ŽIJETE TO, CO CHCETE VY, NEBO CO CHTĚJÍ DRUZÍ?

JE PRO VÁS ŽIVOT MÍSTEM OBJEVOVÁNÍ A RADOSTI?

NEBO MÁTE DOJEM, ŽE VÁM ŽIVOT JEN HÁZÍ KLACKY POD NOHY?

A JSTE SI JISTÍ, ŽE TO, CO CHCETE VY, JE OPRAVDU VAŠE PŘÁNÍ??

V NÁSLEDUJÍCÍCH 10 TÝDNECH TO MŮŽETE DÍKY KNIŽNÍMU PRŮVODCI SAMI ZJISTIT.

(Je za ním mnoho let zkušeností včetně 10 let online projektu STROM ŠTĚSTÍ. S celým systémem stále pracuji i já sama, dozvídám se toho totiž o sobě i světě kolem sebe neustále spoustu zajímavostí. :-) Mimo jiné… )

Když už se nám ze sebe podaří setřást představy lidí kolem sebe o tom, jak máme žít, velmi často se chytíme do svých vlastních sítí. Ze svých přání a snů, ze své vnitřní motivace, si na sebe upleteme bič. Nevnímáme a ani nás nenapadne, že to ve skutečnosti nejsou naše vlastní sny. Natož že nás nemohou nikdy uspokojit.

Díky deseti kapitolám e-knížky Rozhodněte se, jaký život chcete žít, které vám ukáží, jak si harmonizovat element DŘEVO, si budete moci ve svém každodenním životě sami objevit, kudy se opravdu chcete v životě vydat... konečně opravdu svobodně… protože element DŘEVO v nás má mimo jiné na starosti i rozvoj našeho skutečného potenciálu. Ne pouze toho, co jsme si vysnili.

JSME FRAKTÁLOVOU SOUČÁSTÍ VESMÍRU, VYUŽIJME JEHO ENERGII

Galaxie, nebo ulita. Řeka, nebo strom. Plíce, nebo cévy. Vznikli jsme z jedné jediné buňky podle stejných zákonitostí, které můžeme vidět v přírodě kolem sebe. Stejně jako se větví strom nebo jeho listí (třeba kapradiny), větví se fraktálově i naše průdušky a průdušinky nebo naše vlastní řečiště. To krevní.

Buď se naučíme sladit s energií světa kolem nás a v nás a vyrosteme do podoby, která byla skryta v té jediné buňce, nebo půjdeme proti ní, a svého potenciálu nedosáhneme. 

 

E-knížka Rozhodněte se, jaký život chcete žít, vám umožní udělat první krůček (a pak i spoustu dalších…):

  • Seznámíte se s tím, jak můžete využít energii přírody ke svobodnějšímu, radostnějšímu, láskyplnějšímu, vyrovnanějšímu, bdělejšímu, odvážnějšímu a sebejistějšímu životu prostřednictvím naladění na energii pěti elementů a jejich vliv na stav vaší mysli, emocí i těla.

  • Zjistíte, jak harmonizovat energii vlastní jaru a znovuzrození. Energii elementu (hybatele) DŘEVO.

  • Najdete v ní teorii pěti elementů a 10 kapitol, díky kterým budete element DŘEVO poznávat z 10 úhlů pohledu. Teoreticky, ale hlavně prakticky díky speciální vědomé komunikaci s Životem samotným.

  • Dozvíte se hodně o tom, kým jste, do jaké míry pracuje váš element DŘEVO pro vás a ne proti vám (a co případně s tím), co se skrývá za vašimi přáními, sny a potřebami, tj. co doopravdy chcete, proč sami sebe sabotujete nebo oč se opřít, když jde do tuhého.

 

 

 

ROZHODNĚTE SE, JAKÝ ŽIVOT CHCETE ŽÍT

(A rozhoduje ego, nebo vy?)

~ 134 stran
~ 10 kapitol (10 způsobů harmonizace energie DŘEVA)
~ 10 inspirujících vizí na začátku kapitol
~ úvodní část o komplexnějším vnímání světa (o pěti elementech)
základní teoretická část kapitoly (přepracovaný text původního ebooku)
rozvinutí tématu (včetně osobních zkušeností z 9 let projektu STROM ŠTĚSTÍ)
praktická část (TÉMA a MOTTO týdne a otázky z plánovače STROMU ŠTĚSTÍ)
shrnutí kapitoly v bodech (vaše vlastní poznání a zkušenosti)
(zde najdete kromě objednávky i seznam kapitol)

 

 

ČÍM JE TATO ELEKTRONICKÁ KNÍŽKA JINÁ?

Zavádí do neduálního Jiného světa – zákonitě poznáte svět z jiné, dosud neznámé, perspektivy.

Shrnula jsem v ní to nejdůležitější, co jsem za téměř 30 let zjistila – můžete se inspirovat.

Nejsou to jen teorie, pomůže vám získat vaše vlastní zkušenosti – můžete objevovat.

Využívá sílu ročních projektů Absurdistán nebo STROM ŠTĚSTÍ – můžete použít úkoly a plánovače.

Propojuje vědomý život, neduální vnímání a naladění na pět energií – můžete se rozvíjet komplexně.

Máte vše k dispozici v jedné knížce – můžete vše projít svým vlastním tempem.

Text včetně vizí a plánovačů je v PDF – můžete si jej vzít kamkoliv s sebou.

 

 

 

CO O E-KNÍŽCE ŘÍKAJÍ TI, CO Ji UŽ ČETLI?

Líbilo se mi, jak jsi hezky napsala, že nemohu chtít po druhých to, co sama ještě neumím nebo nedělám. Já to mám tak, že co nemám v sobě, nemohu dát. (Dráža, 2. kapitola)

Vše bylo pro mě jasné… je to fascinující, do jakých hloubek se dá těmito texty jít… každá kapitola by mi vystačila určitě na mnohem déle, než jen jeden týden. (LK, 3. kapitola)

Tato kapitola mě zaujala velmi, je čitelná a srozumitelná. Zaujala mě myšlenka: „pozor při honbě za sny, protože můžeme před něčím utíkat.“ Toto je pro mě téma k zamyšlení. (Kája, 4. kapitola)

Zaujalo mě vaše pojetí ega, které se blíží vnitřnímu dítěti. Velmi zajímavá byla také ta část plná otázek, kde si člověk mohl uvědomit plnou šíři všech naučených programů, které mu ve výsledku mohou pěkně sabotovat život. (LK, 5. kapitola)

Celkově tyto poznatky a jejich pozorování a začleňování do života by se mělo učit už ve škole, což v dohledné době nevidím. (Ivana, 5. kapitola)

Tohle téma mě dostalo. Myslím, že ho tu aktivně žijeme už několik let. Jak přijmout, že svět, ve kterém žijeme, zešílel? On teda byl šílený i dřív,  jen teď je to o hodně víc vidět. (LK, 7. kapitola)

Takové pohlazení po duši, jak se říká, slova jako důvěra nebo vděčnost ve mně probouzejí povznášející pocity. (Hefog, 8. kapitola)

Uvědomuji si už déle: nesoudit, hlídat, co chci, a proč to chci, negativní emoce – nechci být jejich zajatcem, vědět, co mi přináší negativní emoce, a jak se od nich osvobodit. (Kája, 10. kapitola)

 

 

CHCETE DO E-KNÍŽKY NAHLÉDNOUT?

Prosím. :-)

  • Chcete nahlédnout do obsahu? Nebo se podívat, které 3 drahokamy (z 10) můžete v sobě objevit? To jest, jaké zkušenosti a znalosti vám mohou dát první tři kapitoly?

PDF SI MŮŽETE STÁHNOUT TADY

  • Nebo chcete všech 10 kapitol v té nejstručnější podobě? V podobě 10 kratičkých inspirativních vizí toho, jaké to je vnímat svou vnitřní svobodu?

TAKOVÉ PDF SI MŮŽETE STÁHNOUT ZASE ZDE

 

Líbilo??

Podařilo se vám na chvíli zastavit a vychutnat ony vize?

Rozhodli jste se prozkoumat ony 3 drahokamy? A možná i další? 

TO MĚ LÁKÁ 

 

 

 

CHCETE VĚDĚT NĚCO BLIŽŠÍHO O AUTORCE?

profesionální mimoňka, lektorka a inspirátorka :-)

„Mým přáním je předávat všem, kdo o to projeví zájem, to nejvzácnější, co jsem se dosud naučila. A otevírat tak netušené dimenze života. Spokojenějšího a naplněného vnitřním klidem. Stačí chtít.”

Jmenuji se Zuzka Skotáková, ale v online světě jsem známá pod jménem Aves Passeri (ptáci zpěvní). Proč? Více najdete tady. Můj příběh, který se začal již v dětství a dospívání, ale vědomě v roce 1994, by vydal na několik románů – dobrodružných, cestovatelských, romantických, dramatických a filozofických. Ale stručně řečeno mě můžete poznat jako:

  • autorku dnes již několika ebooků a e-knih z neduálního Jiného světa nepodmíněného a neočekávaného
  • průvodkyni na neduální cestě za smířením s tím, co bylo, je i bude.
  • lektorku čchi kungu stylu Orel v hnízdě. Učím studenty uvolnit se skrze pohyb, zklidnit mysl, naladit se na svou energii a posílit ji. A díky tomu cítit životní lehkost, ono plynutí (flow), ale i pevnou půdu pod nohama a vnitřní klid.
  • lektorku angličtiny nejen v jazykové škole, autorka angličtinářského  webu Radost z angličtiny. I skrze angličtinu pomáhám studentům objevovat hlubší radost ze života. A moc mě to baví!

Studovala jsem angličtinuarabistiku religionistiku. Tam mě zajímala právě neduální učení a spirituální rozvoj osobnosti. Jako překladatelka jsem se naučila vnímat jednotu za mnohostí konceptů (slov). A jako průvodkyně (Itálie, Egypt, Srí Lanka) ukazovat lidem něco nového.

10. rok své online cesty ročními projekty Absurdistán, Jahodový ráj nebo STROM ŠTĚSTÍ jsem se rozhodla završit přepracovanou a doplněnou sérií knížek pěti elementů. Najdete v nich vše, co je důležité znát, vyzkoušet a prožít, abyste se propojili s energiemi Země, na které žijeme, a Vesmíru, jehož jsme součástí. A mohli tak prožít svůj život opravdu naplno, v klidu a radostně. Vše, co si já sama chtěla zaznamenat. Protože je dobré si připomínat, co je důležité.

 

E-kniha Rozhodněte se, jaký život chcete žít (element DŘEVO) je z této série první.

(zde najdete kromě objednávky i seznam kapitol)

Soukromá douška

Nemám úplně ráda prodejní stránky, obvykle vypadají všechny dost podobně. Nalákejte, buďte hlavně struční, ukažte co daná věc umí (zde element DŘEVO) i co obsahuje, představte nějak sami sebe. Prý to funguje nejlépe. Lidé nemají dnes prý čas na nějaké dlouhé povídaní. Možná ano, funguje to, lidé kupují. Ale. Pokud se chceme cítit lépe, vnímat, že náš život má nějaký smysl, ale zároveň ho nepromarnit honbou za cíly, které se sice tváří úžasně, ale radost nám nepřinesou, nedosáhneme toho přeci další honbou? To jest tím, díky čemu se v prvé řadě cítíme tak nespokojeně. Co myslíte?


Čas je něco, co si potřebujeme najít. Příběhy jsou něco, co nám pomáhá jít hlouběji. Životní zkušenosti jsou něco, co je třeba prožít.


A je to právě zkušenost se silou i krásou energií, které objevili staří Číňané už před tisíci a tisíci lety, co nás může proměňovat. Den za dnem, rok za rokem, hlouběji a hlouběji. Je škoda, že je tento pohled tolika lidem stále skrytý. Případně ho znají jen z feng shui nebo z čínské medicíny. To až když začnou mít problémy, se kterými si západní medicína neví rady. A nevnímají, co všechno ještě tyto energie umí v našem životě proměnit.


Co do svého každodenního života vnesete, to se vám vrátí. Když do něj začnete vnášet témata energie růstu, energie svobody, energie kreativity, tj. energie popisované jako element DŘEVO, začne se před vámi odhalovat úplně jiný svět, než znáte, a začne vás ovlivňovat a tyto energie ve vás probouzet. A vnitřní svoboda a směr, který vám nabídne, vás pak budou zavádět dál k energiím radosti a lásky (OHEŇ) nebo vnitřního klidu (ZEMĚ).


Já práci s pěti elementy miluji snad už 20 let. Ve spojení s čchi kungem a neduálním pojetím je pro mě asi tím největším životním drahokamem. Třeba si cestu k poznávání krás pěti elementů najdete i vy. Proto jsem tuto e-knížku pro vás napsala. A budu moc ráda, když si pro ni i vy najdete svůj čas a začnete její tipy, vize a otázky žít na vlastní kůži.


Třeba vás toto komplexní vnímání dynamiky světa kolem vás i ve vás uchvátí podobně jako mě.