Najděte v životě tu opravdovou radost (so 19.5.2018 15.00-18.00 Brno)

To je ta nejkratší cesta ke splnění našich snů. To, po čem tak prahneme, totiž leží v nás. V neduálním Jiném světě neočekávaného a nepodmíněného. A radost v mysli je přece základ našeho štěstí i zdraví :-)

5 elementů - rozhodnout se - radost, láska, svoboda, klid, odvahaJste srdečně zváni na setkání, na kterém si ujasníme, jak si ze Života udělat kámoše :-)

Jak najít radost ze života, i když máme někdy pocit, že není z čeho se radovat. Jak díky tomu konečně ulevit našemu trápení. A jak naše vztahy (k druhým, ale i k sobě) proměnit v něco mnohem láskyplnějšího. Léto nás zve k objevování radosti a lásky – pojďme se na tu cestu létem připravit pomocí učení o 5 elementech.

je rozšířeným omylem, že nám splnění našich snů přinese štěstí. Za určitých podmínek to tak nemusí vůbec být. A víte, že podle výzkumů k našemu štěstí přispívají vnější okolnosti pouze z 10 % ?!
ve hře je totiž mnohem víc. Je to jako dobrodružný příběh – nejdřív musíme objevit a pročistit našich 5 pokladů. 5 elementů, 5 energií, které v nás rozvíjejí svobodu, radost, klid, spokojenost, jistotu a odvahu.

Bez těchto 5 vlastností nikdy šťastní nebudeme… 

Připravila jsem pro Vás tedy tento rok sérii 5 samostatných tříhodinových seminářů, na kterých si o těchto „5 pokladech” budeme v průběhu roku povídat. Ukážu Vám, proč jsou tak důležité. Jak poznáme, že nejsou v rovnováze (a u málokoho jsou). A jak je harmonizovat. A nebudeme si jen vykládat, dostanete příležitost si to všechno vyzkoušet na vlastní kůži! 

V květnu budeme pokračovat naším druhým drahokamem – elementem OHEŇ – a i ten trochu vyleštíme :-) A přidat se můžete, i když jste na prvním semináři nebyli. To vůbec nevadí.

  • harmonická funkce elementu OHEŇ nám pomáhá CÍTIT VNITŘNÍ RADOST A PROŽÍVAT LÁSKYPLNÉ VZTAHY, které z této vnitřní radosti zákonitě vyplývají.
  • přiblížím Vám, jak se díky 10 poselstvím elementu OHEŇ můžete vyrovnat s problémy ve vztazích.
  • ukážu Vám díky své vlastní zkušenosti pravou tvář lásky, kterou můžete využít i tam, kde máte pocit, že „láska bolí” (například neopětovaná láska).
  • projdeme si 10 témat ebooku Najděte v životě tu opravdovou radost, a vysvětlím Vám neduální učení, ze kterého celý ebook a ostatně jakákoliv snaha o nepodmíněné štěstí zákonitě vychází.
  • naučím Vás některé čchi kungové praxe, které Vám pomohou svůj element OHNĚ harmonizovat.
  • seznámíte se s tím, jak chránit své srdce a tenké střevo, které s elementem OHNĚ souvisí.
  • pomohu Vám najít v sobě cestu ke zdroji vnitřní radosti.
  • jako dárek nejen za návštěvu semináře, ale hlavně za ochotu objevit tento Jiný svět nepodmíněného a neočekávaného, se kterým Vás na semináři a v online projektu seznámím, ode mě dostanete zdarma ve vytištěné podobě ebook daného elementu/energie (v květnu jde o ebook Najděte v životě tu opravdovou radost) se všemi důležitými texty. S nimi lépe Jiný svět pochopíte a lépe se Vám bude pracovat s týdenními tématy a plánovači v projektu STROM ŠTĚSTÍ.

Projekt STROM ŠTĚSTÍ 2018?? Ptáte se, co to je? Jde o roční online projekt (zdarma), kterým letos už nejen já sama procházím a který pomáhá všech těchto 5 pokladů/energií postupně v praxi rozvíjet v každodenním životě. Můžete se do něj kdykoliv přihlásit také. Osobní semináře můžete brát jako BONUS navíc, který Vás na této cestě za vnitřní svobodou, radostí a láskou, klidem a vyrovnaností, spokojeností , odvahou a (sebe)jistotou, podpoří. 

Radost a láska jsou má nejniternější témata, která mě provázejí celý život a zavedla mě do nejrůznějších světů i koutů světa. Obdarovala mě. I když úplně zadarmo to nebylo :-) Ráda s Vámi budu sdílet to, co mi dala… snad to bude užitečné i Vám…

Zuzka Skotáková (Aves Passeri) – blogerka, lektorka Aj a čchi kungu stylu Orel v hnízdě, autorka knih a projektů Jiného světa

Přijďte v sobotu 19.5. 2018 do centra Osvoboď se (Zábrdovická 25/2, Brno).

(počet míst je omezen!)

čas: 15.00-18.00

cena: 400 Kč /3 hodiny

určitě přijdu

 

 

Kdy jindy se totiž napojit na lásku a radost v nás než během léta? V tom nejromantičtějším období, kdy nám paprsky slunce zvedají náladu a probouzejí to, co v nás odjakživa je. Pojďme se naučit, jak v sobě ty letní lásky a radosti nacházet kdykoliv se nám zamane :-)