Možná se chcete učit anglicky, ale možná také nevíte, kam dřív skočit? A den má jen 24 hodin. Víte, že i 5 minut denně umí zázraky? A víte, že se můžete učit anglicky a ještě vás to uklidní a vyplaví stres? Chcete si to zkusit?

Ahoj, mám pro vás ZDARMA menší dárek. Krátké pětiminutové video s krásně pomalými 15 afirmacemi.  Díky němu můžete trénovat anglický poslech a rozšiřovat si slovní zásobu (podobně jako já na čínských pomalých příbězích, takže nemusíte být nějak pokročilí.) A jako bonus k angličtině máte i uklidňující a posilující meditaci. Což je něco, co potřebujeme jako sůl nejen v dnešních náročných dobách.

Budete se tak učit myslet jinak, vnímat jinak i reagovat úplně jinak. A nejen anglicky. :-)

A v tom je ta krása ANGLIČTINY MEDITATIVNĚ!

SLOVNÍ ZÁSOBA K VIDEU A JEDNODUCHÝ ÚKOL

Nelekejte se, úkol vám nezabere víc jak 3 minutky, i když anglicky umíte jen základy. :-)

Máte dokonce na výběr dvě verze! Já jen potřebuji vědět, jak na tom s angličtinou jste, abych vám mohla lépe poradit, jak z videa získat maximum. Afirmace nám navíc nabízejí způsob, jak zjistit, co nám brání ve spokojenějším životě. I v tom vám ráda pomohu. 

Slovní zásoba níže vychází z afirmací, které ve videu uslyšíte (a které si pro sebe v duchu můžete i opakovat). Uvedené české významy tedy vycházejí z kontextu anglických afirmací a nemusí platit vždy i v jiných kontextech.

SLÍBENÝ ÚKOL (vyberte si lehkou, či náročnější verzi):

  • Napište mi, která ze slovíček níže neznáte. Nebo která naopak znáte.
    (Podle toho, čeho bude méně. :-)) 

AFFIRMATION – afirmace ALLOW – dovolit ENJOYužívat si TREAT chovat se k něčemu nějak, pečovat

WILLINGochotný GROWrůst TRUSTdůvěřovat TIMINGnačasování AT PEACEspokojený

INSIGHTvhled BLESSEDpožehnaný GRATEFULvděčný ABUNDANTbohatý EXPRESSvyjádřit

RECEIVEpřijímat VALUEvážit si BELIEFvíra OPINIONnázor SHIFTposunout se

COLLABORATIONspolupráce COMPETITIONsoutěžení POWERsíla CONFIDENCEsebedůvěra

GRACEslušnost SELF-ESTEEMsebeúcta


  • Složitější úkol pro zájemce:

Napadají vás nějaké afirmace, které vás osobně oslovují a které byste mohli s těmito slovy vytvořit? Zkuste mi je napsat – já se na ně ráda podívám a případně vysvětlím, jak je napsat ještě lépe. :-) A jestli si anglicky netroufáte, ale rádi byste se naučili něco už teď, můžete klidně i česky. Společně si je přeložíme.  

Chcete si tento jednoduchý způsob studia angličtiny (a víc než jen to) ZDARMA vyzkoušet? Otevřít se, uvolnit se, angličtinu jen tak nasávat a ještě se toho tolik naučit! I o sobě?  Pak se už moc těším na to, co zajímavého mi pošlete! Seznam slovíček, nebo i své vlastní afirmace?? Čím dřív, tím dřív se můžete ponořit do svého anglického meditativního videa. 

CHCI SE S TEBOU UČIT ANGLICKY (A NEJEN TO)

Slovní zásobu vám pošlu i v PDF na e-mail a úkol mi pak můžete snadno poslat.
Čím dřív, tím líp – meditativní video s afirmacemi už na vás čeká.
Můžete si ho začít užívat klidně ještě dnes. :-)


Jmenuji se Zuzka Skotáková a již mnoho let učím angličtinu děti, dospělé i seniory. Začátečníky i přípravu na CAE. A moc ráda budu učit i vás. :-)

Jsem i lektorka čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě a je pro mě tedy běžné učit i to, jak se cítit uvolněně a být plní energie a síly.

A jsem i autorka tohoto blogu, e-knihy Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty) nebo online projektů Mimoňská cesta do Jiného světa a Mimoňský Speciál „Jak se s tím mám smířit?“

A moc ráda do toho Jiného světa neočekávaného zavedu i vás skrze angličtinu. 

TO MĚ LÁKÁ – TAKTO SE CHCI ANGLICKY UČIT