Jiný svět je pro nás tak trochu tajemný. Od toho neduálního náhledu na svět se odvíjí neuvěřitelná spousta nitek, které vše mění. Nic najednou není tak, jak jsme zvyklí a jak bychom čekali.  Když jsem o tomto světě jen četla, říkala jsem si, jak je to všechno krásné a lákavé. Ale když jsem do něj konečně i vstoupila, došlo mi, že jsem vlastně vůbec netušila, co to vlastně všechno znamená v něm i žít. Co všechno budu muset ve svém životě naprosto přehodnotit. Své zkušenosti z poznávání života v Jiném světě bych zde s Vámi ráda sdílela. Snad vám pomohou rozlousknout pár tvrdých oříšků mnohem dřív, než se to podařilo mně.

 

V Jiném světě můžete prozkoumat několik mimoňských cestiček

A jsou tu pro vás k dispozici zdarma :-)

Cca 7 let intenzivní práce. Cca 30 let hledání, studia a zkušeností. Škola, o které jsem snila již v 6 letech.

Můžete zde strávit chvilku, měsíc, rok i víc. Jen si zvědavě číst, nebo si zkoušet zapojit pravidla Jiného světa i do svého vlastního života. Když budete mít ohledně Jiného světa nějaké otázky, vždycky se na mě můžete obrátit – skrz mail nebo na FB stránkách Jiného světa.

Tou jedinou autoritou v Jiném světě jste ale pro sebe vy sami! Nehledejte zde návod na štěstí, hledejte zde inspiraci. Otázky, které pak budete klást hlavně sami sobě. Tady nejde o teorie, ale o živoucí zkušenost. O tu vaši živoucí zkušenost. Já se jen pokouším obracet vaši pozornost z vnějšku tam, kde je možné odpovědi najít. A kam jste se možná dosud nepodívali.

Můžete postupně vyzkoušet všechny mimoňské cestičky, nebo si vybrat jen jednu, která vás nejvíc osloví. Každá z nich totiž zavádí do trošku jiných končin a věnuje se  do větší hloubky jiným tématům a pravidlům Jiného světa. A protože Jiný svět je svou povahou nevyčerpatelný, jistě i mě ještě čeká spousta objevů. Kdyby mělo být vše ještě úplně jinak, než zde najdete (:-)), právě prostřednictvím těchto cestiček se to brzy také dozvíte.

JE ČAS VSTOUPIT, JSTE VÍTÁNI…

 

Která z následujících cest vás oslovuje?

1. Chci se naučit vnímat své problémy a trápení jako dar (již 4. ročník úspěšného kurzu)

MIMOŇSKÁ CESTA 1 – ŽÍT JE UMĚNÍ MILOVAT

Pro vás tu mám měsíční online kurz zdarma Mimoňská cesta do Jiného světa 1. (MC1). Otevře vás symbolice za vaším příběhem, ukáže vám, jak na první emoční pomoc, nebo jak zabránit dalším zraněním. Pomůže vám nastavit svou vlastní vnitřní GPS, abyste nebyli závislí na pomoci zvenčí, aj. Provede Vás 10 krůčky na cestě k vnitřní radosti, kterými obvykle procházíme. Právě zde doporučuji začít.

délka kurzu – měsíc ♣ frekvence mailů – každý třetí den ♣ počet témat – 10
knihy – Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty), ebook TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR (zdarma s ŽJUM) a Ovládněte to, co Vás svádí z cesty (zdarma)
speciální kurzMimoňský speciál „Jak se s tím mám smířit” (5 týdnů)


2. Chci si v životě plnit své sny

MIMOŇSKÁ CESTA 2 – POSELSTVÍ DĚTSTVÍ

Pro vás tu mám měsíční online kurz zdarma Mimoňská cesta do Jiného světa 2 / Poselství dětství (MC2). Pomůže vám odhalit, po čem to vlastně toužíte (a že jinde než v neduálním světě to beztak nenajdete). Ukáže vám, jak zcela jinak v Jiném světě fungují takové věci jako je svoboda, motivace, strach, důvěra a jiné, bez kterých se na té cestě za skutečným naplněním svého snu neobejdeme.

délka kurzu – měsíc ♣ frekvence mailů – každý druhý den ♣ počet témat – 12
knihaVdechněte život poselstvím svého dětství (vznikala v roce 2016)


3. Chci se inspirovat starobylou neduální moudrostí Tao-te-ťingu

TAO-TE-ŤING

Pro vás tu mám možnost přihlásit se k odběru 81 článků na témata jednotlivých kapitol Tao-te-ťingu. Série začala v roce 2019 a bude pokračovat celý rok 2020 i část roku 2021. Vycházím z čínského originálu, různých překladů a výkladů a obzvlášť výkladu Bruce Frantzise a jeho taoistických učitelů.

délka – dlouhodobý ♣ frekvence mailů – cca každý týden ♣ počet témat – 81
kurzNávrat do ticha v nás (měsíční kurz inspirovaný prvními 4 kapitolami)


4. Potřebuji podpořit ve snaze vnést neduální vnímání Jiného světa do svého každodenního života (Doporučuji až po absolvování MC1 či MC2.)

STROM ŠTĚSTÍ

Pro vás tu mám roční online projekt zdarma STROM ŠTĚSTÍ. Ponoříte se hluboce do poselství, která Vám osobně život každý den přináší, prostřednictvím témat projektu, na které zaměříte pozornost. K dispozici máte zdarma týdenní i měsíční plánovače, kam si můžete psát své postřehy i radosti. Odhalíte své silné stránky, ale i ty slabé, a pochopíte, co znamenají, a co s nimi. Neduální Jiný svět vám k tomu dá nástroje.

délka – do konce roku ♣ frekvence mailů – každý týden ♣ počet témat – 50
kniha – 5 ebooků o neduální harmonizaci 5 elementů/energií v nás


5. Chci zažít zkušenost neduálního vnímání a najít tak pohodu ve stresu

POHODA VE STRESU

Pro vás tu mám videoprojekt POHODA VE STRESU, který můžete darovat i svým přátelům. První video (po úvodním) zdarma vám naučí, jak se dá pouhou změnou vnímání zažít klid ve shonu. Pomůže vám poznat, jaké to je, když zmizí TAM a zůstane jenom TADY. Prožít paradox. Ve chvíli, kdy pochopíte tuto první videohádanku, pochopili jste nedualitu na vlastní kůži a nic už vám v nepodmíněném štěstí bránit nemůže.

délka – 4 dny počet mailů – 3 ♣ obsah – 1 video s hádankou ujíždějícího auta, vysvětlení a možnost obdarovat videem sebe i druhé

 

 

Už jste si vybrali tu svou cestičku? V mailu najdete odkaz ke vstupu. Doufám, že se vám bude na mimoňských cestičkách líbit. Nejnáročnější je na nich to, jak moc jsou nabité (lidé mi často píší, že nestíhají číst). Nejen proto máte ostatně možnost si je projít, kolikrát budete chtít! Navíc jsou všechny programy zdarma! Zpoplatnit je nechci, i když najít zdroj ničím nepodmíněné vnitřní spokojenosti má podle mě větší hodnotu než jedno kafe, lístek do kina nebo na koncert nebo nejnovější smartphone, či dokonce auto i dům s bazénem :-) Co myslíte??

 

Nicméně budu ráda, když celý projekt šíření tak trochu jiného přístupu ke štěstí podpoříte

Je to snadné. Jak jste si všimli, součástí každého programu jsou kromě mnoha materiálů zdarma i placené e-knihy, ebooky a dva kurzy. Nabízím je těm, kteří chtějí Jiný svět prozkoumat opravdu důkladně a jít do větší hloubky.  A také těm, kteří chtějí tento rozsáhlý projekt finančně podpořit. Umožníte mi ho tím dál provozovat a mnoha dalším lidem, kteří jsou na tom finančně hůř, tím poskytnete příležitost nepodmíněné štěstí v Jiném světě také objevit :-)

Koupí některé z e-knih tak uděláte radost nejen sobě, protože dál rozvíjejí obsah kurzů, ale i mně a spoustě dalších lidí! Společně můžeme ten Jiný svět dál prozkoumávat a radost a štěstí, které v něm nacházíme, předávat dál! Přehled e-knih a možnost přispět najdete ZDE. Díky!


Pokud ještě v Jiném světě nejste a rádi byste si ho také vyzkoušeli, ideální je vstoupit TUDY. Najdete tam odkaz ke stažení jednostránkového PDF „Jak být šťastný? (v cestě nám stojí jedna jediná věc, o které se moc nemluví).” Pár úvodních mailů Vás uvede do obrazu a pak si již snadno vyberete tu svou cestičku také.