Kdo by nechtěl být sám sebou? Někde hluboko v nás se skrývá poklad. Na cestě za ním ale často přehlížíme spoustu důležitých věcí.  Neděláte i Vy na té cestě někde nějakou chybu?? Abych Vám pomohla některé důležité chyby objevit a napravit, připravila jsem pro Vás ZCELA ZDARMA nový měsíční online kurz! Doufám, že Vám pomůže stejně jako již stovkám lidí pomohl můj první mimoňský kurz. Tentokrát nebudeme v Jiném světě hledat cestu z trápení ale k naplnění svého nejhlubšího snu.

Kurz obvykle otevírám 1x měsíčně!

Využijte tedy dočasně otevřenou bránu! I DNES můžete vyrazit IHNED! 

Do toho jdu 

 

CO VŠECHNO VÁS V NOVÉM MIMOŇSKÉM KURZU ČEKÁ?

Mimoňská cesta, Jiný svět, být sám sebou

 A NAVÍC JEŠTĚ

 • motta a obrazy. Svou stručností a symbolikou Vám pomohou „nasát” hlavní poselství témat.
 • závěr s přehledem celého kurzu. Připomene Vám pár hlavních slepých uliček na cestě za Vašimi sny.
 • malý dárek na závěr
 • SLEVU 20 % NA UČEBNICI kurzu (pouze jako DÁREK při vstupu do kurzu!)
 • vlastní tempo – každý 2. den Vám přijde mailem jeden díl kurzu. Můžete s ním pracovat podle vlastního zájmu. Buď se věnovat pouze obsahu mailu, nebo jít hlouběji do 2 odkazů. Nebo můžete jít ještě dál do samotné učebnice/e-knihy Vdechněte život poselstvím svého dětství. 
 • možnost zopakovat si celý kurz kolikrát budete chtít :-) Postupně využít do hloubky všechna témata a otevřít si netušené možnosti :-)

To si chci vyzkoušet 

 


Proč pro Vás stojí za to Mimoňskou cestou 2 (a jejími 12 tématy) projít?

Protože je unikátní, jedinečná a nic podobného nikde nenajdete?? To také :-) Ale hlavně:

 1. protože Vás zavede do Vašeho dětství. Do dob, kdy jste měli nejblíže tomu být sami sebou.
 2. protože Vám ukáže, jak nalézt vnitřní svobodu jít si za tím, co v sobě již dávno máte.
 3. protože Vás na té cestě popostrčí ve chvíli, kdy si opravdu uvědomíte, že nežijete, ale pouze živoříte.
 4. protože Vám ukáže dar, který můžete zahlédnout v hlubinách zoufalství.
 5. protože řeč bude o nepodmíněné lásce a ne o té vyžadující a očekávající, která se za lásku jen převléká. O tom, jak vypadá a jak ji v sobě probudit.
 6. protože Vás zavede do světa neočekáva(tel)ného a zjistíte, jak krásné to tam je :-) Jak se život jako zázrakem promění v cosi magického a hravého a dobrodružného. Jako z pohádky…
 7. protože zjistíte, že nejen vnější motivace, ale ani ta vnitřní, Vám neposkytuje žádnou svobodu. V mimoňském Jiném světě poznáte ještě tak trochu jinou motivaci. A když ji poznáte, můžete si být jistí, že na své cestě za splněním svých snů zamíříte konečně správně :-)
 8. protože Vám ukáže, že Život nestojí proti Vám. A pokud to pochopíte, nesmírně se Vám uleví.
 9. protože Vám ukáže tu nejzásadnější chybu, kterou ve snaze změnit svůj život děláme!
 10. protože zjistíte, kdy jsou Vaše snahy o změnu pouhým vzdorem vůči tomu, co je, a co nutně musí být. A kdy je Váš vzdor naopak naprosto legitimní. Přestanete se trápit zbytečnostmi :-)
 11. protože se postavíte tváří v tvář tomu, co Vás na té cestě za Vašimi sny drží zpátky, nebo Vás případně zavádí na zcestí.
 12. protože Vám dá pár praktických tipů, co Vám na té cestě může pomoci. Číst totiž jen nestačí :-)

Ano, těmito 12 tématy se budeme během kurzu zabývat. Tak podrobně, jak sami budete chtít. 

To mě zajímá 


Proč mimoňská cesta? A proč dvojka?

Protože kurz vás zavede do neduálního světa, kde je vše tak trochu jinak. Pokud si troufáte být tak trochu jiní (mimoňští) a nejít s davem (co jiného znamená být sám sebou?), je tento kurz pro Vás to pravé :-)

Kurz Vám ukáže neduální Jiný svět z jiného úhlu pohledu než můj první stejnojmenný online kurz. První kurz vedl cestou od trápení k vnitřní radosti. Tento kurz Vám poskytne 12 tipů, jak naplnit ty OPRAVDOVÉ sny, které si v sobě nesete. Právě zde totiž děláme často hloupé chyby…

 


Co říkají na UČEBNICI  kurzu čtenáři?

Jednotlivé díly kurzu Vás provázejí 12 tématy e-knihy Vdechněte život poselstvím svého dětství. Najdete v něm:

 • odkazy na původní blogové články na daná témata (svoboda, láska, motivace, důvěra, strach, Ego apod.), které pak v upravené podobě našly své místo v i v knize
 • některé z mnoha otázek v knize, které Vám pomáhají podívat se na svůj život z pohledu Jiného světa a případně upravit svůj životní směr, aby Vám OPRAVDU přinesl to, po čem toužíte

Její obsah je lehký, ale zároveň je v něm spousta mouder a výborných rad a ve skutečnosti i těžkých životních témat. Vlastně jsem tu našla i spoustu paradoxů, zdánlivých protikladů, se kterými se právě v osobním rozvoji i v životě často setkáváme a leckdy i zápasíme, a právě tato knížka tyto paradoxy ukazuje a zároveň vysvětluje. Na první pohled se to totiž může zdát protikladem, ale vždy je zde ta zlatá střední cesta…. Krásné příběhy, svěží uspořádání a otázky na konci – moc se mi líbil takový obsah knížky, která tím získala svou originalitu a lehčí čtivost. Zatím ji mám v elektronické podobě, ale chystám si ji vytisknout a stane se nejen mou knihou, do které si přijdu pro radu nakouknout, ale také mým pracovním sešitem a možná i pomůckou při mém povolání.

Marie Krchňavá, zakladatelka centra Osvoboď se


Mám i ostatní publikace a musím říct, že jsou pro mě v současné době nepostradatelné. Všechny jsem přečetla na jeden zátah a teď se k nim postupně vracím, prostě jak přijde situace, tak si tam nacházím ty svoje „berličky“. Prostě v lednu jsem dospěla přesně do té fáze, o které píšeš, že už to takto dál nejde. Začala jsem hledat možnosti, jak se zvednout, a měla jsem ukrutné štěstí, že jsem narazila na Tvůj blog.  Tvé knížky fungujou, protože sis to odžila, a ty úkoly na konci jsou fakt super. To co si přečtu (teorie – můžu to tak nazvat???) pak pomocí úkolů dostanu pod kůži tu podstatu, co mě tam hned po přečtení teorie nenaskočí. Někdy mě ta podstata nenaskočí ani po vypracování úkolů, ale pak se dostanu do situace a ta podstata dané kapitoly přijde sama. Úžasný!!!!! Aves (Zuzko) máš můj velký dík.

Šárka Poslední

Ano, to mě zajímá :-) 

 


Na jaká témata se tedy můžete těšit?

Mimoňská cesta, Jiný svět, díly, být sám sebou

 


Kdo Vás kurzem provádí? Ví vůbec, jaké to je být sám sebou? :-)

Jmenuji se Zuzka Skotáková, ale v online světě se pohybuji pod přezdívkou Aves Passeri (ptáci zpěvní). 

fotografie0655„Mým přáním je předat Vám svými články, knihami a kurzy to nejvzácnější, co jsem se za uplynulých 20 let naučila. Otevřít Vám díky tomu netušené dimenze života v neduálním Jiném světě. Spokojenějšího a naplněného vnitřním klidem.” 

Na tuto cestu za tím, jak být sám sebou, jsem se vydala už v roce 1994 a díky ní už dávno nejsem ta zakřiknutá malá holka, která se bála říct, co si myslí a co cítí. Nořila se do různých knih a studiem nejrůznějších náboženských a mystických směrů (studovala jsem mimo jiné i arabistiku a religionistiku) a cestováním (EgyptSrí Lanka) hledala cestu ven.

Dnes se ve své práci i ve svém životě nechávám řídit snahou předávat dál to, co dělá radost i mně:

 • Jako lektorka anglického jazyka se snažím ukázat studentům, že se díky angličtině mohou naučit víc než jen jazyk.
 • Jako instruktorka čchi kungu stylu Orel v hnízdě vedu studenty k pocitům absolutního uvolnění a vnímání přítomnosti.
 • Jako blogerka na blogu Žít je umění uvádím čtenáře přímo do nitra dění a snažím se je prostřednictvím vlastních zážitků, zkušeností a poznatků na této mimoňské cestě inspirovat.
 • Jako autorka knih Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty), TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR! a tohoto minikurzu seznamuji své čtenáře různými způsoby s tímto mimoňským územím.

U mě nenajdete jen teorie. Ukážu Vám, jaké to je takový mimoňský život žít!

Těším se, že se na tu cestu do tak trochu Jiného světa vydáme spolu.

Ano, chci vstoupit do kurzu 

 


Co bude po přihlášení dál?

Vzhledem k EU pravidlům o ochraně Vašich dat, dostanete nejdříve mail, kde stačí potvrdit Váš souhlas se vstupem do databáze účastníků kurzu (odhlásit se můžete vždy). A potom už nic nebrání tomu, abyste ode mě dostali první mail s bližšími informacemi ke kurzu a s možností zakoupit si se slevou UČEBNICI kurzu. Pokud se hlásíte i několik týdnů před začátkem kurzu, s největší pravděpodobností i pro Vás, podobně jako v kurzu Mimoňská cesta 1, nachystám tzv. předemaily, abych Vás na samotný kurz naladila :-)