Obvykle se říkává: „Jděte za svými sny.” Ale já říkávám: „Ujistěte se, že víte, po čem vlastně toužíte.“ Často se totiž ženeme za něčím, co můžeme získat jen v nepodmíněném světě. Ten je ale neduální a platí v něm nezvyklá pravidla. A tak jsem sama pro sebe, ale i pro Vás, napsala o Jiném světě několik knih a online projektů, abych se v něm i já sama dokázala lépe orientovat. Jsou plné mých zkušeností za cca 30 let, co jsem na cestě za tím, čím OPRAVDU ve své podstatě jsme. (Což je něco jiného, než se obvykle myslívá.) 

Koupí knih a ebooků navíc můžete podpořit tento rozsáhlý projekt blogu a online kurzů zDARma. Případně můžete přímo na můj účet poslat svůj vlastní DAR. Všem, kteří si dosud koupili mé knížky a díky kterým mohu již 6 let psát tento blog a šířit povědomí o neduálním vnímání, z celého srdce děkuji! Věřím, že to má velký smysl!

 

Jak žít jinak v Jiném světě – inspirujte se

Mezi knihami najdete jednu dvojici knih, která k sobě neodmyslitelně patří (ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR ostatně dostáváte k e-knize Žít je umění zdarma :-)), jednu speciální e-knihu s 12 tématy na cestě k naplnění poselství svého dětství (k tomu nejhlubšímu snu ve Vás) a jednu pětidílnou knihu (5 ebooků), která Vám ukáže, jak v sobě harmonizovat 5 energií.

  • e-kniha Žít je umění (záchranný kruh ve chvílích nejistoty). Jde o přímou cestu do Jiného světa. O krátký symbolický hravý text obsahující 10 záchranných ukazatelů, které pomáhají proměnit jakékoliv trápení ve vnitřní svobodu a klid. Blíže informací o knize si můžete přečíst ZDE.
  • ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR. Zde najdete konkrétní příklad, jak se oněch 10 stupňů cesty od trápení k radosti může projevit v životě. Stupeň za stupněm. Jako důkaz, že to funguje mně a může i Vám :-)  Autentičtější to už nemohlo být, protože e-kniha vychází z blogových článků, které v té době vycházely na mém blogu. Více informací o ebooku najdete ZDE.

 

  • e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství. 12 měsíců = 12 kapitol pojednávajících o 12 základních výzvách na cestě k naplnění svých snů (svoboda, motivace, důvěra, strach apod.). Nejpodrobnější a nejpřehlednější z knih. 60 článků, 310 stránek a přes 100 otázek (aby ta cesta byla i Vaše). No, je to nabité :-) Podrobnější informace o knížce najdete ZDE. Můžete si koupit i jednotlivé kapitoly / témata, která Vás zaujmou :-)
  • Nechme zazářit svých 5 vnitřních drahokamů (soubor 5 ebooků o 5 energiích čínské medicíny), jejichž harmonizace je prvořadou podmínkou toho, abychom byli OPRAVDU šťastní. 5 ebooků a jejich 50 témat využíváme i prakticky v rámci ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ. Jde o ebook elementu DŘEVO (Rozhodněte se, jaký život chcete žít), OHEŇ (Najděte v životě tu skutečnou radost), ZEMĚ (Zamiřte do svého středu a najděte tam rovnováhu), KOVU (Najděte v sobě vnitřní sílu a s odvahou se odevzdejte proudu) a VODY (Obejměte v sobě to malé vystrašené dítě). Více se dozvíte ZDE.

Máte ze všech těch titulů zamotanou hlavu??

Tady máte přehled všeho, co je tu pro Vás k dispozici. Lepší?? :-)

 

Rád Ti přispěji! Kde a jak to mohu udělat?

Díky!

Je to snadné. Můžete si vybrat buď podle e-knihy/ebooku, který Vás zaujal, nebo podle částky, kterou chcete přispět. A pak již stačí si knížku online objednat a ihned po zaplacení ji budete mít v mailu. Pokud byste chtěli přispět menší částkou (i za tu budu ráda), možnost koupit si po 40 Kč jednotlivé kapitoly/témata e-knihy Vdechněte život poselstvím svého dětství najdete ZDE.

Pokud již knížky máte, nebo je nechcete, ale i tak byste nějakou částkou dle svých možností přispět chtěli, dobrovolný jednorázový nebo i pravidelný dar můžete poslat na účet: 167974595/0300. Příspěvek, prosím, vždy označte heslem „DAR”. Uděláte mi radost :-)

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Díky! Dovolte mi na závěr připomenutí jednoho z témat STROMU ŠTĚSTÍ. Ani Vy…