Váš dárek ke vstupu do Jiného světa

Rozhodněte se, jaký život chcete žít (a rozhoduje Ego, nebo Vy?)
(ebook elementu DŘEVO)

Jde o první ze série 5 ebooků o tom, jak tak trochu jinak harmonizovat 5 elementů / energií (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV, VODA) ve svém životě. Vychází z učení čínské medicíny, ale jde na to zase úplně jinak :-) Na rozdíl od běžného důrazu na dietetiku, cvičení aj. se zaměřuje na mysl a emoce. Ukazuje, jak využít pravidla Jiného světa a  konečně právě díky nim najít svou vnitřní jistotu, klid a svobodu, radost a lásku, spokojenost, (sebe)důvěru a odvahu. Podrobnosti o ebooku najdete níže.

Jako DÁREK Vám nabízím tento ebook se slevou 40 %, tj. za pouhých 33 Kč :-)

Proč??

  • Uděláte tím radost sami sobě, protože získáte s výraznou slevou nástroj k rozvinutí vnitřní svobody, jehož témata například 10 týdnů využíváme v ročním programu zdarma STROM ŠTĚSTÍ.
  • Uděláte tím radost mnoha dalším lidem, kteří se právě díky této pro Vás zanedbatelné částce a díky Facebooku o té jedné věci budou také moci dozvědět :-)

 

Nabízím Vám možnost podílet se na šíření povědomí o tak trochu jiném přístupu ke štěstí

Jak brzy zjistíte, prostor Jiného světa Vám poskytuje mnoho tzv. mimoňských cestiček (měsíčních či ročních online programů) ZDARMA. Je to VELKÝ DAR, který jsem pro Vás připravila, za který si neúčtuji tisíce korun.  Ačkoliv tu hodnotu má. Není přece na světě vůbec nic hodnotnějšího než mít přístup k vnitřnímu nepodmíněnému štěstí, které máte vždy k dispozici a nic a nikdo Vám jej už nemůže vzít :-)

Nicméně Facebook a další online nástroje, které k tomu využívám, zdarma bohužel nejsou. Proto Vám na této stránce nabízím možnost podílet se na financování této činnosti. Pomůžete mi?

♣ ♣ ♣

Rozhodněte se, jaký život chcete žít (a rozhoduje Ego, nebo Vy?)
(ebook elementu DŘEVO)

  • 10 článků o tom, v čem spočívá opravdové štěstí v onom Jiném světě nepodmíněného a neočekávatelného
  • Víte, čím si absurdně šlapeme po štěstí?
  • Víte, jaká semínka našich přání stojí za to sázet a zalévat, abyste nevyplýtvali spoustu let a energie na něco, co Vás nakonec stejně neuspokojí?
  • Víte, proč se vyprdnout na vykreslování pozitivní budoucnosti? :-)
  • Víte, jak si vychutnat své sny?
  • A víte, co opravdu chcete?
  • Víte, co je potřeba udělat, abyste to získali a sami sebe nesabotovali?
  • Víte, co všechno Vám Život může dát, když mu nebudete vzdorovat?

 

Tento ebook je samostatně neprodejný!

Nabízím ho pouze jako vstupní text do prostorů Jiného světa na svém blogu za 33 Kč. Nebo pak za vyšší cenu v rámci ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ a to pouze během prvních pár jarních týdnů. Ebook vřele doporučuji. Lidé si pak obvykle za výhodnější cenu dokupují i zbývající čtyři :-)))) Co říkáte? Přispějete sami sobě, druhým lidem a vlastně také mně, protože mi tím umožníte se Jinému světu a šíření povědomí o něm věnovat??

Pokud ano, pak předem díky!

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.