Cesta za jiným stravováním se vám otevírá!

Jsem moc ráda, že i vás zajímá, jak se dá stravovat tak trochu jinak. Však jste právě vstoupili do tak trochu Jiného světa. :-)  Způsob, jak jíst, je pouze jeho malou částí. Ale důležitou, protože jak brzy uvidíte, i způsob stravování přispívá k 5 základním složkám nepodmíněného štěstí. Štěstí, které vám nic a nikdo nemůže vzít.

Učení o 5 elementech (a  těchto 5 složkách) a o způsobech, jak tyto elementy harmonizovat na úrovni mysli a emocí, bylo na mém blogu dosud součástí ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ. Pro začátek vám doporučuji si přečíst ebook elementu DŘEVO z tohoto projektu. Pomůže Vám si uvědomit, jak široký záběr učení o 5 elementech má, a co všechno Vás umí naučit. Je to cca 40 stránkový ebook, který Vám však, obávám se, trochu rozboří představy o tom, kde hledat štěstí, a jak naplňovat své sny. :-)

 

Rozhodněte se, jaký život chcete žít (a rozhoduje Ego nebo Vy?)
(ebook elementu DŘEVO)


  • 10 článků o tom, v čem spočívá opravdové štěstí v onom Jiném světě nepodmíněného a neočekávatelného
  • Víte, čím si absurdně šlapeme po štěstí?
  • Víte, jaká semínka našich přání stojí za to sázet a zalévat, abyste nevyplýtvali spoustu let a energie na něco, co Vás nakonec stejně neuspokojí?
  • Víte, proč se vyprdnout na vykreslování pozitivní budoucnosti? :-)
  • Víte, jak si vychutnat své sny?
  • A víte, co opravdu chcete?
  • Víte, co je potřeba udělat, abyste to získali a sami sebe nesabotovali?
  • Víte, co všechno Vám Život může dát, když mu nebudete vzdorovat?

 

Ebook je první ze série 5 pokladů o tom, jak žít svobodně, radostně, vyrovnaně, spokojeně, s odvahou a s pocitem vnitřní jistoty, klidu a sebedůvěry. Ano, to je oněch 5 základních složek nepodmíněného štěstí.

Tento ebook je samostatně neprodejný!

Nabízím ho pouze jako vstupní text do dvou prostorů Jiného světa na svém blogu a to za pouhých 33 Kč :-) Opravdu. :-)

Chci si přečíst ebook elementu DŘEVO (33 Kč) 


(Pokud byste chtěli hned všech 5 ebooků všech 5 elementů naráz, můžete si je výhodněji koupit ZDE za 150 Kč. Stačí využít slevový kód „harmonie” na 50 Kč. )