Co říkají mí čtenáři?

Kdybych měl shrnout celou knihu do jedné věty, zněla by takto: kniha je průvodcem jak žít přítomně v „Pravdě“, kterou máme možnost vidět, zakoušet a žít, pokud se nám daří vymanit ze „spárů“ vlastního EGA. Knížku bych doporučil každému kdo vnímá přesah života, kdo si prožil své rozcestí a vnímá svůj vnitřní hlas. Nejvíc mě … Continue reading František Šindelka (E-kniha Žít je umění milovat)

František Šindelka (E-kniha Žít je umění milovat)

Její obsah je lehký, ale zároveň je v něm spousta mouder a výborných rad a ve skutečnosti i těžkých životních témat. Vlastně jsem tu našla i spoustu paradoxů, zdánlivých protikladů, se kterými se právě v osobním rozvoji i v životě často setkáváme a leckdy i zápasíme, a právě tato knížka tyto paradoxy ukazuje a zároveň vysvětluje. … Continue reading Marie Krchňavá (E-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství)

Marie Krchňavá (E-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství)

Tento kurz mi ukázal jiný pohled na některé věci v životě i ve svém okolí, což se mi velice líbí, a budu se pokoušet ještě se ve všech krocích postupně šťourat a vysledovat některé, pro mě důležité, věci. Kurz mi přišel velice zajímavý, hlavně první polovina, kde vlastně člověk tak nějak zjišťuje, že ten život … Continue reading Martina Motejlová (Online kurz Mimoňská cesta do Jiného světa)

Martina Motejlová (Online kurz Mimoňská cesta do Jiného světa)