Nezvyklá cesta od trápení za vnitřním klidem a spokojeností skrze neduální svět.

Kurz vás provede 10 kapitolami e-knihy Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty) a pomůže vám vnést její poselství do života

Každý třetí den na vás bude ráno čekat ve schránce e-mail s dalším tématem a jednoduchým úkolem. :-)

E-maily vám pomohou objevit, jak na to, co vás trápí, reagovat jinak, jak léčit svá psychická zranění, jak odhalit, z čeho pramení nebo která cesta je pro vás ta pravá.

Seznámí vás také s tím, co je neduální svět, a proč jinudy cesta za tím štěstím, které vám nic a nikdo nevezme (a také nedá), nevede.

Na závěr budete znát vše základní, co k takto spokojenému životu potřebujete. Všech 10 krůčků, které vám kdykoliv mohou pomoci opět nalézt tu zářivou oblohu nad černými mraky.

 

VYRÁŽÍME UŽ V PONDĚLÍ 22.11.! 

CHCI POZNAT NEDUÁLNÍ JINÝ SVĚT 

Samotný online kurz je zdarma

E-kniha Žít je umění milovat stojí 323 Kč

Knížečka je to symbolická, stručná a hravá a umí vám rychle připomenout, co se v kurzu naučíte. Bude vám pak moci sloužit jako takový záchranný kruh vždy, když se budete cítit špatně. Stačí se ho chytit a opět vyplout nad hladinu a s úlevou se nadechnout. A vydechnout. :-) Rozhodně stojí za to si ji ke kurzu dokoupit.

Pojďme se teď na chvíli uprostřed toho všeho, co se teď kolem děje, zastavit… co říkáte? Pojďme si alespoň uvědomit, že existuje i něco mnohem důležitějšího než všechny ty úkoly, problémy, emoce a myšlenky a příběhy, které se nám honí hlavou. A třeba zatoužíte podobně jako já při jedné nedávné meditaci přestat to důležité ignorovat. Je to přece taková škoda, když dovolíme tomu, co nám nakonec jen ubližuje (i když se to tváří tak důležitě!), aby nám to ovlivňovalo život! Vaše Aves (Zuzka)