – onoho svobodného ptáka zpívajícího si tu svou píseň. Šla jsem různými seberozvojovými cestičkami a spoustu jsem se toho naučila a spoustu jsem toho dokázala změnit. Dokonce i písmo, odraz naší osobnosti, se mi změnilo! Postupně jsem ale začala chápat, že dokud má mysl žije ve Starém světě, vše logicky zůstane při starém. Budu se jen věčně honit za něčím lepším. Budu si představovat, že „tamto” je můj život snů. Tuhle knížku jsem tedy napsala i sama pro sebe, aby mi připomínala, kde OPRAVDU leží to, po čem sním, co už o tom světě vím, a pomáhala mi to také žít…“ 

 

Tato je ten skutečný život našich snů

Ptáte se, v čem je Jiný svět  našich opravdových snů tak jiný?

 • Dívá se na svět úplně jinou optikou.
 • Vnímá, že Život nám nabízí naplnění snů daleko za hranicemi naší představivosti.
 • Neklouže po povrchu, jde hluboko až tam, kde leží naše nejzákladnější touhy.
 • Jiný svět leží za dualitou mysli a cesta do něj vede mimo jiné skrze paradox.
 • Svoboda, motivace, změna, láska aj. zde také znamenají něco zcela jiného 

JINÝ SVĚT JE SVĚT DOKONALÉ HARMONIE S PROUDEM ŽIVOTA. JE TO SVĚT BEZPODMÍNEČNÉHO.
A V TOM JE JEHO NÁROČNOST I KRÁSA. TO JE ŽIVOT NAŠICH NEJHLUBŠÍCH SNŮ.

 

Co v e-knize Vdechněte život poselstvím svého dětství najdete? 

Je toho spousta! Kniha tvoří jednotný celek – propojuje mou osobní konkrétní cestu rokem 2016 s dvanácti tématy, které mi Život přinášel do života. Jako by se rozhodl, že prostřednictvím měsíčníků Aves, ze které tato kniha nejrůznějšími úpravami vznikla, bude opět vyprávět o cestě od trápení k vnitřní pohodě a spontánnímu spokojenému životu. To je totiž ten život snů, po kterém toužím. Vnitřní spokojenost nezávislá na nikom a na ničem. Byla to cesta napínavá a dobrodružná plná náročných překážek – snad Vám tedy přinese moře inspirace!

 • 12 kapitol = 12 témat (např. symbolická řeč Života, svoboda, trápení, láska, motivace, změna apod.)
 • 12 kapitol = 12 měsíců (propojení témat s konkrétními událostmi roku 2016)
 • 12 citátů z knihy na závěr (záchytné body pro chvíle, kdy nemáte čas knihu číst, ale potřebujete se ve svém životě zorientovat a zamířit správným směrem)
 • přes 100 otázek (aby to byla Vaše vlastní cesta)
 • 310 stran
 • Každá kapitola navíc obsahuje:  úvod do tématu, 5 článků z blogu z dob, kdy jsem dané téma na vlastní kůži řešila, a které jsem pro vydání knihy upravila. A nakonec závěr s otázkami. Ty Vám pomohou se na svůj život dívat jinýma očima a do toho Jiného světa proniknout. A naučit se postupně žít život snů, o kterém se Vám ani nesnilo :-)

 

Jaká témata Vám pomohou vdechnout život poselstvím svého dětství?

 1. kapitola – Jaká poselství Vám sděluje to Vaše dětství?
 2. kapitola – Čím sami sebe spoutáváme? (A jste ochotní otevřít tu svou 13. komnatu?)
 3. kapitola – Nejsem pochodující mrtvola? (Kde všude se skrývá Ego – otestujte se.)
 4. kapitola – Už toho mám plné zuby! Co s tím? (Jak nalézt ten kontakt? A kde ho určitě nehledat?)
 5. kapitola – Víte, jak opravdu milovat? (Jak se neztratit v labyrintech lásky.)
 6. kapitola – Není lásky bez otevřenosti. (Pootevřeme trochu vrátka, popusťme trochu padací most.)
 7. kapitola – O motivaci, jak jste o ní ještě nečetli. (Co Vás žene vpřed a co Vás drží zpět.)
 8. kapitola – Tím kořenem všeho je důvěra! (Udělejme s důvěrou onen krůček do prázdna.)
 9. kapitola – Nadešel čas na tu opravdovou změnu. (Už víte, co je potřeba změnit? Tak to změňte!)
 10. kapitola – Co dělat, když nám v cestě stojí překážka? (Rozpusťte vzdor a běžte tam, kam Vás to táhne navzdory všemu!)
 11. kapitola – Ovládněme to, co nás svádí z cesty (… a teprve potom má cenu něco stavět.)
 12. kapitola – Kudy jít za štěstím? (Které jsou ty Vaše klacky, které si hážete pod nohy?)

Kniha vyšla v elektronické formě (formát PDF). Což má spoustu výhod. Knihu můžete číst v počítači, chytrém telefonu nebo ve čtečce. Můžete ji mít rychle k dispozici. A mohu Vám kdykoliv poslat upravenou či jinak aktualizovanou verzi :-)

A nyní už stačí jen málo! Koupit si v papírnictví speciální deník, kam si budete své odpovědi a postřehy psát. A koupit si mou knížku :-)


A OBVYKLÁ CENA? 

300 Kč

A za tu cenu si nekupujete jen PDF knihu, ale mnohem víc! 

 • Sedmidílného emailového průvodce knihou – koupit nestačí, je třeba číst, zamýšlet se a konat, jinak jsou to vyhozené peníze!
 • Možnost vstupu do měsíčního online minikurzu ZDARMA Mimoňská cesta (do Jiného světa)
 • Doživotní aktualizace, kdykoliv v knize udělám nějaké zásadnější změny.
 • Ale hlavně návod a pomoc k tomu, jak vstoupit do Jiného světa. 

V Jiném světě můžete žít to, po čem v hloubi duše OPRAVDU toužíte. Spontánně a svobodně, ať se tam venku děje cokoliv. V Jiném světě totiž najdete sílu ustát cokoliv s klidem v srdci. Budete rozumět tomu, proč se děje to, co se děje. Budete umět i v bolesti vnímat onen kontakt s tím, co Vám vlévá do žil důvěru a klid. Budete nacházet cesty, jak opravdu milovat sebe, druhé i život sám a z té lásky čerpat sílu a radost. Ne trápení. Najdete v sobě způsob, jak uklidit to vyděšené dítě v sobě, objevit ty své poztrácené části a díky tomu i odvahu osvobodit se z toho, co Vás poutá. Najdete v sobě motivaci ke změně, která nebude ve své podstatě jen vzdorem. Ten totiž nevede tam, kam v hloubi duše chceme jít… jaký jiný život snů stojí za to žít??

A řekněte – jakou hodnotu toto vše pro Vás má? Pro mě nevyčíslitelnou!

 

Co na knížku říkají její první čtenáři??

Tato kniha ke mně přišla v době, kdy jsem četla zároveň asi 5 knih. Dnes je k mání spousta zajímavých knih, které bych ráda přečetla (ideálně hned). Ale protože Zuzku znám osobně, dala jsem její knize prioritu, čehož jsem rozhodně nelitovala.

Její obsah je lehký, ale zároveň je v něm spousta mouder a výborných rad a ve skutečnosti i těžkých životních témat. Vlastně jsem tu našla i spoustu paradoxů, zdánlivých protikladů, se kterými se právě v osobním rozvoji i v životě často setkáváme a leckdy i zápasíme, a právě tato knížka tyto paradoxy ukazuje a zároveň vysvětluje. Na první pohled se to totiž může zdát protikladem, ale vždy je zde ta zlatá střední cesta. Což je i krédo v mém životě a Zuzka v knize dokázala popsat přesně to, co mám v hlavě za myšlenky. I když píši blog, jen tak pro pár lidí, nikdy se mi nepovedlo tak krásně zformulovat své myšlenky, jako to je v této knížce, u které jsem měla pocit, že mi ty myšlenky čte.

Krásné příběhy, svěží uspořádání a otázky na konci – moc se mi líbil takový obsah knížky, která tím získala svou originalitu a lehčí čtivost. Zatím ji mám v elektronické podobě, ale chystám si ji vytisknout a stane se nejen mou knihou, do které si přijdu pro radu nakouknout, ale také mým pracovním sešitem a možná i pomůckou při mém povolání. A na závěr už jen dodám, že je mi velkou ctí, být v tak krásné knížce i zmíněna.

Několikrát mě u čtení napadlo, že by se mohla klidně stát internetovým knižním bestsellerem a doufám, že u tohoto nápadu nezůstane. Přeji všem krásné počteníčko.

 

Marie Krchňavá, zakladatelka centra Osvoboď se

 

Mám i ostatní publikace a musím říct, že jsou pro mě v současné době nepostradatelné. Všechny jsem přečetla na jeden zátah a teď se k nim postupně vracím, prostě jak přijde situace, tak si tam nacházím ty svoje „berličky“. Prostě v lednu jsem dospěla přesně do té fáze, o které píšeš, že už to takto dál nejde. Začala jsem hledat možnosti, jak se zvednout, a měla jsem ukrutné štěstí, že jsem narazila na Tvůj blog.  Tvé knížky fungujou, protože sis to odžila, a ty úkoly na konci jsou fakt super. To co si přečtu (teorie – můžu to tak nazvat???) pak pomocí úkolů dostanu pod kůži tu podstatu, co mě tam hned po přečtení teorie nenaskočí. Někdy mě ta podstata nenaskočí ani po vypracování úkolů, ale pak se dostanu do situace a ta podstata dané kapitoly přijde sama. Úžasný!!!!! Aves (Zuzko) máš můj velký dík.

Šárka Poslední

A kdo že vlastně těch 310 stran napsal? 

Jmenuji se Zuzka Skotáková, ale v online světě se pohybuji pod přezdívkou Aves Passeri (ptáci zpěvní). 

fotografie0655„Mým přáním je předat Vám svými články, knihami a kurzy to nejvzácnější, co jsem se naučila. Otevřít Vám díky tomu netušené dimenze života. Spokojenějšího a naplněného vnitřním klidem.”

Na tuto cestu jsem se vydala už v roce 1994 a díky ní už dávno nejsem ta zakřiknutá malá holka, která se bála říct, co si myslí a co cítí. Nořila se do různých knih a studiem nejrůznějších náboženských a mystických směrů (studovala jsem mimo jiné i arabistiku a religionistiku) a cestováním (Egypt, Srí Lanka) hledala cestu ven.

Dnes se ve své práci i ve svém životě nechávám řídit snahou předávat dál to, co dělá radost i mně:

 • Jako lektorka anglického jazyka se snažím ukázat studentům, že se díky angličtině mohou naučit víc než jen jazyk.
 • Jako instruktorka čchi kungu stylu Orel v hnízdě vedu studenty k pocitům absolutního uvolnění a vnímání přítomnosti.
 • Jako blogerka na blogu Žít je umění uvádím čtenáře přímo do nitra dění a snažím se je prostřednictvím vlastních zážitků, zkušeností a poznatků na této mimoňské cestě inspirovat. Vím, že život snů je něco úplně jiného, než co si člověk obvykle představuje a za čím se honí“
 • Jako autorka e-knih Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty), TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR!, minikurzu zdarma Mimoňská cesta (do Jiného světa), online ročního projektu (zdarma) STROM ŠTĚSTÍ 2018 a ebooků o 5 elementech seznamuji své čtenáře různými způsoby s tímto mimoňským územím.

U mě nenajdete jen teorie. Ukážu Vám, jaké to je takový mimoňský život snů žít!

 

Ještě s koupí knihy váháte?

Byla by velká škoda, kdybyste tuto bránu do Jiného světa zcela minuli jen proto, že z jakéhokoliv důvodu váháte. Pokud jste dočetli až sem, zcela jistě Vás tento svět láká :-) Nevadí, požádejte si 11. kapitolu Ovládněte to, co Vás svádí z cesty a tím se mnou zůstanete v kontaktu tak dlouho, dokud budete sami chtít  a dokud budete mít pocit, že Vám mám co dát :-)

↓↓↓

A chcete se podívat do obsahu?? Stačí říct :-) 

CHCI SI PŘEČÍST 11. KAPITOLU

↑↑↑

© 2017 Aves Passeri

avespasseri@yahoo.com

Toto dílo podléhá autorským právům.

 Obchodní podmínky           Ochrana osobních údajů