Najděte v životě tu opravdovou radost (so 19.5.2018 15.00-18.00 Brno)

Opravdovou radost jsem v životě zažila například ve chvíli, kdy jsem přestala na kurzu meditace vipassana řešit, co mě kde bolí a že si už chci jít na chvilku projít nebo lehnout. Když jsem přijala to, co je, i když to bolelo. V té chvíli se na pozadí vší té bolesti a snah jí utéct kupodivu vyloupla hluboká radost. 

Motto: „Nic není nikdy špatně a všechno zvládnu

Přijetí toho, co je, můžeme považovat za nejvyšší formu lásky. Té nepodmíněné. Je to takový sen, ideál. Velmi těžko v našich vztazích naplnitelný. Čím hlubší a intimnější vztah, tím více zranění se tam někde v hloubi dotýká a tím náročnější je nepodmíněně milovat.

Neduální Jiný svět má ale jiná pravidla, než podle kterých jsme zvyklí žít. O tom, jak na nepodmíněnou lásku a vnitřní radost právě z neduálního hlediska bude náš sobotní seminář.


Co Vás na semináři „Najděte v životě tu opravdovou radost” čeká?

 • V prvé řadě si budeme povídat o přijetí. O tom nejhlubším přijetí z neduálního hlediska. O tom, jak přijmout to, co nás bolí. O tom, proč to udělat. O tom, jak odpouštět. O té skutečné síle lásky, která se rozhodně neomezuje pouze na tu hravou část :-) Povíme si o darech nešťastných lásek.

 • Seznámíte se s neuvěřitelně komplexním čínským učením o 5 prvcích a  hlavně s elementem OHEŇ, který vládne létu.  Jeho harmonická funkce nám pomáhá CÍTIT VNITŘNÍ RADOST A PROŽÍVAT LÁSKYPLNÉ VZTAHY, které z této vnitřní radosti zákonitě vyplývají.
 • Objevíte díky tomu, co všechno Vám může dát roční online projekt STROM ŠTĚSTÍ (zdarma), který během 50 týdnů se všemi 5 elementy/poklady pracuje. Já už jím procházím 5. rok a vřele doporučuji všem, kteří zapracovat na tom, co jim opravdu stojí v cestě ke štěstí a spokojenosti.
 • Projdeme si všech 10 týdenních témat ebooku elementu OHEŇ „Najděte v životě tu opravdovou radost” a nejspíš poprvé uslyšíte něco o neduálním učení, ze kterého celý ebook a ostatně jakákoliv snaha o nepodmíněné štěstí logicky vychází.
 • V praxi je pak můžete do hloubky objevovat a zpracovávat následujících 10 letních týdnů, kterým bude element OHEŇ vládnout. Právě k tomu slouží projekt STROM ŠTĚSTÍ 2018 :-)
 • A samozřejmě Vás naučím některé své oblíbené čchi kungové praxe, které pomáhají harmonizovat element OHEŇ (a orgány srdce a tenkého střeva, které ovlivňuje). Vstoupíme díky nim do stavu, ve kterém je vše přijato a ve kterém se nemusíme ničeho bát a nic nepotřebujeme. Kde nic není špatně a vše zvládneme.
 • A opět si sami namalujeme symbolické hieroglyfické poselství do následujících 10 týdnů – tentokrát elementu OHEŇ.

A jako DÁREK ode mě dostanete ZDARMA zmíněný ebook (v ceně 50 Kč) a to dokonce ve vytištěné formě :-) (Přijměte ho jako mé poděkování nejen za návštěvu semináře, ale hlavně jako vyjádření mé radosti z toho, že další člověk dostal možnost objevit ten Jiný svět nepodmíněného a neočekávaného. I proto jsem všech 5 ebooků věnovaných všem 5 elementům – našim pokladům – psala.)

 

Zuzka Skotáková (Aves Passeri) – blogerka, lektorka Aj a čchi kungu stylu Orel v hnízdě, autorka knih a projektů Jiného světa

Přijďte v sobotu 19.5. 2018 do centra Osvoboď se (Zábrdovická 25/2, Brno).

(počet míst je omezen!)

čas: 15.00-18.00 // cena: 400 Kč /3 hodiny

Moc se na Vás těším! A také na to, co nám tentokrát seminář přinese za poselství… jarní seminář elementu DŘEVO byl pro mě velmi silný :-)

určitě přijdu

(U přihlášek, které dojdou po čtvrtku 17.5. , ale  bohužel nemohu garantovat tištěnou verzi ebooku, pouze tu elektronickou. Hlaste se tedy, prosím, včas. Nejlépe TEĎ A TADY :-))

 


A ptáte se, proč přijít právě na můj seminář? Všude je jich spousta :-)

Ta spousta ale není o neduálním Jiném světě :-) A v něm je všechno jinak. Obvykle něco hledáme. V Jiném světě ale člověk konečně pochopí, že je to zbytečné. Ne proto, že není v našich silách to najít – tj. žít život svých snů a představ. Ale proto, že je něco mnohem lepšího než hora splněných snů!

Já si ty své už totiž splnila:

 • přála jsem si cestovat (vyrůstala jsem v 70. a 80. letech za valut a devizových příslibů). A spoustu let jsem nakonec strávila v zahraničí a v podstatě mi za to ještě platili (studijní stáže v Egyptě a Jordánsku, průvodce v Itálii a na Srí Lance).
 • přála jsem si studovat jazyky a odjet do Egypta (a jsem vystudovaná arabistka a angličtinářka)
 • toužila jsem vydat vlastní knihu (a vyšel mi jeden překlad a vydala jsem několik e-knih a ebooků)
 • toužila jsem po lásce (a mám úžasného manžela a dceru a potkala jsem několik mužů, jejichž láska ke mně mi ohromně pomohla v těch nejtěžších a nejzmatenějších chvílích, a moje láska k nim mi otevřela různé úrovně Jiného světa).

A tak bych mohla pokračovat dál a dál. Za to vše jsem nesmírně vděčná. Dalo mi to hodně a je to zdrojem, ze kterého čerpám při své současné práci. A přece to opravdové štěstí neleží ani v zajímavé práci, ani v cestování, ani v naplněných partnerských vztazích ani v ničem z toho, po čem tak teskně toužíme a doufáme, že v tom konečně najdeme úlevu a štěstí. Je tam, kde mu neklademe žádné podmínky. V neduálním Jiném světě. A kdo jiný Vám do něj může pomoct ukázat cestu, než ten, kdo tak trochu mimoňsky žije už snad od narození, za brány Jiného světa se dostal již před více jak 20 lety a posledních pár let objevuje jeho tajuplnější zákoutí, nad kterým někdy zůstává rozum stát?? :-)

TAK NA TAKOVÝ SEMINÁŘ CHCI PŘIJÍT :-)