ODE DNA DO HLUBIN – objevte na dně to nezničitelné v nás

Zaujala Vás má nabídka? Můžete se tedy těšit na prvních 16 dílů série. V každém emailu jeden. Postupně zjistíte, že dno vám otevírá možnost získat v hlubinách ten nejvzácnější poklad. To nezničitelné v nás. Pak už se nebudete muset ničeho bát a nebudete se muset za ničím hnát. :-) Už nikdy. Stačí se této cestě jen otevřít. Teď.

Chci si sérii přečíst 

  • Proč? Protože získáte ucelený přístup ke shrnutí toho nejzákladnějšího, co jsem během mnoha let objevila o neduálním Jiném světě nepodmíněného a neočekávaného. Už jste o něm slyšeli?
  • Ukážu vám, že štěstí nikde jinde než v prostoru nepodmíněného (v onom neduálním Jiném světě) nemůžeme nikdy najít. Vždyť řekněte, co je to za svobodu, lásku, radost, klid nebo odvahu, který je svobodná nebo poklidná, jen když… :-) Nebo Vy toužíte po něčem jiném?? Jaká všechna „jen když” ještě svému štěstí kladete??

Možná toužíte poznat to, jak tohle v sobě cítit. I navzdory (a dokonce díky!) trápení, které Vám život možná někdy přináší. V sérii ODE DNA DO HLUBIN právě o tuto cestu jde. Velmi ráda Vás jí provedu. Na nic užitečnějšího a komplexnějšího jsem nikde nenarazila. :-)