Projekt STROM ŠTĚSTÍ se vám otevírá!

Jsem ráda, že jste se ke mně rozhodli přidat na cestu za nepodmíněným štěstím! Na této stránce mám pro vás ebooky, které vám přijdou vhod. 

Pravidelné maily vám sice začnou chodit až od pondělí, ale již nyní k vám směřuje první e-mail a v něm ebook DEVATENÁCTKA s 50 absurdními hříčkami na všech 50 témat STROMU ŠTĚSTÍ! Užijte si ho. A mám pro vás ještě něco, co se vám může hodit – první ze série ebooků pěti elementů. A pokud budete chtít, i víc. :-)

Každý začátek přináší nové možnosti a v těchto chvílích se můžeme rozhodnout, jaký život chceme vlastně žít. A tak Vám možná přijde vhod i celý cca 40 stránkový ebook elementu DŘEVO.

 

Rozhodněte se, jaký život chcete žít (a rozhoduje Ego nebo Vy?)


  • 10 článků o tom, v čem spočívá opravdové štěstí v onom Jiném světě nepodmíněného a neočekávatelného
  • Víte, čím si absurdně šlapeme po štěstí?
  • Víte, jaká semínka našich přání stojí za to sázet a zalévat, abyste nevyplýtvali spoustu let a energie na něco, co Vás nakonec stejně neuspokojí?
  • Víte, proč se vyprdnout na vykreslování pozitivní budoucnosti? :-)
  • Víte, jak si vychutnat své sny?
  • A víte, co opravdu chcete?
  • Víte, co je potřeba udělat, abyste to získali a sami sebe nesabotovali?
  • Víte, co všechno Vám Život může dát, když mu nebudete vzdorovat?

 

Tento ebook je za tuto cenu samostatně neprodejný! 

Nabízím ho pouze jako vstupní text do tohoto ročního projektu a do prostorů Jiného světa na svém blogu a to za pouhých 33 Kč. Opravdu. :-) Běžná cena tohoto ebooku elementu DŘEVO je 55 Kč.

* * *

Nebo chcete jít do projektu STROM ŠTĚSTÍ naplno?

A možná si jen chcete za výhodnější cenu přečíst, jak harmonizovat nejen element DŘEVO (onen ebook Rozhodněte se, jaký život chcete žít), ale rovnou všech 5 elementů (DŘEVO, OHEŇ, ZEMĚ, KOV, VODA)?? Během roku Vám v projektu přijdou jako na zavolanou. :-)

V tom případě můžete na této stránce využít slevový kód „harmonie” na 50 Kč. :-) A koupit si všech 5 ebooků naráz (Nechme zazářit svých 5 vnitřních drahokamů).

VYBERTE SI

Chci pouze ebook elementu DŘEVO (33 Kč) 

 Chci všech 5 ebooků naráz se slevou (150 Kč)