Cesta do Jiného světa za tak trochu jiným štěstím se otevírá!

V současné chvíli k Vám putuje slíbené PDF. Pokud jste ale zvědaví a chcete nahlédnout do prostoru Jiného světa JIŽ NYNÍ hlouběji, mám tu pro Vás i něco dalšího :-) Berte to jako poděkování za přijetí mé pozvánky do Jiného světa. A zároveň také jako Váš drobný příspěvek, díky kterému budu moci dál šířit povědomí o nedualitě. Jsem přesvědčená, že mnoha lidem pomůže zásadně změnit život k lepšímu.

33 Kč není mnoho, a přitom může přinést radost nejen mně, ale i vám a ostatním :-) Vy za něj totiž dostanete s výraznou slevou ebook , kterým by měla začít cesta každého člověka Jiným světem. Samostatně je navíc prodejný pouze pár jarních týdnů v rámci ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ jako průvodce elementem DŘEVO. To je totiž ten okamžik, kdy se můžeme rozhodnout, jaký život (nebo rok) chceme vlastně prožít. 

Rozhodněte se, jaký život chcete žít (a rozhoduje Ego nebo Vy?)
(ebook elementu DŘEVO)

Ebook je první ze série 5 pokladů – 5 elementů o tom, jak žít svobodně, radostně, vyrovnaně, spokojeně, s odvahou a s pocitem vnitřní jistoty, klidu a sebedůvěry díky neduální harmonizaci 5 elementů v nás.

  • 10 článků o tom, v čem spočívá opravdové štěstí v onom Jiném světě nepodmíněného a neočekávatelného
  • Víte, čím si absurdně šlapeme po štěstí?
  • Víte, jaká semínka našich přání stojí za to sázet a zalévat, abyste nevyplýtvali spoustu let a energie na něco, co Vás nakonec stejně neuspokojí?
  • Víte, proč se vyprdnout na vykreslování pozitivní budoucnosti? :-)
  • Víte, jak si vychutnat své sny?
  • A víte, co opravdu chcete?
  • Víte, co je potřeba udělat, abyste to získali a sami sebe nesabotovali?
  • Víte, co všechno Vám Život může dát, když mu nebudete vzdorovat?

 

Tento ebook je samostatně neprodejný!

Nabízím ho pouze jako vstupní text do prostorů Jiného světa na svém blogu a to za pouhých 33 Kč :-) Nebo za vyšší cenu v rámci ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ. Ebook vřele doporučuji. Lidé si pak obvykle za výhodnější cenu dokupují i zbývající čtyři :-))))

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.