Jak Jiný svět objevit, pochopit a žít v něm?

Těch cestiček tam vede nespočet, můžete si vybrat. Jeho záblesky jsem objevovala skrze nejrůznější náboženská učení (studovala jsem i cestovala), ale i skrze přírodu nebo tanec. Znáte tu radost z volného pohybu? To ticho přírody?  Za ta léta, co bloguji, jsem napsala spoustu textů, které Vám pomohou najít tu svou cestu do Jiného světa. Můžete zabrousit na můj blog a využít vše, co tam najdete. Můžete absolvovat kurz ZDARMA, nebo si i koupit mé knížky. A nacházet inspiraci, odkazy a další odkazy. Je to uchvacující svět plný možností a spousta lidí Vám tam bude ukazovat cestu. Jen otevřít oči a vidět je!

Inspirujte se:

Jiný svět nepodmíněného štěstí a radostiV prvé řadě je tu speciální trojice E-kniha/ebook/e-kurz, které jsou vzájemně propojené a nabízejí různé pohledy na totéž:

Žít je umění milovat

Unikátní knížka, která jde silou symboliky přímo k věci. Když nevíte, kudy kam, ukáže Vám směr. Nic podobného nikde nenajdete! Je stručná a hravá. Může Vám sloužit jako přehledná mapa tzv. mimoňského Jiného světa, kde je vše jinak, než jsme obvykle zvyklí. Provede Vás 10 základními body, které je nutné si připomínat, kdykoliv se ocitneme v úzkých a začneme mít pocit, že bloudíme a že se v životních problémech začínáme topit. V knížce totiž najdete 10 základních bodů na cestě od trápení a strachu k spokojenému spontánnímu radostnému životu…

TO ZNÍ ZAJÍMAVĚ, CHCI SE O NÍ DOZVĚDĚT VÍC

 


Trápení může být dar ebook

Sestřička e-knihy Žít je umění milovat. Jde o můj osobní konkrétní životní příběh o tom, jak vypadá cesta od onoho „topení se v životních problémech“ k vnitřní radosti a spokojenosti skrze zmiňovaných 10 stupňů. Dodá Vám víru, že JE TO MOŽNÉ. Je totiž autentická, jak jen autentická může být. Čerpá z článků, které vycházely v době mého největšího trápení, které mi hrozilo převrátit život vzhůru nohama, na mém blogu Žít je umění. Kdo má e-knihu Žít je umění milovat, může mít tento ebook ZDARMA :-) Patří k sobě a doplňují se.

CHCI ZJISTIT, JAK JE MOŽNÉ NAJÍT V TRÁPENÍ DAR


Mimoňská cesta do Jiného světa online kurz

Měsíční průvodce 10 tématy e-knihy Žít je umění milovat a zároveň průvodce po onom „mimoňském“ území Jiného světa. Šance naučit se ho i žít, nejen si o něm číst! 11,5 dílů, 10 témat, 10 úkolů a jeden ebook zdarma. Ukáže Vám ten jiný, neduální, úhel pohledu na svět. Jako Váš průvodce Vám vysvětlí, jak překonávat svůj strach a jiné silné emoce a vstoupit do toho Jiného světa nepodmíněného štěstí. Pravidelně Vám bude připomínat, kde najdete vnitřní klid, spokojenost a odvahu. Kurz nabízím všem zájemcům zcela ZDARMA :-)

TAKOVÝ MINIKURZ BY SE MI MOHL HODIT


Jiný svět nepodmíněného štěstí a radostiNapsala jsem pro Vás ale i další elektronickou knihu! I ta je unikátní svou formou a vznikem tuto knihu stvořil život sám tématy, kterými mě měsíc za měsícem vedl v roce 2016 na cestě za tím, jaké je to žít opravdu naplno. To jest autenticky, svobodně a spontánně. 

Vdechněte život poselstvím svého dětství kniha o štěstí a radosti

Podrobná třísetstránková e-kniha o poselstvích našeho dětství a o tom, proč jsme ty jiskry dětství sami v sobě zadusili. 12 kapitol o tom,  kde hledat potřebnou odvahu k takovému životu a to nezničitelné v nás. O té opravdové svobodě a lásce, otevřenosti a důvěře, bez kterých si jen sami házíme klacky pod nohy na cestě za štěstím. O tom, kdy se prachsprostý vzdor maskuje za snahy o změnu. O motivaci, která není jen zjevnou či skrytou metodou cukru a biče. Na závěr každé kapitoly najdete otázky, které Vás zavedou do Vašich vlastních zkušeností a k Vašim vlastním odpovědím.

CHCI SE NAUČIT ŽÍT OPRAVDU NAPLNO


Jiný svět nepodmíněného štěstí a radostiNa mém blogu Žít je umění toho ale najdete mnohem víc. Spoustu blogových článků na nejrůznější témata, každoroční projekty a pár ebooků zdarma :-) Chcete zjistit, jaké to je učit se orientovat v Jiném světě a žít v něm? Takový je můj blog. 

Cesta ke štěstí a radostiO životních radostech a strastech trochu jinak a hlouběji. Mé texty jsou různé – vážnější i vtipnější, teoretické i praktické i ze života, poeticko-symbolické i  hravé. Píšu i o cestování, o písních, o dětech. Ale prostě jinak. Jak také jinak?

CHCI SE JÍT PODÍVAT NA TVŮJ BLOG


 

Jiný svět nepodmíněného štěstí a radostiJen číst o Jiném světě ale nestačí! Bez toho základního nástroje pro práci s myslí, tělem i energií zůstane vše jen v hlavě. Jenže Jiný svět se má žít! 

čchi kung Orel v hnízděTím základním nástrojem se pro mě již před mnoha lety stal čchi kung ve stylu Orel v hnízdě. Ano, pomáhá mi mít nějakou základní mapu (e-kniha Žít je umění milovat), podrobnější legendu (e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství) a něco, co mi pravidelně každé 3 dny připomíná, kudy cesta k nepodmíněnému štěstí vede a kudy rozhodně ne (e-kurz Mimoňská cesta). Ale bez Orla bych nevěděla, kde vzít onu stabilitu a energii k tomu se uvolnit a najít tak v životě vnitřní klid, spokojenost a radost. Svobodu volně se rozletět.

CHCI ZJISTIT, CO VŠECHNO MI ORLÍ ČCHI KUNG MŮŽE DÁT