Vyzvedněte si své PDF i s dárkem ke vstupu do Jiného světa

Jsem moc ráda, že jste tu! Snad pro Vás jednou bude objevení Jiného světa a jeho podivuhodných pravidel stejně výjimečnou událostí jako kdysi pro mě! Na této stránce (a také  v mailu) najdete slíbené PDF  ke stažení a také menší dárek . Zde by podle mě měla začít každá cesta Jiným světem – to jest tak trochu jiným pohledem na svět a rozhodnutím, která semínka chceme v tom našem životě vlastně sázet.

Chceme být vlastně šťastní, nebo ne??


[1] Vyzvedněte si ZDARMA své PDF „Jak být šťastný (ta jediná věc, která nás dělí od štěstí)”

 

Stáhnout PDF „Jak být šťastný (jedna věc)”  

(PDF Vám také právě míří do emailu. Navíc Vám do hodiny přijde další email, ve kterém se dočtete, proč je vlastně tak důležité tuto jednu věc objevit. Když pak budete chtít, ukážu Vám, co všechno z té jediné věci vlastně vyplývá, co všechno je díky ní jinak a jak to můžete v životě využít. V tzv. Jiném světě se prostě máte nač těšit…)

 


 [2] A zde si můžete vyzvednout svůj DÁREK


„Rozhodněte se, jaký život chcete žít“  

(A. de Mello trefně poznamenává, že vlastně být šťastní nechceme. Že máme vždy něco, co nám přijde důležitější. PDF je pouze základním stavebním kamenem, na kterém postupně začneme stavět dům naší vnitřní pohody, který jen tak něco nezboří. Dárek Vám pomůže se rozhodnout, zda ho vůbec chcete vystavět…)

 

 

Máte vyzvednuté PDF i dárek?? Najděte si chvilku sami pro sebe a začtěte se. Klaďte si otázky. Jistě na ně dostanete odpovědi. Nebo mi je napište. Těším se na naši společnou cestu tím tak trochu jiným světem…

Vaše Aves