Rozhodněte se, jaký život chcete žít (so 26.1.2019 15.00-18.00 Brno)

A rozhoduje Ego, nebo Vy? Aneb co zasadíte a zaléváte, to vyroste. Rozhodněte se tedy moudře :-)

I letos Vás srdečně zvu na setkání, na kterém si ujasníme, jak rozpoznat, že za nás o našem štěstí nerozhoduje Ego. A uděláme něco pro to, aby to tak nebylo :-) Ego je totiž problém – ale z jiného důvodu, než si obvykle myslíme… 

je rozšířeným omylem, že nám splnění našich snů přinese štěstí. Za určitých podmínek to tak nemusí vůbec být.
ve hře je totiž mnohem víc. Je to jako dobrodružný příběh – nejdřív musíme objevit a pročistit našich „5 vnitřních pokladů”. 5 elementů, 5 energií, které v nás rozvíjejí pocity svobody, radosti, klidu, spokojenosti, jistoty a odvahy.

Bez těchto 5 vlastností nikdy šťastní nebudeme… 

V rámci ročního online programu STROM ŠTĚSTÍ (zdarma) jsem pro vás tedy i letos připravila možnost série tříhodinových živých seminářů, na kterých si o těchto „5 pokladech” budeme v průběhu roku povídat. Ukážu Vám, proč jsou tak důležité. Jak poznáme, že nejsou v rovnováze (a u málokoho jsou). A jak je harmonizovat. A najít v sobě onen pocit vnitřní nepodmíněné svobody, radosti, klidu, lásky apod. Krůček za krůčkem pomocí vlastní mysli a vydatného přispění týdenních témat a Života samotného :-)

A nebudeme si jen vykládat, dostanete příležitost si to všechno vyzkoušet na vlastní kůži!

Záleží jen na Vás, jestli využijete tu příležitost vytáhnout ze mě osobně, co Vás bude zajímat o tomto nezvyklém způsobu harmonizace jednotlivých elementů, se kterým mám již několikaleté zkušenosti :-)

Na prvním semináři začneme naším prvním drahokamem – elementem DŘEVO – a trochu ho vyleštíme :-)

  • jeho harmonická funkce nám pomáhá se správně, tj. ZCELA SVOBODNĚ, rozhodnout a dodává nám kreativitu a energii se tomuto snu věnovat.
  • podíváme se na to, jak rozpoznat, kdy za nás rozhoduje Ego, a proč nás přání, která nám předkládá, obvykle neuspokojí :-)
  • Rozhodněte se, jaký život chcete žít (element DŘEVO)podíváme se na 10 témat ebooku elementu DŘEVO Rozhodněte se, jaký život chcete žít, a naťukneme neduální učení, ze kterého celý ebook a ostatně jakákoliv snaha o nepodmíněné štěstí zákonitě vychází.
  • naučím Vás některé čchi kungové praxe, které Vám pomohou svůj element DŘEVA harmonizovat.
  • seznámíte se s tím, jak chránit své játra a žlučník, které s elementem DŘEVA souvisí.
  • načrtnete si svůj plán a své sny do roku 2019 pomocí symbolického hieroglyfického uvažování, které vychází ze starých mystérií.
  • a jako dárek nejen za návštěvu semináře, ale hlavně za ochotu objevit tento Jiný svět nepodmíněného a neočekávaného, se kterým Vás na semináři a v online projektu seznámím, ode mě dostanete zdarma ve vytištěné podobě ebook daného elementu/energie (nyní jde o ebook elementu DŘEVO Rozhodněte se, jaký život chcete žít) se všemi důležitými texty. S nimi lépe Jiný svět pochopíte a lépe se Vám bude pracovat s týdenními tématy a plánovači v projektu STROM ŠTĚSTÍ.

Projekt STROM ŠTĚSTÍ 2019?? Ptáte se, co to je? Jde o roční online projekt (zdarma), kterým letos už pošesté (a nejen sama) procházím a který pomáhá všech těchto 5 pokladů/energií postupně v praxi rozvíjet v každodenním životě. Můžete se do něj kdykoliv přihlásit také. A to na TOMTO ODKAZENa semináři Vás s ním stručně seznámím včetně toho, jak pracovat s týdenními plánovači a osobním diářem STROM ŠTĚSTÍ. Osobní semináře můžete brát jako BONUS navíc, který Vás na této cestě za vnitřní svobodou, radostí a láskou, klidem a vyrovnaností, spokojeností , odvahou a (sebe)jistotou, podpoří. 


Vzhledem k tomu, že letos jsem se rozhodla své online i offline aktivity omezit na minimum a věnovat se spíš bytí než psaní, mluvení a sdílení svých zkušeností a neduálního úhlu pohledu na život, může být toto setkání v tomto roce poslední :-) Neváhejte tedy.

Zuzka Skotáková (Aves Passeri) – blogerka, lektorka Aj a čchi kungu stylu Orel v hnízdě, autorka knih a projektů Jiného světa

Přijďte v sobotu 26.1. 2019 do centra Osvoboď se (Zábrdovická 25/2, Brno).

(max. počet účastníků je 10!, uzávěrka přihlášek je ve čtvrtek 24.1.!)

čas: 15.00-18.00

cena: 400 Kč /3 hodiny

určitě přijdu

(Jestli se Vám termín nehodí, přihlaste se do ročního online projektu STROM ŠTĚSTÍ zdarma ZDE a najděte si v něm tu svou individuální cestu k nepodmíněnému štěstí.)

Kdy jindy se zamyslet nad tím, jaký život vlastně chceme žít, než na samotném začátku roku?  Kdy jindy udělat to správné rozhodnutí?? Bohužel velmi často sází naše Ego, jenže to je jako sázet představu broskvoně a čekat, že si pak pochutnáme na OPRAVDOVÝCH broskvích. Absurdní… Rozhodněte se tedy správně…