50 absurdních způsobů, kterými si šlapeme po štěstí

Chcete se pobavit a ještě inspirovat? Chcete se zasmát těm fikaným absurdním 50 způsobům, kterými sami sobě šlapeme po štěstí?? Říká se, že je to právě smích, který nás osvobozuje a léčí…

50 způsobů, jak sami sobě šlapeme po štěstíPokud vás to láká, můžete si (zdarma) stáhnout PDF DEVATENÁCTKA – kniha našeho života (50 absurdních způsobů, jak sami sobě šlapeme po štěstí). Ebook obsahuje na cca 100 stranách 50 krátkých absurdních hříček, které jsem psala během roku 2019 na týdenní témata ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ.

A mimochodem, nemusíte jen číst.

Můžete si daná týdenní témata vyzkoušet i sami na sobě :-)

DEVATENÁCTKU totiž dávám jako součást onoho ročního projektu. A i ten nabízím již léta v té základní podobě (bez ebooků elementů) všem ZDARMA jako jeden ze způsobů, jak nacházet vnitřní svobodu, lásku, klid, spokojenost a jistotu.

Celý roční projekt je tu pro vás k nahlédnutí a vyzkoušení. Můžete si v něm stáhnout ebook DEVATENÁCTKY, kdykoliv se z projektu odhlásit a vydat se třeba prozkoumat i jiné kouty neduálního Jiného světa :-) Jste vítáni.

CHCI SE POBAVIT A INSPIROVAT 


Jmenuji se Zuzka Skotáková a v online světě se pohybuji pod přezdívkou Aves Passeri (ptáci zpěvní).

V současné době pracuji jako lektorka Aj, čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě, blogerka a autorka několika e-knih, ebooků a online kurzů neduálního Jiného světa.

V minulosti jsem studovala angličtinu, arabistiku, religionistiku (spirituální vývoj), ale nejvíc mě naučil život sám :-) A to, co mě učil a čemu všemu jsem se otevírala, s vámi ráda sdílím. Co je pro mě to nejvzácnější? Objev onoho neduálního Jiného světa, ve kterém je možné najít to, co hledáme – štěstí nezávislé na nikom a na ničem. Trvalé. Nepodmíněné. Ale víme, co všechno to znamená a co všechno to obnáší?? Velmi mě baví tento neduální prostor prozkoumávat hlouběji a hlouběji… a hlavně ho prožívat…