Zamiřte do svého středu a najděte tam rovnováhu (seminář Brno)

Aneb jak si nenechat podrážet nohy. A jak ve chvílích, kdy nevíme, kterou cestou se vydat, objevovat cesty, které nám byly dosud skryté. Ty neduální. 

Srdečně vás zvu na další ze setkání o tom, jak v sobě harmonizovat 5 elementů / energií. Tentokrát se zaměříme na element ZEMĚ a vnitřní klid, který harmonický element ZEMĚ přináší.

je rozšířeným omylem, že nám splnění našich snů přinese štěstí. Za určitých podmínek to tak nemusí vůbec být. Ve hře je totiž mnohem víc.
je to jako dobrodružný příběh – nejdřív musíme objevit a pročistit našich „5 vnitřních pokladů”. 5 elementů, 5 energií, které v nás rozvíjejí pocity svobody, radosti, klidu, spokojenosti, jistoty a odvahy.

Bez těchto 5 vlastností nikdy šťastní nebudeme… 

Pokračujme tedy s nástupem elementu ZEMĚ právě rozvíjením vnitřní radosti a nepodmíněné lásky.

Zuzka Skotáková (Aves Passeri) – blogerka, lektorka Aj a čchi kungu stylu Orel v hnízdě, autorka knih a projektů Jiného světa

Sejdeme se v sobotu 27.7. 2019 v centru Osvoboď se (Zábrdovická 25/2, Brno).

(max. počet účastníků jsem snížila na 8!)

čas: 15.00-18.00

cena: 400 Kč /3 hodiny

určitě přijdu

Co vás na letošním semináři elementu ZEMĚ čeká?

Letošní seminář bude naprostá novinka! Ponoříme se tam, kde leží kořen našich problémů a pokusíme se pochopit, jak ho vytrhnout. Seznámíte se s kdysi tajným mocným nástrojem naší mysli – s neduálním vědomím. A právě zde leží zdroj vnitřního klidu.

  • dozvíte se, co je neduální vědomí, a jak zcela od základů nám umí změnit život.
  • přiblížím vám, jak ho vnést do našeho každodenního života, ale získáte také základní přehled, ve kterých náboženských a spirituálních učení se o nedualitě kdy učilo (tajně či pouze mezi učitelem a žákem)
  • budeme pracovat se svou myslí (využijeme praxe čchi kungu stylu Orel v hnízdě), protože jen ona nám umí bránu neduálního vnímání otevřít
  • vyzkoušíme si pár „bezhlavých” experimentů a jiných metod, jak se naučit vnímat svět neduálně. Zjistíte, co to vlastně znamená.
  • narazíme na hru paradoxů, kterou náš rozum nemůže pochopit, ale která je jednou ze vstupních bran
  • budeme se učit propojovat protiklady (a vstupovat tak do hájemství neduality)
  • snadno díky semináři zjistíte, do jaké míry je harmonický váš vlastní element ZEMĚ, a jak moc jste zakořenění a uzemnění
  • na závěr dostanete jako dárek ebook elementu ZEMĚ (v tištěné podobě) v ceně 55 Kč
  • jeho 10 témat o rozvíjení vnitřního klidu si pak můžete vyzkoušet na vlastní kůži v rámci ročního online projektu (zdarma) STROM ŠTĚSTÍ. Ve svém vlastním životě budete zjišťovat, co vás nejčastěji vyvádí z rovnováhy, a co s tím.

Jestli hledáte nějaký způsob, jak ve svém životě konečně najít takový druh vnitřního klidu, který vám už jen tak něco nebo někdo nesebere, jinde než v tom nepodmíněném světě ho logicky nenajdete.

určitě přijdu