10 TÝDENNÍ ONLINE PROJEKT ZDARMA

Už jste se přidali??

(Přidat se můžete kdykoliv. :-))

 

Štěstí vyrůstá z pěti rostlinek, o které je třeba pečovat. A každá má svůj čas, kdy rozkvétá do krásy. Kdy jindy než teplých letních týdnech rozvíjet vnitřní radost a nepodmíněnou lásku? Vždyť kdy jindy vám půjde nejlépe zažehnout vnitřní oheň lásky k sobě, druhým i Životu samotnému než v období, kterému vládne element OHEŇ??

Chcete si vyzkoušet žít v souladu s přírodními rytmy i sami se sebou na té nejhlubší úrovni? Chcete nahlédnout do neduálního Jiného světa nepodmíněného a neočekávaného? Místa, kde se můžete dotknout radosti, která vám neuteče v příští vteřině mezi prsty?? Jste zváni, přidáte se ke mně?

JASNĚ, PŘIDÁM! 

 

 

CO VŠECHNO NÁS NÁSLEDUJÍCÍCH 10 TÝDNŮ ČEKÁ?

(Ano, projektem STROM ŠTĚSTÍ procházím i já a již poosmé! A vždy si odnáším něco důležitého…)

 

Podíváme se na těchto 10 způsobů, jak v sobě zadupáváme radost:
 1. Sami sobě ubližujeme (to my, to ne ti druzí, ani situace) ptáte se čím? A jak to souvisí s neduálním nepodmíněným světem?

 2. Vzdorujeme životu – ptáte se, proč to vlastně děláme? A proč to nefunguje? A co můžeme dělat jinak?

 3. Snažíme se být lepší – ptáte se, proč je to problém?

 4. Myslíme si, že víme, jací druzí lidé jsou, co si myslí a co chtějí – ale jak moc toho ve skutečnosti víte o sobě a o svých skutečných motivech?

 5. Kořenem všech uvedených problémů je dualita – ptáte se, co to vlastně znamená? A jak tedy hledat skutečnou radost v duálním světě, ve kterém přece žijeme?

 6. Myslíme hlavně sami na sebe ptáte se, proč je to špatně, když máme přece dávat sami sebe na první místo?

 7. Nedáváme sami sobě dar nových počátků – zde se možná ani nemusíte ptát, proč je tak důležité si je poskytovat. Nejen každý den.

 8. Neznáme skutečnou příčinu našeho utrpení – a to tu ránu si v sobě neseme, i když si myslíme, že jsme odpustili. Ptáte se, jak to??

 9. Nejsme naladění na láskyplnou zářivou ohnivě vášnivou energii v nás – ptáte se, jak se pozná, že ji opravdu vnímáme? Že to není jen povrchní hra na pozitivní myšlenky a radost, která nám snadno unikne ve vteřině mezi prsty?

 10. Víc bereme, než dáváme – a čím víc očekáváme, tím víc jsme zklamaní. Mnohdy netušíme, jak vlastně takové zdravé dávání vypadá, a že často bereme, i když si myslíme, že dáváme.

KAŽDÝ TÝDEN SE BUDEME VĚNOVAT JEDNOMU Z TĚCHTO TÉMAT

A BUDEME SLEDOVAT, JAK NÁM PROMLUVÍ DO ŽIVOTA, A CO NÁM PROZRADÍ.

O NÁS A TAKÉ O ZÁKONITOSTECH SPOKOJENĚJŠÍHO ŽIVOTA,

KTERÉ MOŽNÁ JEŠTĚ NEZNÁTE.

TOHLE VŠECHNO CHCI POZNAT

 

Jak to bude prakticky probíhat?

♣ Každé pondělí můžete očekávat e-mail

♣ Najdete v něm TÉMA TÝDNE a MOTTO TÝDNE (např. viz obrázek)

♣ A také plánovač na daný týden s tipy, nač zaměřit daný týden pozornost

♣ Plánovač si můžete vytisknout a své zkušenosti a objevy si zapisovat

♣ V e-mailu najdete i stručný úvod do celého tématu

♣ Jako inspiraci můžete využít shrnutí týdne z roku 2018

♣ K dispozici máte i FB skupinu STROM ŠTĚSTÍ

TO VŠE ZDARMA!

 

RÁDA VÁM UKÁŽU, JAK SE DÁ S TÉMATY TÝDNE PRACOVAT, A CO VŠECHNO DÍKY NIM MŮŽETE ZAŽÍT A POZNAT

Sama mám s projektem už cca 8 let zkušeností! Pro vzájemné sdílení máme FB skupinu, ve které se mě můžete kdykoliv ptát nebo sdílet své zkušenosti a objevy. Shrnutí týdne z roku 2018 vám už v pondělním e-mailu může ukázat, že se stačí tématu otevřít a nechat ho vstoupit do svého života. Někdy zjistíte, že vám vnese do života něco překvapivě krásného. Někdy díky němu zjistíte, že některé téma máte už zmáknuté.

A někdy vás donutí, podobně jako kolikrát už mě, zjišťovat, co ještě neznáte, nebo v sobě objevit sílu, o které jste si mysleli, že ji v sobě nemáte. A to bude ten největší DAR, kvůli kterému STROM ŠTĚSTÍ miluju. :-) A může se také stát, že vám do cesty přinese inspirativní lidi, knížky, filmy nebo písně, které odpoví na otázky, o kterých jste si možná ani nemysleli, že si je kladete. :-)

Mimochodem každý element má navíc svůj vlastní ebook.

A v něm článek ke všem 10 tématům týdne.

Když budete chtít, můžete si ho k programu přikoupit (stojí jen 55 Kč, hezké, že?)

Díky nim témata týdne lépe pochopíte. A hlavně – mnohem lépe pochopíte podstatu, o kterou se opírají a kterou se vám skrze vaše vlastní životní zkušenosti snaží předat. Jak se říká: „Vidíme to, co známe.“ A vy lépe uvidíte to, kterým směrem témata ukazují. Do neduálního jiného světa. :-) Protože právě v tom Jiném světě nepodmíněného a neočekávaného leží i nepodmíněné štěstí. Nikde jinde být logicky ani nemůže. Rozhodně tedy doporučuji si ebook k projektu dokoupit a pracovat s ním. Možnost budete mít ihned po přihlášení do projektu – tak tu příležitost nepropásněte. :-)

STROM ŠTĚSTÍ mne provázel celým rokem 2018 a jsem natěšená, co mi „přijde” se STROMEM ŠTĚSTÍ v novém roce. Každý týden v pondělí jsem si s radostí tiskla plánovač (později můj osobní deník), přečetla téma a chvíli se zamyslela. A pak se začala zamýšlet každý večer, kdy jsem se v hlavě procházela celým dnem. Někdy jsem se zaměřila na konkrétní téma, někdy jen rekapitulovala. A tak jsem se naučila se i několikrát denně zastavit a zpřítomnit se, uvědomit si, co je mi vlastní. Naučila jsem se pravidelně obracet dovnitř sama sebe a vědomě si připomínat a oceňovat, co je. A díky STROMU ŠTĚSTÍ jsem za každý den mohla v srdci i na papíře v plánovači poděkovat, ať byl jakýkoliv. Děkuji!” Alena Michalčáková

TO MĚ LÁKÁ! KDO VÁM BUDE PRŮVODCEM?

Jmenuji se Zuzka Skotáková, ale v online světě se pohybuji pod přezdívkou Aves Passeri (ptáci zpěvní). 

fotografie0655„Mým přáním je předat Vám svými články, knihami a kurzy to nejvzácnější, co jsem se za uplynulých 20 let naučila. Otevřít Vám díky tomu netušené dimenze života v neduálním Jiném světě. Spokojenějšího a naplněného vnitřním klidem.“ 

Na tuto cestu jsem se vydala už v roce 1994 a díky ní už dávno nejsem ta zakřiknutá malá holka, která se bála říct, co si myslí a co cítí. Nořila se do různých knih a studiem nejrůznějších náboženských a mystických směrů (studovala jsem mimo jiné i arabistiku a religionistiku) a cestováním (EgyptSrí Lanka) hledala cestu ven. Za doktorandských studií jsem se pak věnovala tomu, co mě zaujalo nejvíc – neduálnímu učení a psychologii spirituálního vývoje.

Dnes se ve své práci i ve svém životě nechávám řídit snahou předávat dál to, co dělá radost i mně:

 • Jako lektorka anglického jazyka se snažím ukázat studentům, že se díky angličtině mohou naučit víc než jen jazyk.
 • Jako instruktorka čchi kungu stylu Orel v hnízdě vedu studenty k pocitům absolutního uvolnění a vnímání přítomnosti.
 • Jako blogerka na blogu Žít je umění (milovat) uvádím čtenáře přímo do nitra dění a snažím se je prostřednictvím vlastních zážitků, zkušeností a poznatků na této mimoňské cestě inspirovat.
 • Jako autorka knih Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty), TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR!, Vdechněte život poselstvím svého dětství nebo série 5 elementů a tohoto měsíčních i ročních projektů seznamuji své čtenáře různými způsoby s tímto mimoňským územím. A víte, že v současné době píšu novou knížku?? V nejbližší době dostanou všichni na e-mail pokračování souhrnu toho nejdůležitějšího z jarního elementu DŘEVO! I vy můžete být u toho. :-)

 

STAČÍ SE PŘIHLÁSIT A DÁT SVÉMU ŽIVOTU SMĚR I ŘÍZ

STROM ŠTĚSTÍ