Prostor neduálního Jiného světa a 5 energií se vám otevírá…

Jsem ráda, že jste se ke mně rozhodli přidat na cestu za nepodmíněným štěstím!

Slíbená ukázka ze série 5 ebooků je už na cestě k vám. Užijte si ji! A jako DÁREK za váš zájem o něco tak nezvyklého jako je nedualita mám pro vás i hned teď něco, co se vám může hodit :-) Celý ebook elementu DŘEVO za speciální vstupní slevu do Jiného světa. A všech 5 ebooků ještě o 50 Kč levněji než ve zvýhodněném balíčku.

Každý začátek přináší nové možnosti a v těchto chvílích se můžeme rozhodnout, jaký život chceme vlastně žít. A tak Vám možná přijde vhod cca 40 stránkový ebook na toto téma :-)

Rozhodněte se, jaký život chcete žít (a rozhoduje Ego nebo Vy?)


  • 10 článků o tom, v čem spočívá opravdové štěstí v onom Jiném světě nepodmíněného a neočekávatelného
  • Víte, čím si absurdně šlapeme po štěstí?
  • Víte, jaká semínka našich přání stojí za to sázet a zalévat, abyste nevyplýtvali spoustu let a energie na něco, co Vás nakonec stejně neuspokojí?
  • Víte, proč se vyprdnout na vykreslování pozitivní budoucnosti? :-)
  • Víte, jak si vychutnat své sny?
  • A víte, co opravdu chcete?
  • Víte, co je potřeba udělat, abyste to získali a sami sebe nesabotovali?
  • Víte, co všechno Vám Život může dát, když mu nebudete vzdorovat?

 

Tento ebook je za tuto cenu samostatně neprodejný! 

Nabízím ho pouze jako vstupní text do tohoto ročního projektu a do prostorů Jiného světa na svém blogu a to za pouhých 33 Kč :-) Opravdu :-) Běžná cena tohoto ebooku elementu DŘEVO je 55 Kč.

* * *

Nebo si chcete přečíst celou sérii?

Jednotlivé elementy jsou propojené, a tak i jednotlivé ebooky spolu souvisí. Chcete si za výhodnější cenu přečíst, jak harmonizovat nejen element DŘEVO (onen ebook Rozhodněte se, jaký život chcete žít), ale rovnou všech 5 elementů (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV, VODA)?? Při vstupu do ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ vám přijdou jako na zavolanou :-)

V tom případě můžete na této stránce využít slevový kód „harmonie” na 50 Kč :-) A koupit si všech 5 ebooků naráz (Nechme zazářit svých 5 vnitřních drahokamů).

VYBERTE SI

Chci pouze ebook elementu DŘEVO (33 Kč) 

 Chci všech 5 ebooků naráz se slevou (150 Kč)