DEVATENÁCTKA (36) – 50 způsobů, jak si šlapeme po štěstí

V cílové rovince

Posledních pár metrů. Prudký sprint. Periferně vnímáte, že vedle vás běží další a snaží se o totéž – dostat se do cíle jako první. Snažíte se přidat. Snažíte se ze sebe dostat víc než kdy jindy. Překonat svůj rekord. A možná i ten světový a navždy se zapsat do tabulek těch nejlepších. Kdo by nechtěl být uznávaný, úspěšný vítěz? A ne ten věčný lúzr. Ten druhý. Nebo ten poslední.  Kdo by se nechtěl dostat se na stupně vítězů a dostat svou cenu?

Ale jakou cenu za to všechno platíme?

Mnohdy už za samotným cílem??

Žádná pohodička to tam rozhodně není. Ano, ten pocit vítězství je opojný. Ale už jste někdy viděli, nebo třeba sami zažili, že byste po tomhle extrémním výkonu vyskočili a šli se třeba jen tak projít? Pokecat s kámoši?

Obvykle tam jen tak vyčerpaně ležíte…

Ano, možná jste to zažili. Může to být opojný pocit. Ten pocit vnitřního klidu. Jako by se celý svět zastavil. Možná je to tak opojný pocit, že ho chcete zažít zas a zas. A zas a zas za ten pocit platíte tím nejcennějším – vlastní energií a vlastní spokojeností.

Zapomínáte, že ten opojný pocit nemusíte vyměňovat za tuhle dřinu. Že prostě stačí přestat se pořád pachtit po tom být uznávaný, úspěšný vítěz a ne lúzr. Přestat vzdorovat tomu, když vás ostatní právě takto vidí. Přestat se snažit něco dokazovat a něčeho se dožadovat.

To je to největší vítězství, kterého jen málokdo dosáhne.


Právě jste dočetli třicátou šestou část série DEVATENÁCTKA (kniha našeho života) o 50 absurdních způsobech, jak si šlapeme po štěstí. Tentokrát na téma CO Z NÁS VYSÁVÁ NEJVÍC ENERGIE elementu KOV. Série, která vychází z ročního online projektu (zdarma) STROM ŠTĚSTÍ, bude mít celkem 50 dílů. Odebírat celou sérii zdarma můžete buď přímo skrze odkaz níže, nebo poté, co se blíž seznámíte s tou jednou jedinou věcí, která nám stojí v cestě ke štěstí (a moc se o ní neví). A také o 5 omylech ezoteriky a osobního rozvoje. 

Pokud vám ještě absurdní hříčky do mailu nechodí, napište si o ně:

>> Úvod a předchozí absurdní hříčky si stáhněte ZDARMA zde <<

(další absurdity Vám pak přijdou automaticky)

nebo

>>PDF (2 strany) o té jedné jediné věci o 5 omylech, si stáhněte ZDARMA zde <<

(možnost odebírat DEVATENÁCTKU pak budete mít na MIMOŇSKÉM ROZCESTNÍKU)

Těším se na další online setkání příští týden!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *