Máte někdy pocit, že byste chtěli žít v nějakém jiném světě? Možná máte dojem, že sem ani nepatříte. Možná si říkáte, že se svět snad už úplně zbláznil. Jak v něm žít šťastně, když se v něm děje všechno to, co se děje? Ve vás, ve vašem okolí, v naší zemi, v Evropě, na světě. Já si podobné otázky kladla snad celý svůj život. A uvědomila jsem si, že ten Jiný svět je nám kdykoliv k dispozici.

Že svět tam venku možná nezměním, ale mohu změnit to, jak ho vnímám. Jak velkou moc mu dám mě zraňovat, aniž bych uzavřela své srdce a otupila svou mysl. Došlo mi, že problém nakonec nejsou ani okolnosti, ani druzí a jejich chování, ale ani já sama. Nejde o to, v čem všem bych na sobě měla zapracovat, aby mi druzí něco nezrcadlili. Jde spíš o to pochopit, kde vězí ten zakopaný pes.

ZUZKA SKOTÁKOVÁ (Aves Passeri)

♣ Studovala jsem angličtinu, ale i arabistiku, religionistiku (a neduální učení nejrůznějších spirituálních směrů z celého světa).

♣ Nyní učím angličtinu, ale i čchi kung (styl Orel v hnízdě).

♣ A na blogu a v knížkách píšu objevování neduálního Jiného světa

A někdy učím čchi kung anglicky a v lekcích angličtiny se bavíme třeba o pobytu ve tmě. A na blogu i v mých online kurzech můžete na narazit na anglická videa. Ať už jsou to neduální učitelé nebo písně, které ve vás to neduální vnímání mohou probudit.

 

CHCI SE O TOM VŠEM DOZVĚDĚT VÍC 

(Napište si o krátké PDF o Jiném světě a v čem je vlastně tak jiný. Ale hlavně – zůstanete tím se mnou v kontaktu a nepřijdete tak o nic, co by vám mohlo ukázat cestu k oné vnitřní pohodě nezávislé na vnějších okolnostech. Protože mě nic jiného než to nepodmíněné štěstí nezajímá a právě cestu k němu sdílím. A pokud se chcete učit anglicky jinak, odkážu vás na svůj angličtinářský web s lekcemi angličtiny s Rupertem Spirou, za mě nejlepším moderním učitelem neduality. A když budu přibírat nové studenty, dozvíte se to mezi prvními.)

 

KDO VÍ, CO NEOČEKÁVANÉHO VÁS KROMĚ ANGLIČTINY V JINÉM SVĚTĚ ČEKÁ?

TO MĚ ZAJÍMÁ!