Ptali jste se někdy sami sebe, co je v životě nejdůležitější?? Tedy pokud ho chcete prožít šťastně a spokojeně. Existuje něco tak prostého a vlastně i známého, co se ale dokonale přehlíží. U čeho si případně ani neuvědomujeme, jak moc zásadní to je, a co všechno to vlastně znamená. A ne, nejde o to, mít rád sám sebe, nebo  najít své poslání a žít ho. Autenticky, bez ohledu na to, co si kdo o vás myslí. Nebo mít hojnost a láskyplného partnera. To všechno jsou sice krásné věci a rozhodně stojí za to mít takovou vizi a nespokojit se s tím, co je nám nepříjemné a bolí. Ale je tu ještě něco důležitějšího. Úplně jiný svět, než jsme zvyklí. 


LETOS JSEM SE PRÁVĚ O TOM ROZHODLA NAPSAT CELOU KNÍŽKU! A VY MŮŽETE BÝT U TOHO! A DOKONCE SE PODÍLET NA JEJÍM VZNIKU, ABY BYLA PŘESNĚ TAKOVÁ, JAK POTŘEBUJETE.


AVES PASSERI (Zuzka Skotáková)

Chci do knížky shrnout to nejdůležitější a nejužitečnější, co jsem o tomto tak trochu jiném světě za branami paradoxů poznala i napsala. Protože právě tudy vede ta ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA, o které jste nejspíš už slyšeli. Ale víte, že ji můžete uvidíte jen díky neduálnímu vnímání?

V tomto tzv. Jiném světě pak můžete zažívat vnitřní pohodu a klid, i kdyby trakaře padaly.

Místo všech těch extrémů, vnitřních a vnějších konfliktů a snah honit se za štěstím tam, kde ani nemůže být. I když vám to teď tak připadá, protože si nic jiného a lepšího neumíte zatím představit.

 

TO SI CHCI PŘEČÍST! 

(Do mailu vám přijdou první 3 kapitoly i s odkazem na dotazník. Za vyplněné dotazníky vás samozřejmě čeká dárek – a na konci jeden z vás novou knížku vyhraje! Platnost tohoto prvního dotazníku je do 17.2. než pošlu další dvě kapitoly! Těším se na vaše postřehy a tipy a vaše AHA!)NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT??

Kromě článků z onoho Jiného světa nepodmíněného a neočekávaného (a v prvním emailu vám přijde i stručné PDF o tom, v čem všem je Jiný světa vlastně tak jiný) samozřejmě i první 3 kapitoly pokrývající témata prvních tří zimních týdnů elementu VODA:

POHLEDY (Aves Passeri)

1. Vrchněme se do toho s nadšením
(cosi ve mně touží jít do neznáma)

2. Život nestojí proti nám, ale při nás
(vezmi mě domů, tam, kam patřím)

3. Když já mám strach
(nikdy neměj strach ze stínů, znamenají, že někde na blízku svítí světlo)

 

TO ZNÍ ZAJÍMAVĚ – TO SI CHCI PŘEČÍST! 

 

 

PROČ BY PRÁVĚ TAHLE KNIHA PRO VÁS MOHLA BÝT OBJEVNÁ?

Protože vám poradí, jak se správně rozhodnout a vydat se cestou, která vás zavede tam, kam jít chcete. Ten okamžik rozhodování je totiž zásadní – už jste určitě minimálně jednou stáli před tou zásadní otázkou: „Mám udělat to, nebo to?“ Co je správné? Jen si vzpomeňte. Jak moc jste si teď jistí, že jste zamířili tím správným směrem??

Obvykle jsou na stole dvě možnosti, dva názory, jeden pro a jeden proti. Však to teď kolem sebe všude vidíme. Kdo ale o všechny ty hádky stojí? Jak se vám žije v prostředí všech těch konfliktů?? Ten nejhorší konflikt se navíc odehrává uvnitř, zevnitř nás rozežírá a pak se promítá do toho, v čem žijeme. Jak moc jste spokojení s tím, kam vás vaše volby a vaše cesta za spokojenějším životem zavedla??

Dívám se už léta kolem sebe a vnímám smutně, jak se lidé vzdávají vlastní svobody, radosti, vnitřního klidu, spokojenosti a sebedůvěry výměnou za to, co vypadá jako svoboda, radost, pohoda, spokojenost a důvěra. Ale jsou to jen tvrdohlavost, zábava, pohodlnost, zaslepenost a naivita. Já vím, to o sobě nikdo moc slyšet nechce. Už jen proto, že ať se snažíte, jak se snažíte, nic jiného, hluboce uspokojujícího, z toho života nakonec vystřískat nejde. Nebo jde??

Chcete vědět nač se zapomíná?? Právě na to neduální vnímání, které umí najít tu zlatou střední cestu mezi dualitou protikladů, která je životu tady na Zemi vlastní. Je taková škoda, že se o tom ví tak málo!

 

UŽ JSEM NAPSALA 3 KNIHY, PROČ DALŠÍ??

  • Protože lidé se mě často ptají: „Co je to vlastně ta nedualita? Jak se dá žít v praxi?
  • Protože jsem toho už napsala spoustu, ale nic tak komplexního. 
  • Protože léta zjišťuji, že v mých starších textech jsou skryté vzácné střípky, na které by se nemělo zapomínat.
  • Protože vše je opravdu roztříštěné a je potřeba ty střípky posbírat a vytvořit z nich uceleného průvodce po tom tzv. Jiném světě, kde člověk může najít onu svobodu, radost, lásku, odvahu a spokojenost nepodmíněnou ničím a nikým. To nepodmíněné štěstí, které vám nic a nikdo nemůže vzít, protože jeho zdrojem jste vy sami.
  • Protože není nad to žít v souladu s přírodou a vesmírem, jehož jsme nedílnou součástí, ale ne jako někdo, kdo je jeho silám vydán na milost a nemilost, ale jako někdo, kdo ví, jaká je jeho podstata, oč se může v životě opřít a kudy vede ta jeho cesta.
  • Protože mám pocit, že můj vlastní průzkum je u konce, že už nemám co víc hledat, ale vše shrnout a vdechnout tomu plný život.

NĚCO TAKOVÉHO SI CHCI PŘEČÍST A TAKÉ POZNAT!