Strach ze smrti a strach ze života (so 23.11. 15.00-18.00, Brno)

Aneb obejměte v sobě to malé zraněné vystrašené dítě a objevte, že nemáte čeho se bát. 

Srdečně vás zvu na další ze setkání o tom, jak v sobě harmonizovat 5 elementů / energií. Tentokrát se zaměříme na element VODA a pocit vnitřní jistoty, (sebe)důvěry a odvahy, které harmonický element VODA přináší.

je rozšířeným omylem, že nám splnění našich snů přinese štěstí. Za určitých podmínek to tak nemusí vůbec být. Ve hře je totiž mnohem víc.
je to jako dobrodružný příběh – nejdřív musíme objevit a pročistit našich „5 vnitřních pokladů”. 5 elementů, 5 energií, které v nás rozvíjejí pocity svobody, radosti, klidu, spokojenosti, jistoty a odvahy.

Bez těchto 5 vlastností nikdy šťastní nebudeme… 

Pokračujme tedy s nástupem elementu VODA právě rozvíjením pocitu (sebe)důvěry, jistoty a odvahy.

Zuzka Skotáková (Aves Passeri) – blogerka, lektorka Aj a čchi kungu stylu Orel v hnízdě, autorka knih a projektů Jiného světa

Sejdeme se v sobotu 23.11. 2019 v centru Osvoboď se (Zábrdovická 25/2, Brno).

(max. počet účastníků jsem snížila na 8!)

čas: 15.00-18.00

cena: 400 Kč /3 hodiny

Uzávěrka přihlášek je již ve ČTVRTEK!

určitě přijdu

Co vás na letošním semináři elementu VODA čeká?

Na posledním semináři tohoto roku se podíváme přímo na podstatu našeho strachu a ukážeme si způsob, jak v sobě objevit to nezničitelné v nás. To, co nemůže nic a nikdo ohrozit. To, co nám pomůže zaházet tu jámu nejistoty (jak z hororu E.A. Poea). Jak často se cítíte nejistí? Také v těch chvílích cítíte, jak se nad vámi rozhoupává ostří kyvadla touhy a strachu? Na semináři budeme objevovat kořeny všeho toho plevele, který nám brání v růstu. A třeba některé i vytrhneme? :-) A osvobodíme díky tomu potenciál, který v nás dřímá.

  • dozvíte se, na co všechno má element VODA vliv, a jak poznáte že ten váš je v disharmonii
  • budeme si povídat o různých podobách strachu a co všechno v sobě potřebujeme rozvíjet, aby nás konečně přestal tak trápit
  • zaměříme se hlavně na náš strach ze smrti (ale i ze života) a jak je možné se s nimi vyrovnat
  • řeč bude i o vrozené schopnosti vyléčit se z traumat, která nás děsí
  • ujasníme si, co je to vlastně důvěra a sebedůvěra (tam se již hodně lidí ztratilo)
  • seminář bude nejen teoretický, ale i praktický – využijeme čchi kungové praxe stylu Orel v hnízdě a naučíme se, jak najít kotvu v rozbouřeném moři svých myšlenek a negativních emocí
  • na závěr dostanete jako dárek ebook elementu VODA (v tištěné podobě) v ceně 55 Kč
  • jeho 10 témat o rozvíjení vnitřní jistoty si pak můžete vyzkoušet na vlastní kůži v rámci ročního online projektu (zdarma) STROM ŠTĚSTÍ. Ve svém vlastním životě budete zjišťovat čeho se vlastně tak bojíte a zda je váš strach oprávněný, nebo si jen pletete hada s provazem. Budete se učit reagovat na strach zcela jinak a důvěřovat sobě i Životu samotnému. Podívat se svému strachu přímo do tváře, pracovat se svými emocemi a myšlenkami a objevit v sobě nevyčerpatelný zdroj vnitřní síly.

Jestli hledáte nějaký způsob, jak žít naplno a necítit se spoutaní svým strachem, zimní seminář elementu VODA vám ukáže, jak na to. Počet míst je omezený (seminář je hodně individuálně zaměřený) a uzávěrka přihlášek již tento čtvrtek.

určitě přijdu