STROM ŠTĚSTÍ 2019 – 50 kroků k nepodmíněnému štěstí

Postavit své štěstí na tom, co nebo koho získáme, je jako postavit dům na pláži za odlivu. Moře Života ho s přílivem spláchne…

A proto se v roce 2019 vydávám již pošesté na cestu za tím nepodmíněným štěstím z tak trochu Jiného světa. Z toho neduálního nepodmíněného světa. Skutečné štěstí totiž  leží pouze ve světě nepodmíněného – kdo by přece stál o svobodu, lásku nebo odvahu, která za určitých podmínek zmizí???? :-))

50 týdnů roku 2019 = 50 témat = 50 způsobů, jak sami sobě šlapeme (zcela absurdně) po štěstí… 

Element DŘEVO ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ 2019 začne již 18.2.!
(Přidat se ale můžete kdykoliv :-))

Přijmete mou pozvánku?

(Tato tak trochu pohádková cesta za našimi nejhlubšími sny je ZDARMA)

STAČÍ SE PŘIHLÁSIT

 

Co Vás v projektu STROM ŠTĚSTÍ 2019 čeká?

♣ každé pondělí Vám přijde mail s tématem týdne (s mottem, s pár větami, které Vám téma přiblíží, a s týdenním plánovačem)

♣ témata jsou rozdělena na 5 okruhů podle 5 elementů čínské medicíny a zahrnují ty nejdůležitější ingredience šťastného života (vnitřní svobodu, lásku a radost, vnitřní klid, spokojenost, odvahu a jistotu)

♣ na Vás už je pak jen vnímat, jak se dané téma ve Vašem životě projeví. Zda ho máte zvládnuté, nebo zda pro Vás bude představovat nějaké výzvy. V tom případě najdete v pondělním mailu i pár odkazů na texty, které by Vám mohly pomoci

♣ k dispozici máte případně i speciální diář pro rok 2019 a 5 ebooků všech pěti elementů (a samozřejmě i FB skupinu či stránky ke sdílení a otázkám)

♣ během roku pořádám živé semináře o elementech STROMU ŠTĚSTÍ a tématech, které nám do života vnášejí.

 

Co na projekt STROM ŠTĚSTÍ  říkají ti, kteří si ho již vyzkoušeli?

„Váš projekt Strom života je dle mého názoru úžasný nápad. Je pravdou, že jsem několik měsíců zápasila s tím, jak udržet všechny týdenní plánovače ve stejný čas na jednom místě.  A přišla jsem na to. Netisknu je. Koupila jsem si vázány zápisník a do něj si každý nově stažený plánovač opíši. Vzhledem k tomu, že mám ráda barvy, tak si s ním vyhraju i barevně. Je to pro mne takové mini zastavení v tom našem hektickém světě. A dalším bonusem jsou jednotlivá témata. Nevěřila bych, dokud jsem sama nezkusila, na co všechno člověk přijde, když se zaměří na jednu věc / téma. Nesmím zapomenout na fakt, co všechno jsem odhalila o sobě.”

Míla Hokufová

♣  ♣  ♣

STROM ŠTĚSTÍ mne provázel celým rokem 2018 a jsem natěšená, co mi „přijde” se STROMEM ŠTĚSTÍ v novém roce. Každý týden v pondělí jsem si s radostí tiskla plánovač (později můj osobní deník), přečetla téma a chvíli se zamyslela. A pak se začala zamýšlet každý večer, kdy jsem se v hlavě procházela celým dnem. Někdy jsem se zaměřila na konkrétní téma, někdy jen rekapitulovala. A tak jsem se naučila se i několikrát denně zastavit a zpřítomnit se, uvědomit si, co je mi vlastní. Naučila jsem se pravidelně obracet dovnitř sama sebe a vědomě si připomínat a oceňovat, co je. A díky STROMU ŠTĚSTÍ jsem za každý den mohla v srdci i na papíře v plánovači poděkovat, ať byl jakýkoliv. Děkuji!”

Alena Michalčáková

Přijmete mou pozvánku a vydáte se na tuto cestu se mnou? Chcete zjistit, jak taková vnitřní svoboda, radost, láska, klid či odvaha z neduálního Jiného světa vlastně vypadá? Chcete sami v sobě objevit to vnitřní štěstí, které Vám nikdo a nic nemůže vzít? Chcete zjistit, jak Život reaguje na téma týdne a Vaše myšlenky? Jak je zhmotňuje? Chcete zjistit, s kterými tématy máte problém (s trpělivostí, důvěrou, strachem aj.?) a která témata (elementy) máte v harmonii?

PŘIDEJTE SE KE MNĚ

Budu ráda :-)

 

Aves Passeri (Zuzka Skotáková)

  • Lektorka angličtiny a čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě
  • Bývalá průvodkyně a studentka angličtiny, arabistiky a religionistiky
  • Autorka dvou e-knih Žít je umění milovat a Vdechněte život poselstvím svého dětství; 6 ebooků TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR a Nechme zazářit svých 5 drahokamů (5 ebooků k 5 elementům); a dvou online kurzů (zdarma) Mimoňská cesta do Jiného světa 1 a 2