Úvod do čchi kung Orel v hnízdě (čt 15.8.2019, Brno)

Aneb praktická cesta k rozvoji bdělosti a uvolnění. Tak trochu jiný seminář ze série STROM ŠTĚSTÍ, na důležitá témata elementu KOV – tentokrát si zacvičíme čchi kung!  

Srdečně vás zvu na další ze setkání o tom, jak v sobě harmonizovat 5 elementů / energií. Tentokrát se zaměříme na element KOV a bdělost a uvolnění, která harmonický element KOV přináší.

je rozšířeným omylem, že nám splnění našich snů přinese štěstí. Za určitých podmínek to tak nemusí vůbec být. Ve hře je totiž mnohem víc.
je to jako dobrodružný příběh – nejdřív musíme objevit a pročistit našich „5 vnitřních pokladů”. 5 elementů, 5 energií, které v nás rozvíjejí pocity svobody, radosti, klidu, spokojenosti, jistoty a odvahy.

Bez těchto 5 vlastností nikdy šťastní nebudeme… 

Pokračujme tedy s nástupem elementu KOV právě rozvíjením bdělosti a schopnosti uvolnit se.

Zuzka Skotáková (Aves Passeri) – blogerka, lektorka Aj a čchi kungu stylu Orel v hnízdě, autorka knih a projektů Jiného světa

Sejdeme se ve čtvrtek 15.8. 2019 v centru Osvoboď se (Zábrdovická 25/2, Brno).

(max. počet účastníků jsem snížila na 8!)

čas: 17.00-20.00

cena: 400 Kč /3 hodiny

určitě přijdu

Co vás na letošním semináři elementu KOV čeká?

I druhý letní seminář bude naprostá novinka! Tentokrát si nebudeme tolik povídat, ale zažijete na vlastní kůži všechny 3 hlavní pilíře čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě. Seznámíte se s tím, jak se můžete jednoduše uvolnit. Jak načerpat energii. A jak uklidnit svou mysl. Dostanete do ruky praktický nástroj, jak v sobě najít sílu a schopnost pouštět to, co vám jen ztěžuje život. A naladit se tak na energii elementu KOV.

  • dozvíte se, co to vlastně onen čchi kung je a co všechno umí
  • přiblížím vám, jak souvisí čchi kung Orel v hnízdě s elementem KOV a jeho energií
  • minimálně 2 hodiny z tříhodinového semináře ale věnujeme praxi!
  • seznámím vás se všemi 3 pilíři Orla v hnízdě (pohyby, postoje, práce s myslí) a budete si je moci vyzkoušet
  • naučím vás, jak se můžete právě díky čchi kungu uvolnit a mít víc energie
  • snadno díky semináři zjistíte, do jaké míry je harmonický váš vlastní element KOV, a jak moc jste bdělí a uvolnění
  • na závěr dostanete jako dárek ebook elementu KOV (v tištěné podobě) v ceně 55 Kč
  • jeho 10 témat o rozvíjení vnitřního klidu si pak můžete vyzkoušet na vlastní kůži v rámci ročního online projektu (zdarma) STROM ŠTĚSTÍ. Ve svém vlastním životě budete zjišťovat, proti čemu nejvíc vzdorujete, zda je váš vzdor legitimní, nebo ne, a co s tím. A budete se učit pouštět to, co ve svém životě už nepotřebujete.

Jestli hledáte nějaký způsob, jak být ve svém životě ve větší pohodě a opravdu si ho užívat naplno, orlí čchi kung vám v tom může snadno pomoci

určitě přijdu