Živé semináře o harmonizaci 5 elementů (5 pokladů v nás)

Roční projekt STROM ŠTĚSTÍ vedoucí k harmonizaci 5 elementů v nás a tím k nepodmíněnému vnitřnímu štěstí nezávislém na nikom a na ničem je unikátní z mnoha hledisek. Tím, že se pohybuje v prostoru neduálního Jiného světa. Tím, jak je komplexní a propracovaný. Tím, jaký důraz klade na Vaši individuální cestu a zkušenosti. A hlavně tím, jak je praktický a jakou mnohostrannou podporu poskytuje. Každý máme tu svou cestu, ale všichni na ní potřebujeme totéž. Rozvinout 5 pokladů v nás představovaných 5 elementy symbolizovanými 5 hravými figurkami na obrázku: 

neboli vnitřní svobodu po té cestě jít, lásku a vášeň, která nás žene vpřed a zároveň udržuje láskyplné vztahy k druhým i sami k sobě a k vlastnímu tělu, vnitřní klid, když se zrovna nedaří, a hodně odvahy, když máme čelit překážkám. A právě tyto vlastnosti nám projekt pomáhá rozvíjet… 

 

A tak projekt STROM ŠTĚSTÍ dělí rok na 5 desetitýdenních období:

  • Na jaře se kromě přírody probouzí i jangová energie a vládu přebírá element DŘEVA. Nastává čas rozvíjet vnitřní svobodu.

  • V létě dosahuje jangová dynamická energie svého maxima a vládu přebírá element OHEŇ. A s ním i vášeň a radost ze života. A láska.

  • Na podzim se začíná jangová energie opět zvolna stahovat a vládu přebírá element KOV. A my máme prostor učit se vzdávat toho, co nám neslouží, a nacházet vnitřní spokojenost.

  • A v zimě nastává vrchol klidné jinové energie a vládu přebírá element VODA. I my se stahujeme dovnitř, kde můžeme objevit zdroj naší vnitřní jistoty, důvěry a odvahy.

  • Element ZEMĚ představuje klidovou rovnováhu mezi jinem a jangem. Obvykle má své období na konci léta (babí léto). Případně se vkládá jako přechodové období mezi jednotlivá roční období. Tak to dělám v rámci ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ i já. Jde zároveň o dokonalý čas k rozvinutí vnitřní harmonie a k pochopení neduality a síly paradoxu přesahující racionalitu.

Pro každý element máte v projektu k dispozici 10 týdnů / 10 témat týdne a mott / 10 plánovačů na zaznamenání Vašich vlastních zkušeností, objevů, radostí i zmatků / 10 pondělních mailů / 10 článků a případně pak za malý poplatek i speciální ebook nebo celý DIÁŘ STROM ŠTĚSTÍ 2019. A pak jsou tu i živé semináře…

 

Živé semináře v Brně Vás připraví na témata jednotlivých elementů

Ten ideální čas pro ně nastává vždy před začátkem desetitýdenního období daného elementu. Vzhledem k tomu, že letos jsem se rozhodla velmi omezit své online i offline aktivity, víc BÝT než psát a mluvit, semináře se uskuteční čistě podle Vašeho zájmu. Cena seminářů bývá 400 Kč / 3 hodiny včetně tištěného exempláře daného elementu :-)

Pokud Vás některý element obzvlášť zajímá (nebo všechny??), již nyní se můžete předběžně nezávazně hlásit na brněnské tříhodinové semináře v centru Osvoboď se. Konat se budou v sobotu 15.00-18.00. Přesné datum určím až dle počtu zájemců a bude v rozmezí pár týdnů po deadline.

 

Element DŘEVO – seminář Rozhodněte se, jaký život chcete žít – uskutečnil se 26.1.2019


Element OHEŇ – seminář Najděte v životě tu opravdovou radost (Nejkratší cesta ke splnění našich snů) – uskutečnil se 25.5. 2019


 

Element KOV – seminář Objevte v sobě vnitřní sílu (a s odvahou se odevzdejte proudu)

–  uskuteční se počátkem srpna / předběžné přihlášky do 30.7. 2019 

(Připravíme se na podzimní průklest. Mimo jiné si řekneme, jak v sobě  pěstovat bdělost a přijetí, nebo jak rozpoznat legitimní a nelegitimní vzdor vůči tomu, co je. A nezapomenu ani na čchi kungovou praxi, která nám dodá sílu vše mnohem lépe zvládat.)


Element VODA – seminář Obejměte v sobě to malé zraněné vystrašené dítě (a objevte, že nemáte čeho se bát)

– uskuteční se na přelomu října a listopadu / předběžné přihlášky do 20.10. 2019

(Podpoříme se v ochotě podívat se tváří v tvář svému strachu. Odhalit jeho kořeny, najít zdroj vnitřní důvěry a jistoty. A osvobodit tak svůj potenciál. Opět nám pomůže i čchi kung Orel v hnízdě)


Element ZEMĚ – seminář Zamiřte do svého středu a najděte tam rovnováhu (aneb jak si nenechat podrážet nohy) – uskutečnil se 27.7. 2019


Láká Vás ponořit se na 3 hodiny do témat některých elementů?

Vnímáte, že v sobě potřebujete podpořit vnitřní svobodu, radost ze života či lásku, vnitřní klid, spokojenost nebo (sebe)jistotu a (sebe)důvěru??

Přihlaste se NEZÁVAZNĚ do těch seminářů, které Vás lákají. A já pak pro Vás uspořádám ty semináře, o které bude největší zájem :-) 

TO MĚ LÁKÁ

(Že jste ještě nevstoupili ani do online projektu (zdarma) STROM ŠTĚSTÍ? Nevadí. Přihlásit se můžete ZDE. Naskočit do projektu můžete kdykoliv. Po přihlášení Vám přijde PDF s prvními z 50 absurdních způsobů, kterými sami sobě šlapeme po štěstí a na které se během roku zaměřujeme. Kromě dalších informací Vám pomůže se v projektu trochu zorientovat.)