Máte někdy pocit, že toho máte až nad hlavu? Že se v tom všem, co se ve vašem životě děje, topíte a nevíte, co si počít? Zalévají vás vlny negativních emocí – vlny za vlnou? Ten pocit radostné pohody zmizel a srdce se vám bolestně sevřelo? Umění žít je uměním milovat. Ať se děje, co se děje. Bez podmínek. Ale víte jak milovat? Sebe, druhé, Život sám? Pokud vám to někdy moc nejde, mám tu pro vás záchranný kruh. Vlastně hned 11 záchranných kruhů! A ještě něco navíc. :-)

 

ZAČTĚTE SE DÍKY MÁJOVÉ AKCI DO E-KNIHY O TÉ PRAZVLÁŠTNÍ MILENECKÉ HŘE, KTEROU S NÁMI ŽIVOT NĚKDY HRAJE.

TEDY POKUD CHCETE ZAŽÍT TO VRCHOLNÉ SOUZNĚNÍ.

PROMĚNIT SE V HLUBINÁCH MOŘE ZE ZRNKA PÍSKU NA VZÁCNOU PERLU.

TO CHCI

(Akce je platná pouze do 16.5. 2021)

E-kniha Žít je umění milovat je mému srdci hodně drahá, protože vznikala za výjimečných okolností. Jako by mi tenkrát před 20 lety sama vedla pero, když jsem psala její hlavní texty. Tato symbolická i prakticky hravá knížka je pro mě jako živá bytost. Až tak, že když jsem ji na přání svých čtenářů v roce 2016 nakonec vydala, slíbila jsem ji nikdy nedávat ve slevě. Mohli byste snad své dítě dát pod cenou? :-) Ale protože si moc přeji, aby se dostala k co nejvíc lidem, jdu na to tedy jinak. Ale jen teď, než nám 17.5. začne desetitýdenní cesta za nepodmíněnou láskou a vnitřní radostí. 

 

PO 20 LETECH JSEM S ÚDIVEM PŘIŠLA NA TO, ŽE KNÍŽKA JE NADČASOVÁ

Stejný text, který kdysi řešil jeden můj problém, znenadání řešil úplně jiný! Taková je moc symboliky, když ji v tom, co vám přijde obecné, odhalíte. Stále si vzpomínám, jak se zrodil ten úplně první text – „Moře.” Bylo to v devadesátých letech, kdy jsem se nešťastně zamilovala. Ale byla to ve skutečnosti opravdu nešťastná láska?

Už tenkrát jsem uměla vidět pod povrch a věděla jsem, že půjde o mnohem víc, než o partnerský vztah. Že půjde o mystickou cestu za láskou k Životu samotnému. Však jsem ji prožívala v Egyptě a četla o staroegyptských mystériích. O smrti a znovuzrození. O smrti toho starého a nepotřebného v nás. A o zbrusu novém životě, po kterém jsem jako dvacetiletá dívka prahla.

A pak, jednoho dne, to už jsem byla zpět doma (a tak se mi stýskalo!), jsem vzala do ruky pero a papír a napsala první větu popisující obraz, který jsem měla před očima a který symbolizoval mé rozbouřené emoce:

Již miliony a miliony let doráží rozbouřené moře na útesy…“

 

A text mě pak sám vedl od věty k větě

Od „kdyby měla skála srdce, s každým zrníčkem, které by odplavilo moře, by se žalem zachvělo”, až k závěrečné větě: jedině ona vám dá ve všem tom zmatku pocit spočinutí a klidu.A já najednou cítila ono spočinutí a klid. Vědomí, že vím, co se děje, čeho se mám chytnout a co mám dělat. A že vše je tak, jak má.

Byl to zvláštní pocit, psát texty k této e-knize. Jako by ke mně cosi promlouvalo a dávalo mi odpovědi na mé trápení. Ještě zvláštnější byl ale pocit, když jsem si o 20 let později uvědomila, že ty texty ke mně promlouvají i nyní. Že jejich poselství je univerzální. Ne obecné, ale symbolické až archetypální. Nedávají konkrétní rady, ale skrze symboliku uklidňují, inspirují a směřují. Každý máme totiž tu svou vlastní cestu. A ve skutečnosti neřešíme tisíce konkrétních problémů, ale jedno velké nepochopení a s ním spojené tisíce emocí, myšlenek a starostí. A přitom stačí jen si to připomenout, mít něco, čeho se chytit, když klesáme ke dnu.

 

CO VŠECHNO DÍKY MÁJOVÉ AKCI ZÍSKÁTE (když vy sami půjdete do akce)?

Mou úplně první e-knihu Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty) – symbolickou, stručnou a hravě praktickou knihu o cestě od trápení k vnitřní radosti a lásce. (Běžná cena 323 Kč)

+ BONUS

Soubor 5 ebooků o 5 elementech Nechme zazářit svých 5 vnitřních drahokamů (A najděme díky nim vnitřní štěstí – vnitřní svobodu, radost, sílu, klid a jistotu) (Běžná cena celého souboru 200 Kč)

Ebook elementu DŘEVORozhodněte se, jaký život chcete žít (a rozhoduje Ego nebo Vy?)

Ebook elementu OHEŇNajděte v životě tu skutečnou radost (nejkratší cesta ke splnění našich snů)

Ebook elementu ZEMĚZamiřte do svého středu a najděte tam rovnováhu (aneb jak si nenechat podrážet nohy)

Ebook elementu KOVObjevte v sobě vnitřní sílu (a s odvahou se odevzdejte proudu)

Ebook elementu VODAObejměte v sobě to malé zraněné vystrašené dítě (a objevte, že nemáte čeho se bát)

+ MĚSÍČNÍ A DOKONCE I ROČNÍ ONLINE KURZ ZDARMA

Obě e-knihy totiž nejsou jen obyčejné knížky. Jsou součástí rozsáhlých projektů, které vás zavádějí do neduálního tzv. Jiného světa nepodmíněného a neočekávaného. 

♥ ♥ ♥

TAKŽE SE MŮŽETE TĚŠIT NA: 

10 symbolických básní v próze
(nepůsobí jen na rozumové úrovni, ale přímo)

10 symbolických fotografií
(působí beze slov)

10 komentářů
(učí vás pracovat se symbolikou slov a textů)

10 praktických hrátek
(kniha se vás má dotknout a já to mám ráda hravě)

5 bonusových ebooků 5 elementů
(učí vás sladit se s přírodními cykly na úrovni mysli a emocí)

A v nich 50 kapitol harmonizujících 5 elementů v nás
(každý ebook obsahuje 10 kapitol i 10 témat týdne)

Navíc měsíční online kurz Mimoňská cesta do Jiného světa
(provede vás 10 kapitolami e-knihy Žít je umění milovat)

A roční online projekt STROM ŠTĚSTÍ
(vnese 5 elementů a jejich 50 témat do vašeho života)

 

TO VŠECHNO V MÁJOVÉ CENĚ

523 Kč 400 Kč

TO STOJÍ ZA TO – CHCI SI JE KOUPIT

(Cena je platná pouze do 16.5. 2021)

17. 5. totiž v ročním projektu STROM ŠTĚSTÍ začíná deset týdnů elementu OHEŇ – ideální čas rozvíjet vnitřní radosti a bezpodmínečnou lásku. Ebook elementu OHEŇ vás jím také provede. A i na tuto cestu jste prostřednictvím této májové nabídky  ZDARMA zváni.

 

A STOJÍ TO ZA TO?

ROČNÍ PROJEKT STROM ŠTĚSTÍ?

 „STROM ŠTĚSTÍ mne provázel celým rokem 2018 a jsem natěšená, co mi „přijde” se STROMEM ŠTĚSTÍ v novém roce. Každý týden v pondělí jsem si s radostí tiskla plánovač (později můj osobní deník), přečetla téma a chvíli se zamyslela. A pak se začala zamýšlet každý večer, kdy jsem se v hlavě procházela celým dnem. Někdy jsem se zaměřila na konkrétní téma, někdy jen rekapitulovala. A tak jsem se naučila se i několikrát denně zastavit a zpřítomnit se, uvědomit si, co je mi vlastní. Naučila jsem se pravidelně obracet dovnitř sama sebe a vědomě si připomínat a oceňovat, co je. A díky STROMU ŠTĚSTÍ jsem za každý den mohla v srdci i na papíře v plánovači poděkovat, ať byl jakýkoliv. Děkuji!” Alena Michalčáková


E-kniha ŽÍT JE UMĚNÍ MILOVAT?

 „Shrnout jednou větou svůj dojem z knihy? Polož se do života s důvěrou a splývej jako ve vodě, na moři. Život tě povede. Záchranné kruhy si vylepím na zeď! A z kapitol se mi líbí „Ochutnej všechny ty slzy” – že všechno, co se stalo, mělo smysl. Sáhneš si na dno a už se pak nebabráš v malichernostech. Knížku bych doporučila svým známým, aby byli šťastnější a svobodnější. Nebo aby se ze začátku alespoň vydali na tu cestu. Cestu Mimoňů. DĚKUJI!“ Blanka Kubíčková

 

VĚŘ VÍRU LÁSKY, I KDYŽ MÁŠ POCIT, ŽE SE NAD TEBOU VODA NAVŽDY ZAVÍRÁ – 

MOŽNÁ TĚ PRÁVĚ VPOUŠTÍ DO SVÉHO KRÁLOVSTVÍ

(Žít je umění milovat, Svět)

 

TATO E-KNIHA VÁS BUDE UČIT VNÍMAT SVĚT SYMBOLICKY A NEDUÁLNĚ

(Abyste i vy uměli vidět pod povrch každodenního dění a našli tu zlatou střední cestu a vyřešili své konflikty.)

Právě protože se symbolikou moc pracovat neumíme a to je veliká škoda! Když už, končíme u zrcadlení, ale můžeme jít mnohem dál. K hieroglyfickému (a symbolickému) myšlení, které si díky hravým úkolům v e-knize můžete začít sami osvojovat.

  • Právě proto jsem k textům připsala před vydáním i krátké komentáře a hravé praktické úkoly.
  • A nakonec k ní vznikl i celý měsíční kurz Mimoňská cesta do Jiného světa, který vám témata e-knihy přiblíží ještě víc!
  • Když využijete Májovou akci, vstoupíte tím zároveň i do tzv. Jiného světa, kde vás postupně naučím, že štěstí neleží tam, kde ho hledáme, ale v neduálním světě. A tam to vypadá jinak, než jsme zvyklí, a jinak, než nám dosud říkali, že cesta za štěstím vypadá.

 

VSTOUPÍTE DO JIINÉHO SVĚTA? DO SVĚTA OTEVŘENÉHO LÁSCE BEZ PODMÍNEK?

(Klikněte si pro zvětšení a začtěte se do kapitoly věnované hravému milenci.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


„Kdybych měl shrnout celou knihu do jedné věty, zněla by takto: kniha je průvodcem jak žít přítomně v „Pravdě“, kterou máme možnost vidět, zakoušet a žít, pokud se nám daří vymanit ze „spárů“ vlastního EGA. Což ovšem nemá konstantní průběh a už vůbec ne lineárně vzestupný! Nejvíc mě oslovila kapitola „Probuzení”, protože číst můžu cokoliv, ale pokud nebudu vnímat vnitřní hlas a Toho, který mě volá, tak se nikdy neprobudím. Neustále si to připomínám. Protože na „své cestě“ někdy spíme, někdy jsme probuzení, někdy jsme ve fázi probuzení. Není to tak, že se jednou probudíš a vše už jde samo. V tom jednom cyklu jsou skryté další malé cykly, atd.” František Šindelka


CHCETE SE NECHAT INSPIROVAT A OTEVŘÍT SE NEPODMÍNĚNÉ LÁSCE?
MÁJOVÁ AKCE JE PLATNÁ POUZE DO 16.5. 2021!
A UŽ 17.5. 20201 SE MNOU MŮŽETE VYRAZIT NA DESETITÝDENNÍ CESTU ZA VNITŘNÍ RADOSTÍ A LÁSKOU.
(A hned zítra můžete s e-knihou vyrazit na Mimoňskou cestu. :-))

 

  • Nejste si jistí, jestli je ten neduální Jiný svět neočekávaného a nepodmíněného pro vás ten pravý?? Měsíční online kurz Mimoňská cesta do Jiného světa je ZDARMA otevřený komukoliv kdykoliv. Stačí, když chcete přestat žít život, který vás nenaplňuje a nemůže naplnit, nebo když chcete objevit dar i v tom, co vás trápí. Onoho hravého milence ve svém vlastním Životě. Přihlásit se na tuto cestu můžete HNED TEĎ na tomto odkaze – MIMOŇSKÁ CESTA DO JINÉHO SVĚTA
  • Přejete si objevit krásu neduálního světa, naučit se milovat život takový, jaký je? Začíst se do textů, které jste nejspíš nikdy nečetli? Hrát si se Životem i s knížkou hry, které vám vám pomohou vnést témata e-knihy do svého vlastního života?? Pak stačí vyplnit objednávku a získáte 6 e-knih včetě obou online programů, které k nim patří. :-)

PROČ TAK LEVNĚ?

PROTOŽE VÁM CHCI UKÁZAT, ŽE V JINÉM SVĚTĚ NEJDE O TO VNĚJŠÍ BOHATSTVÍ, ALE O TO VNITŘNÍ.

A TO V SOBĚ MÁTE UŽ TEĎ, STAČÍ OTEVŘÍT OČI A SRDCE. ZA TO NEMUSÍTE PLATIT TISÍCE.

A PROČ NE TEDY VŠECHNO ZDARMA?

PROTOŽE VÁM TO DÁVÁ MOŽNOST SE ZAMYSLET NAD TÍM, JAKOU MÁ PRO VÁS LÁSKA, RADOST, PRAVDA, ŠTĚSTÍ, VYROVNANOST A ODVAHA CENU.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.