Hluboko v nás se skrývá diamant. Zářící a nezničitelný. Jeho síla je naší sílou jít neohroženě vpřed za tím, s čím z hloubi duše ladíme. Ustát to, co prožíváme, a nenechat se zlomit. Je sílou otevřít se světu i druhým lidem. Sílou být sami sebou a zároveň respektovat druhé a unést jejich nedokonalost. A také tu svou. Rozzářit se, (i) když se nás něco dotkne, jako když se světlo dotkne plošky diamantu. Je zdrojem naší energie. Jen ho v sobě najít a propojit se s ním.

Chcete se vydat na desetitýdenní cestu za touto sílou v nás?

Podobně jako jí už léta procházím já?

Začínáme již v pondělí 16.8. 2021 ve 12.00!

 

Na této cestě STROMEM ŠTĚSTÍ na vás čeká: 

 • 10 témat týdne, které vás nasměrují k neduálnímu vnímání.
 • Pondělní emaily, které vám v tom pomohou.
 • Možnost prožít 2,5 měsíce svého života úplně jinak, než jste asi zvyklí.
 • Ebook elementu KOV, který obsahuje kapitolu ke každému z témat.
 • Spoustu materiálů se zkušenostmi, které jsem za ta léta k tématům sepsala.
 • A má osobní podpora ve speciální FB skupině

CHCI V SOBĚ PROBUDIT VNITŘNÍ SÍLU

(Po zaplacení vstupného na tuto cestu vám přijde ebook a pak i jeden DÁREK.)

 

 

A KOLIK JE VSTUPNÉ NA TUTO CESTU ZA VNITŘNÍ SÍLOU?

pouze 300 Kč / 10 týdnů!

(včetně ebooku elementu KOV)

K této zaváděcí ceně nové podoby kurzu jsem se rozhodla po 7 letech (!), kdy byla podzimní část ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ dokonce zdarma otevřená všem a kdykoliv.

Dnes, kdy už existuje nespočetně online programů, není snadné udržet pozornost celých 10 týdnů vůči projektu, do kterého jste se nijak neinvestovali. Chci vás motivovat projít kurz od začátku až do konce.  Protože jen tak mu dáte šanci rozvinout ve vás vše základní, co pro vnitřní odolnost potřebujete. 

CHCI VYUŽÍT ZAVÁDĚCÍ CENY 

 

JAKÁ TÉMATA ŽIVOTU NÁSLEDUJÍCÍCH 10 TÝDNŮ PŘEDLOŽÍME??

Výjimečnost STROMU ŠTĚSTÍ spočívá v tom, že nás otevírá tomu nepodmíněnému štěstí, které je nezávislé na tom, co se děje kolem vás.

Kdo by nechtěl vnímat vnitřní klid a jistotu i tam, kde se zdá, že je všechno a všichni proti němu?? Že se mu ne a ne vyplnit jeho sny?? To, s jakým vnitřním klidem jste třeba prožili covidové roky, vám říká, do jaké míry ve vás ten diamant září a do jaké je potřeba ho trochu vyleštit. :-)

10 témat nás učí poznávat a prožívat neduální svět a jeho pravidla, protože jen tam máme k nepodmíněnému štěstí přístup.

Štěstí a pravda totiž spočívá za branami paradoxu.  Umíte propojovat protiklady, vidět dál za to, co považujete za dobré a žádoucí a špatné a nežádoucí? Jít těmi ZLATÝMI STŘEDNÍMI CESTAMI??

 1. Síla vděčnosti
  (Jak zvládám těžké chvíle? S vděčností, nebo s odporem?)

 • Bdělá přítomnost a moudrost
  (Existuje bdělost vztahující se k podstatě bytí a podstatě mysli. Tato bdělost je moudrá bdělost.)


 • Co z nás vysává nejvíc energie? 
  (Jak dobře si uvědomuji, že někdy se honím za pouhými přeludy, a vyhýbám se pouhým strašákům?)


 • Proč se nevyhýbat tomu, co nás trápí? 
  (Tvou hlavní životní motivací už nemusí být vyhýbat se vyděšeně bolesti, ale radovat se ze života.)


 • Vzdor legitimní i nelegitimní
  (Poznám, kdy je potřeba to vzdát, a kdy je můj vzdor naopak legitimní??)


 • Nic nepotřebuji a ničeho se nebojím
  (V tomto okamžiku se mě nemůže nic dotknout.)


 • Po svém, ale moudře
  (Podívejme se pod povrch toho, co považujeme my nebo druzí za správné. Nemusí to tak být.)


 • Chyby, které je potřeba dělat
  (Mám trpělivost s vlastními chybami i chybami druhých??)


 • Nepořádek v těle i mysli
  (Když v sobě obejmeme to, co nás trápí, místo abychom před tím utíkali, nebo s tím bojovali, něco se změní.)


 • Kříž, který neseme s láskou
  (Mám pocit, že to druzí mi ubližují? Nebo si uvědomuji, že problémem je můj vlastní vnitřní konflikt a jen uvnitř ho mohu vyřešit??)

Láká vás zjistit, čím vás Život překvapí, a co vás naučí, když mu předložíte těchto 10 témat?? 

ANO, CHCI SE NAUČIT SI TAKTO SE ŽIVOTEM HRÁT A OBJEVOVAT SEBE SAMA SVOU SÍLU 

CO NA PROJEKT STROMU ŠTĚSTÍ ŘÍKAJÍ TI, CO HO UŽ VYZKOUŠELI SE MNOU??

„Váš projekt Strom života je dle mého názoru úžasný nápad. Je pravdou, že jsem několik měsíců zápasila s tím, jak udržet všechny týdenní plánovače ve stejný čas na jednom místě.  A přišla jsem na to. Netisknu je. Koupila jsem si vázány zápisník a do něj si každý nově stažený plánovač opíši. Vzhledem k tomu, že mám ráda barvy, tak si s ním vyhraju i barevně. Je to pro mne takové mini zastavení v tom našem hektickém světě. A dalším bonusem jsou jednotlivá témata. Nevěřila bych, dokud jsem sama nezkusila, na co všechno člověk přijde, když se zaměří na jednu věc / téma. Nesmím zapomenout na fakt, co všechno jsem odhalila o sobě.” Míla Hokufová

♣  ♣  ♣

STROM ŠTĚSTÍ mne provázel celým rokem 2018 a jsem natěšená, co mi „přijde” se STROMEM ŠTĚSTÍ v novém roce. Každý týden v pondělí jsem si s radostí tiskla plánovač (později můj osobní deník), přečetla téma a chvíli se zamyslela. A pak se začala zamýšlet každý večer, kdy jsem se v hlavě procházela celým dnem. Někdy jsem se zaměřila na konkrétní téma, někdy jen rekapitulovala. A tak jsem se naučila se i několikrát denně zastavit a zpřítomnit se, uvědomit si, co je mi vlastní. Naučila jsem se pravidelně obracet dovnitř sama sebe a vědomě si připomínat a oceňovat, co je. A díky STROMU ŠTĚSTÍ jsem za každý den mohla v srdci i na papíře v plánovači poděkovat, ať byl jakýkoliv. Děkuji!” Alena Michalčáková

 

PŘIDÁTE SE TAKÉ KE MNĚ??

Aves Passeri (Zuzka Skotáková)

 Lektorka čchi kungu ve stylu Orel v hnízdě a angličtiny.
 Autorka dvou e-knih – symbolické a hravé Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty) a objevné Vdechněte život poselstvím svého dětství.
 Autorka 6 ebooků  – TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR a Nechme zazářit svých 5 drahokamů (5 ebooků k 5 elementům).
 Autorka dvou online kurzů zdarma – Mimoňská cesta do Jiného světa 1 a 2 a Mimoňského Speciálu “Jak se s tím mám smířit?”

S láskou provázím druhé po jiných světech, ať již jako bývalá průvodkyně např. na Srí Lance, nebo jako lektorka cizích jazyků a čchi kungu. Nebo po těch neduálních krajinách, které jsem objevovala za studií arabistiky, religionistiky a psychologie spirituálního vývoje.

ANO, PŘIDÁM! 

Začínáme v pondělí 16.8. ve 12.00! 

(Později již nebude možné se kurzu přihlásit.)

JAK TO BUDE PO ZAPLACENÍ DÁL??

 • Po zaplacení vstupného dostanete potvrzení platby včetně odkazu, kde si můžete stáhnout ebook elementu KOV.

 • V dalším emailu na vás pak čeká můj DÁREK pro vás – ebook DEVATENÁCTKA. Najdete v něm všech 50 absurdních hříček o tom, jak sami sebe šlapeme po štěstí (a většinou to ani netušíme). A jak se tomu můžeme zasmát, a tak tyto okovy ze sebe setřást.

 • Součástí DEVATENÁCTKY je  i 10 hříček věnovaných tématům elementu KOV.

 • Čím dřív do projektu vstoupíte, tím víc času budete mít si oba ebooky projít a naladit se na to, co nás společně čeká.

 • A pak už se jen můžete těšit na pondělí podobně jako se já těším na letošní objevy a také na vás. :-)

 

SLAĎTE SVŮJ ŽIVOT DÍKY STROMU ŠTĚSTÍ S PŘÍRODNÍMI CYKLY A VYUŽIJTE ENERGII, KTERÁ V JEDNOTLIVÝCH ROČNÍCH OBDOBÍCH VLÁDNE

Nyní máte příležitost harmonizovat a posílit v sobě jeden z pěti elementů/energií, které ovlivňují nás i celý vesmír. A to na úrovni mysli a emocí. Na úrovni každodenního života.  Naladění na podzimní energii elementu KOV nám nabízí schopnost vzdát se toho, co už nám nesvědčí. Naladit se na (od)pouštění.  Na schopnost osvobodit se konečně od tíživých myšlenek a emocí. Na uvolnění toho, co nám stojí v cestě, na tu nejhlubší relaxaci.

Rozpouštění je jednou z důležitých taoistických praxí vedoucích k vnitřní spokojenosti. A podzimní postupný návrat ke kořenům je zase jednou z důležitých praxí, které vám ukážou kým jste vy, kým jsou ostatní lidé a co jsou situace, do kterých se dostáváte.

Když tomuto neduálnímu tajemství porozumíte, už nebudete potřebovat nic a nebudete se ničeho bát. 

TAKOVÝ ŽIVOT MĚ LÁKÁ 

(Stačí kliknout a máte možnost ho se mnou žít.)