Chcete letos přestat usilovat o nějaké cíle, ale se svým životem si začít hrát? Komunikovat s ním? Láká vás poznávat, co se skrývá pod povrchem všedních událostí? A pečovat při tom všem o těch 5 rostlinek v nás, ze kterých vyrůstá štěstí? Víte, že každé z ročních období vám k tomu svými vládnoucími energiemi dává příležitost?? A chcete si vyzkoušet vstoupit tam, kde se snoubí protiklady? Protože právě tady, kde nekladete svému štěstí žádná „až…“, v neduálním světě bez podmínek, můžete najít nepodmíněné štěstí. I onu zlatou střední cestu. Vždycky mě překvapí, CO VŠECHNO to vlastně znamená. A tak mě tahle cesta ohromně baví a vydávám se na ni už poosmé! Přidáte se taky?? Vyrážíme už 11.1.2021!

50 týdnů   50 témat   50 emailů    5 elementů

To vše i letos ZDARMA

Stačí se přihlásit a dát celému roku hravost, směr i říz

Jmenuji se Zuzka Skotáková, ale v online světě jsem známá jako Aves Passeri (ptáci zpěvní). Jak brzy zjistíte, miluji totiž symboliku. A tu svobodného letu a vyjádření zvlášť. Pracovala jako průvodkyně (Srí Lanka), nyní jsem lektorka Aj a čchi kungu ve stylu Orel hnízdě (jak jinak).

Díky STROMU ŠTĚSTÍ vznikly už dvě e-knihy, 50 absurdních hříček a hlavně  série 5 ebooků k 5 elementům. Ty se vám mohou v následujících týdnech velmi hodit. Během VŠ studií arabistiky a religionistiky mě nejvíc oslovila právě neduální mystika, ale nejvíc mě naučil Život sám. A může i vás. Ráda vás provedu nejen cizí zemí, nebo zákoutími cizího jazyka, ale i zákoutími neduálního Jiného světa neočekávaného. Těšíte se??