Co je to ten Jiný svět a v čem je vlastně tak jiný??

jiný svět štěstí a radostiJiný svět máme na dosah. Stačí se ho naučit vidět. Není to nic zvláštního, nic nadpozemského. Je to základ veškeré naší zkušenosti. A přece je zakryt mnoha a mnoha vrstvami. Je to jako jasné sluncem prozářené nebe zakryté oblaky, nebo dokonce těžkými tmavými mraky.  Život nás z tohoto otevřeného svobodného nebe zalitého sluncem neustále stahuje tam dolů pod mraky. To jsou ty tíživé myšlenky a emoce, které nás začnou omotávat, až nás pohltí.

Ale stejně jako je tu nebe a slunce pořád, jen si to uvědomit, i tento stav svobody a radosti (štěstí) je tu pořád. Jen si ho uvědomit.

Jiný svět funguje na zcela jiných principech než dualistický svět mraků. Na těch neduálních. Ať už jde o motivaci, pojetí svobody, lásky či změn. Právě proto, abych Vám pomohla se s Jiným světem seznámit, jsem pro Vás napsala ono PDF (ZDARMA) shrnutí. Tam byste měli začít.

Chci právě u PDF začít

O Jiném světě se mluví už tisíce let, ale tak málo lidí poslouchá!

Možná i proto, že Jiný svět je tak jiný a že mnoha lidem zamotá hlavu dřív, než si dovolí proniknout pod povrch k jeho pokladům a pochopit ho.  Ať už toužíte po čemkoliv, na chvíli se zastavte a dejte Jinému světu šanci ukázat Vám, co uspokojí Vaše přání, touhy a sny a uklidní Vaše obavy. Zkoumejte. Využijte tyto stránky jako odrazový můstek.