STROM ŠTĚSTÍ 2020 – 50 kroků k nepodmíněnému štěstí

Postavit své štěstí na tom, co nebo koho získáme, je jako postavit dům na pláži za odlivu. Moře Života ho s přílivem spláchne…

A když nám to, nač jsme byli zvyklí, začne odplouvat před očima, můžeme se buď cítit vyděšeně, nejistě, nebo naštvaně, nebo se můžeme poohlédnout po něčem, oč je možné se vždycky opřít.

A proto jsem se v roce 2020 již posedmé vydala na cestu za tím nepodmíněným štěstím z tak trochu Jiného světa. Z toho neduálního nepodmíněného světa. Skutečné štěstí totiž  leží pouze ve světě nepodmíněného – kdo by přece stál o svobodu, lásku nebo odvahu, která za určitých podmínek zmizí???? :-))

50 týdnů roku 2020 = 50 témat = 50 způsobů, jak sami sobě šlapeme (zcela absurdně) po štěstí… 

(Přidat se ale můžete kdykoliv. :-))

Přijmete mou pozvánku?

(Tato tak trochu pohádková cesta za našimi nejhlubšími sny je ZDARMA)

STAČÍ SE PŘIHLÁSIT

 

Co vás v projektu STROM ŠTĚSTÍ 2020 čeká?

každý týden budete mít možnost se dozvědět, kde z toho neduálního hlediska děláme absurdní chyby, když hledáme štěstí a spokojenost tam, kde nejsou, nikdy nebyly a ani nikdy nebudou. A hned si v praxi budete moci vyzkoušet, jak na to jít zcela jinak. :-)

každé pondělí vám přijde mail s tématem týdne a týdenním plánovačem (v mailu se dozvíte, proč je dané téma důležité, a jak s ním během týdne pracovat)

♣ témata jsou rozdělena na 5 okruhů podle 5 elementů čínské medicíny (jejich harmonizací totiž dáváme vzrůst těm nejdůležitějším ingrediencím šťastného života  – vnitřní svobodě elementu DŘEVO, lásce a radosti elementu OHEŇ, vnitřnímu klidu a vyrovnanosti elementu ZEMĚ, spokojenosti a bdělosti elementu KOV, odvaze a jistotě elementu VODA)

♣ na vás už je pak jen vnímat, jak se dané téma ve vašem životě projeví. Zda ho máte zvládnuté, nebo zda pro vás bude představovat nějaké výzvy. V tom případě najdete v pondělním mailu i pár odkazů na texty, které by vám mohly pomoci.

STROM ŠTĚSTÍ vám tak z různých úhlů pohledu bude na každodenních zážitcích vašeho vlastního života ukazovat, jak právě neduální vnímání umí řešit vaše nejistoty, obavy, vnitřní i vnější konflikty nebo nespokojenost.

♣ k dispozici máte případně i speciální diář pro rok 2020 a 5 ebooků všech pěti elementů (a samozřejmě i FB skupinu či stránky ke sdílení a otázkám)

a navíc vám hned po přihlášení do projektu přijde ZDARMA ebook DEVATENÁCTKA s kratšími absurdními hříčkami o tom, jak si obvykle sami šlapeme po štěstí :-)

 

 

Co na projekt STROM ŠTĚSTÍ  říkají ti, kteří si ho již vyzkoušeli?

„Váš projekt Strom života je dle mého názoru úžasný nápad. Je pravdou, že jsem několik měsíců zápasila s tím, jak udržet všechny týdenní plánovače ve stejný čas na jednom místě.  A přišla jsem na to. Netisknu je. Koupila jsem si vázány zápisník a do něj si každý nově stažený plánovač opíši. Vzhledem k tomu, že mám ráda barvy, tak si s ním vyhraju i barevně. Je to pro mne takové mini zastavení v tom našem hektickém světě. A dalším bonusem jsou jednotlivá témata. Nevěřila bych, dokud jsem sama nezkusila, na co všechno člověk přijde, když se zaměří na jednu věc / téma. Nesmím zapomenout na fakt, co všechno jsem odhalila o sobě.”

Míla Hokufová

♣  ♣  ♣

STROM ŠTĚSTÍ mne provázel celým rokem 2018 a jsem natěšená, co mi „přijde” se STROMEM ŠTĚSTÍ v novém roce. Každý týden v pondělí jsem si s radostí tiskla plánovač (později můj osobní deník), přečetla téma a chvíli se zamyslela. A pak se začala zamýšlet každý večer, kdy jsem se v hlavě procházela celým dnem. Někdy jsem se zaměřila na konkrétní téma, někdy jen rekapitulovala. A tak jsem se naučila se i několikrát denně zastavit a zpřítomnit se, uvědomit si, co je mi vlastní. Naučila jsem se pravidelně obracet dovnitř sama sebe a vědomě si připomínat a oceňovat, co je. A díky STROMU ŠTĚSTÍ jsem za každý den mohla v srdci i na papíře v plánovači poděkovat, ať byl jakýkoliv. Děkuji!”

Alena Michalčáková

Přijmete mou pozvánku a vydáte se na tuto cestu se mnou? Chcete zjistit, jak taková vnitřní svoboda, radost, láska, klid či odvaha z neduálního Jiného světa vlastně vypadá? Chcete sami v sobě objevit to vnitřní štěstí, které vám nikdo a nic nemůže vzít? Ať se tam venku děje korocokoliv? :-) Chcete zjistit, jak Život reaguje na téma týdne a vaše myšlenky? Jak je zhmotňuje? Chcete zjistit, s kterými tématy máte problém (s trpělivostí, důvěrou, strachem aj.?) a která témata (elementy) máte v harmonii? 

PŘIDEJTE SE KE MNĚ

Budu ráda :-)

 

Aves Passeri (Zuzka Skotáková)

Lektorka čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě a angličtiny.
Autorka dvou e-knih – symbolické a hravé Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty) a objevnéVdechněte život poselstvím svého dětství.
Autorka 6 ebooků  – TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR a Nechme zazářit svých 5 drahokamů (5 ebooků k 5 elementům).
Autorka dvou online kurzů zdarma – Mimoňská cesta do Jiného světa 1 a 2 a Mimoňského Speciálu „Jak se s tím mám smířit?“

S láskou provázím druhé po jiných světech, ať již jako bývalá průvodkyně např. na Srí Lance, nebo jako lektorka cizích jazyků a čchi kungu. Nebo po těch neduálních krajinách, které jsem objevovala za studií arabistiky, religionistiky a psychologie spirituálního vývoje.