Nezvyklá cesta od trápení za vnitřním klidem a spokojeností skrze neduální svět.

Bylo to jako z romantického filmu. Začalo to v roce 1995 na balkóně Americké ambasády v Káhiře. Přitahoval mě, fakt šíleně, ale za tu hradbu, kterou jsem tenkrát kolem sebe měla vystavěnou, se mu stejně nepodařilo proniknout. Zato ale ve mě spustil kaskádu událostí.

Ta se završila o pár let později. Jedním silným zážitkem na trajektu z Nuweiby do Aqaby. Z toho zážitku, který mi dal víru a jistotu, žiju vždy, když se svět kolem mě začíná otřásat.

A víte, co je neuvěřitelné? Já jsem si ho předpověděla! V posledním, desátém textu této prazvláštní e-knihy. Jmenuje se Probuzení. :-) Díky tomu vztahu nevztahu jsem objevila podstatu lásky. Která se neptá, kdo koho a proč. Ale prostě je a má ohromnou moc bourat hradby a léčit bolavá srdce. Tohle trápení pro mě byl nakonec ohromný dar. Ukázal mi úplně jiný svět. Skrze lásku a neduální vnímání.


A JÁ BYCH VÁM MOC RÁDA TENTO JINÝ SVĚT UKÁZALA, ABYSTE Z NĚJ I VY MOHLY ČERPAT KLID A SPOKOJENOST I V DOBÁCH, KDY TOHO MÁTE AŽ NAD HLAVU.


Nejdříve vznikaly texty, které mě uměly v té době uklidnit a nasměrovat do toho neduálního Jiného světa, o kterém jsem dosud jen četla v rámci studií arabistiky a religionistiky v knihách o mystice.

O mnoho let později z nich vznikla e-kniha Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty).

S údivem jsem totiž zjistila, že i po letech mají sílu mi pomáhat!

Svojí symboličností, archetypálností byly nakonec univerzální!

A nakonec vznikl i celý měsíční online kurz Mimoňská cesta do Jiného světa!


A TO VŠE JE VÁM TEĎ K DISPOZICI. STAČÍ SE TOHO ZÁCHRANNÉHO KRUHU CHYTIT.


Kurz vás provede 10 kapitolami e-knihy Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty) a pomůže vám vnést její poselství do života

Každý třetí den na vás bude ráno čekat ve schránce e-mail s dalším tématem a jednoduchým úkolem. :-)

E-maily vám pomohou objevit, jak na to, co vás trápí, reagovat jinak, jak léčit svá psychická zranění, jak odhalit, z čeho pramení nebo která cesta je pro vás ta pravá.

Seznámí vás také s tím, co je neduální svět, a proč jinudy cesta za tím štěstím, které vám nic a nikdo nevezme (a také nedá), nevede.

Na závěr budete znát vše základní, co k takto spokojenému životu potřebujete. Všech 10 krůčků, které vám kdykoliv mohou pomoci opět nalézt tu zářivou oblohu nad černými mraky.

 

VYRÁŽÍME UŽ V PONDĚLÍ 22.11.! 

CHCI POZNAT NEDUÁLNÍ JINÝ SVĚT 

Samotný měsíční online kurz je zdarma

E-kniha Žít je umění milovat stojí 323 Kč

Knížečka je to symbolická, stručná a hravá a umí vám rychle připomenout, co se v kurzu naučíte. Bude vám pak moci sloužit jako takový záchranný kruh vždy, když se budete cítit špatně. Stačí se ho chytit a opět vyplout nad hladinu a s úlevou se nadechnout. A vydechnout. :-) Rozhodně stojí za to si ji ke kurzu dokoupit.

Tu příležitost dostanete brzy po přihlášení do kurzu.

Pojďme se teď na chvíli uprostřed toho všeho, co se teď kolem děje, zastavit… co říkáte? Pojďme si uvědomit, že existuje i něco mnohem důležitějšího než všechny ty problémy, emoce, myšlenky a příběhy, které se nám honí hlavou. Pojďte to objevit. A třeba pak zatoužíte podobně jako já při jedné nedávné meditaci přestat to důležité až příliš často ignorovat. Je přece taková škoda, když dovolíme tomu, co nám nakonec jen ublíží (i když se tváří tak důležitě!), aby nám ovlivňovalo život! Vaše Aves (Zuzka)