Chystám totiž zbrusu novou knížku a chtěla bych, aby byla co nejužitečnější.

Píšu ji hodně i sama kvůli sobě – chci v ní shrnout všechno, co už vím o tom, jak žít v tom tak trochu jiném, neduálním, světě nepodmíněného a neočekávaného (jak jsem si ho pro sebe nazvala). Protože jsem za ta léta mnohokrát narazila na nepříjemný fakt – že zažívám znovu něco, co už přece vím. Jen jsem na to zapomněla. A já už nechci zbytečně zapomínat. Spíš rozvíjet to, co už vím, a objevovat další nuance a zázraky. :-)

A píšu ji i kvůli vám. :-) Kvůli všem, kteří by mohli chtít nahlédnout do stejného světa nepodmíněného štěstí a neduálního vnímání. Kteří by se chtěli dozvědět něco nového, nebo to známé převést do každodenního života. Které něco trápí a nevědí si s tím rady.

Není to má první knížka,
ale je podobně unikátní jako má první.

Ta první (Žít je umění milovat – záchranný kruh ve chvílí nejistoty) je kratičká, stručná, hravá a symbolická. Většina textů, které obsahuje, je cca 20 let stará – z dob, kdy jsem s údivem přišla na to, jak nám psaní umí otevírat tajemná zákoutí a dávat odpovědi na otázky. Symbolicky. To jest stejný text vám může dát odpověď teď, nebo za 10 či 20 let.  Texty vznikaly tak nějak samy, knížečka vznikla celkem rychle a vždycky jsem měla pocit, že to spíš ona si našla mě, abych ji napsala, než naopak. :-) Nacenila jsem ji symbolicky a nikdy jsem ji od roku 2016 nezlevnila. Nezasloužila by si takové zacházení – snížit její hodnotu??? :-) Naopak – vznikl k ní i konkrétní ebook ze života TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR i online kurz Mimoňská cesta do Jiného světa zdarma. Prostě unikátní knížka. :-)

Další e-kniha a ebooky (Vdechněte život poselstvím svého dětství, ebooky 5 elementů, DEVATENÁCTKA) také nesou svá poselství a jsou svým způsobem v něčem jiné, než bývá zvykem. Ale tak niterný vztah jako k té první k nim nemám. :-)

Ta připravovaná je pro mě zcela unikátní ale už teď. Chystám ji totiž ve spolupráci s těmi, kteří ji budou číst! A to jsem nikdy nedělala. Vždy to byla knížka spíš pro mou vlastní potřebu s tím, že možná inspiruje i někoho dalšího. (A inspirovaly!) Teď bych chtěla tyto dva póly – já/vy – propojit. (Jak jinak, v neduálním světě.)

 

A TAK MÁM PRO VÁS VÝZVU!

Stáhněte si dole na odkaze připravované kapitoly.

Napište mi, co si o nich myslíte.

Ale hlavně:

Napište mi, jak KONKRÉTNĚ  vám mohu v knížce pomoci.

Co vás trápí? Jaký problém řešíte a nevíte si třeba rady?

Na jaké své otázky nenacházíte odpovědi?

Udělejte to ideálně ještě předtím, než se do těch prvních kapitol knížky začtete. Hned, jak vám přijde email. :-) Dokud na to myslíte. Teď vám totiž určitě běží hlavou, co všechno byste mi napsali. S čím vším byste chtěli v životě pohnout, co změnit, co zlepšit, co pochopit.  Chystám totiž tento a příští týden dokončit dalších 5 kapitol a je možné, že své odpovědi už v nich najdete.

 

CO BYSTE ALE MĚLI VĚDĚT

Jednotlivé kapitoly mají svá nosná témata (vycházejí z 50 témat ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ), která na sebe navazují a rozvíjejí jednotlivé elementy (dřevo, oheň, země, kov, voda).
Je tedy možné, že ta vaše témata přijdou na řadu až později. Je ale pro mě důležité je znát co nejdříve, protože mnoho problémů, se kterými se potýkáme, vyrůstá z několika kořenů.
Aby bylo možné je vyřešit, je často nejdřív potřeba si posvítit na to, z čeho vyrůstají. A já to v knížce mohu zdůraznit a na tu cestu vás navést :-)

HLAVNÍ TÉMA CELÉ KNÍŽKY

Tím hlavním kořenem je pak samozřejmě téma celé knížky:
  • fakt, že kupodivu vlastně nevíme, kdo jsme
  • že se snažíme řešit své problémy tam, kde nejsou
  • a protože jsme se naučili vnímat svět jen duálně, ani nemáme možnost vidět, kde ten hlavní problém je, a co s ním. :-(
  • I fakt, že zapomínáme, že naše problémy jsou komplexnější, než se zdá.  A že bez toho, abychom uvedli do harmonie jednotlivé elementy v nás a vnímali i to, jak se vyvažují a vyživují, se jen těžko hneme z místa. Každá část v nás potřebuje vyslechnout! Každá část v nás potřebuje, abychom se jí věnovali a dali jí to, co potřebuje.

Teprve pak se ten koloběh může spontánně rozběhnout podobně jako člověk nemusí přesvědčovat strom, aby na jaře rozkvetl, později dal plody a na podzim shodil listí. Nebo už jste někdy viděli strom, který by řešil, jak být tím, čím od přírody (přirozenosti) je?? :-)))

Proto vám knížka může připadat i příliš obecná. Ale ona vychází z jedné důležité myšlenky – že ve své podstatě řešíme všichni stejný problém a to řešení je v podstatě pořád stejné. Na konkrétních problémech zas až tak nezáleží, když už víte, jak se na svět dívat jinak. :-) Nicméně je mi jasné, že právě na konkrétních problémech se to dá nejlépe pochopit. :-) A proto tato výzva!

♦ ♦ ♦

Pište, sdílejte, dáte tím knížce ještě další vrstvu, na kterou jsem původně ani nepomyslela. A sami sobě tak nadělíte dárek. :-))))) A mockrát děkuji za důvěru, se kterou se mnou budete případně sdílet to, o čem byste se chtěli v knížce jednou dočíst!

Poslední dopsané kapitoly si můžete stáhnout
♣ ZDE ♣. 
(I se stručným PDF o tom, co to ten Jiný svět vlastně je.)
A pak už mě máte na dosah emailu. Mockrát se těším na vaše tipy, co by v knížce nemělo chybět!

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *