Kde všude máme na dosah vnitřní radost? (10 týdnů a 10 objevů)

Vím, že víte. I já toho hodně vím :-) Ale jistě víte, že je velký rozdíl mezi tím vědět a naplno to i žít. Co se tedy rozhodnout, že následujících 10 týdnů dovolíme životu, aby nám každý týden prakticky ukázal, kde tu svou vnitřní radost můžeme hledat?? Když budeme fakt chtít? A možná se navíc dozvíme zase něco nového :-)

Začínáme už v pondělí 20.5. ráno

Stačí se přihlásit do online projektu (zdarma) STROM ŠTĚSTÍ.

Během následujících 10 týdnů vás čeká 10 mailů a 10 témat elementu OHEŇ rozvíjející nepodmíněnou lásku a vnitřní radost

VSTUPTE DO PROJEKTU 

 

Teď máte možnost využít dlouhodobou podporu STROMU ŠTĚSTÍ

Projekt jsem již před 6 lety (!) navrhla sama pro sebe. Tak, aby mi pomáhal rozvíjet jednotlivé oblasti, které prožívání té skutečné radosti (nezávislé na nikom a na ničem :-)) obvykle stojí v cestě.  Zdrojů vnitřní radosti je několik, jenže my se obvykle zaměřujeme jen na některé. Ten neduální (pro mě primární)  většinou neznáme vůbec. Ale tou největší překážkou bývá, že nedokážeme být vytrvalí, a to, co víme, vnášet systematicky do každodenního života. Tak snadno se necháváme rozptýlit! Tak snadno zapomínáme na to, co jsme již prožili a co jsme se díky tomu naučili. A pak se zákonitě motáme pořád dokola v těch samých problémech…

 

Rozhodla jsem se s tím tehdy něco udělat a stejný nástroj nabízím už druhým rokem i vám:

  • každé pondělí i vám přijde email s tématem a mottem týdne a tipy, kam daný týden zaměřit pozornost, abyste se naučili v sobě tu vnitřní radost odhalovat.
  • dostanete také speciální PDF plánovač k vytištění. Ten vám bude sloužit jako deník a seznam AHA momentů, poznání, radostí i vděčnosti.
  • v roce 2019 je nově součástí pondělního mailu i shrnující článek tématu z roku 2018. Snad vás inspiruje a pomůže vám jít díky tomu pod povrch toho, co se může daný týden odehrávat.
  • k dispozici máte za 55 Kč i speciální ebook elementu OHEŇ (Najděte v životě tu opravdovou radost aneb nejkratší cesta ke splnění našich snů)

Užijte si následujících 10 týdnů na max. A hlavně jinak než doposud :-)

 

Kdo vás elementem OHEŇ provede?

Aves Passeri (Zuzka Skotáková) – autorka blogu Žít je umění (milovat), e-knih Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty) a Vdechněte život poselstvím svého dětství, online e-kurzů Mimoňská cesta do Jiného světa 1 a 2. Lektorka angličtiny a čchi kungu stylu Orel v hnízdě. A ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ.

Již přes 20 let se věnuji různým cestám k vnitřní spokojenosti, vystudovala jsem mimo jiné i  religionistiku se zaměřením na spirituální rozvoj a neduální učení. A to, co jsem se naučila, si nechci nechat jen sama pro sebe :-)

VSTUPTE ZDE 

(Když vás 10 týdnů elementu OHEŇ osloví, můžete se v průběhu roku 2019 učit harmonizovat i ostatní 4 elementy. A probouzet v sobě i vnitřní klid, svobodu, spokojenost, sebedůvěru, odvahu nebo bdělost. Když vás neosloví, můžete se z projektu kdykoliv odhlásit. Co vám tedy ještě brání objevit hlubší radost než jen tu z vnějších úspěchů, zábavy s přáteli nebo u knih a filmů, z partnera nebo přírody?)