PODĚKOVÁNÍ – UŽIJTE SI POHODU VE STRESU (neduální zkušenost)

Darujte sobě i svým blízkým 2 speciální videa, která Vás zavedou do zcela Jiného světa. Do neduálního světa nepodmíněného a neočekávaného. A šiřte tak dál vnitřní radost, nepodmíněnou ničím a nikým, která se dá najít jen zde. Díky dvěma krátkým videím získáte vlastní zkušenost se zcela jiným druhem vnímání. A ta Vám přijde vhod v náročných chvílích plných stresu a konfliktů.

darujte pohodu

ZASTAVTE SE.  ALESPOŇ NA CHVÍLI. 

Vychutnejte si nehybnost a ticho na pozadí všeho, co právě zažíváte.
A udělejte první 3 videokrůčky do Jiného světa. Do světa, kde se už konečně nemáte čeho bát a kde se už nemusíte ničeho dožadovat, abyste ten strach přehlušili.
♠ Seznamte se na vlastní smysly s tím, jaké to je vnímat neduálně!
Chcete zjistit, zda nežijete v módu JEDU? A jak se z něj přesunout do módu POHODIČKA? Chcete zažít, jaké to je,  když zmizí TAM, a zůstane opravdu jen ono teď a tady??? Na úrovni, která je Vám nejspíš ještě neznámá? Překračující zcela dualitu TAM a TADY?

 

 Je to jednoduché. Pusťte si následující video a pak mi napište o první videohádanku. A berte ji ode mě jako DAR :-)

 

» Chci vidět první videohádanku « 

 

 

 

 

 

Kdo Vám takový dárek vlastně nabízí?

Jmenuji se Zuzka Skotáková, ale na blogu jsem známá jako Aves Passeri – pták zpěvavý :-) Ráda totiž sdílím to, co mně samotné dělá radost. Nebojím se ale psát i o tom, co mě trápí, a kde nacházím cestu ven. Ráda inspiruji druhé. Ráda jim ukazuji nové obzory. (Však jsem v minulosti mimo jiné pracovala i jako průvodkyně (Itálie, Egypt, Srí Lanka). Hlavně ty neduální, nepodmíněné. Zjistila jsem totiž před lety, že právě tady leží i nepodmíněné štěstí (a vnitřní svoboda, radost a jistota), které je naším skutečným toužebným snem. Ale cesta k němu je zahalena naší dualisticky uvažující myslí…

Dnes pracuji jako lektorka angličtiny a čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě. Studovala jsem překladatelství, arabistiku a religionistiku. Jak vidíte, provázení druhých „jinými světy”, ať geografickými, jazykovými nebo spirituálními, je mi blízké :-) A při tom putování těmito světy jsem narazila na zajímavé věci, které si prostě nemůžu nechat jen pro sebe :-)