Cesta do Jiného světa za tím, jak být sám sebou, se otevírá…

Zombie/upír test „Jste vůbec naživu?“ už je na cestě do vaší emailové schránky. Jste už zvědaví, kdo TEĎ A TADY vlastně jste??

Ale pamatujete si ještě, které z 12 témat s vámi rezonovalo?? Návrat do dětství? Kde brát motivaci? Trápení s láskou? Touha něco změnit, ale co a jak?? Nebo nějaké jiné?

Jednotlivá témata jsem z neduálního hlediska zpracovávala už v roce 2016 do měsíčníků Magazínu Aves. Dnes už z nich je ucelená e-kniha Vdechněte život poselstvím svého dětství. Ale protože vy už teď víte, která z těch témat jsou TA VAŠE, na téhle stránce máte příležitost přečíst si jen ty kapitoly/měsíčníky, které pro vás mohou být nejužitečnější. Jednotlivá čísla mají 20-34 stran.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

 

CO NA CELOU E-KNIHU ŘÍKAJÍ ČTENÁŘI?

„Tato kniha ke mně přišla v době, kdy jsem četla zároveň asi 5 knih. Dnes je k mání spousta zajímavých knih, které bych ráda přečetla (ideálně hned). Ale protože Zuzku znám osobně, dala jsem její knize prioritu, čehož jsem rozhodně nelitovala.

Její obsah je lehký, ale zároveň je v něm spousta mouder a výborných rad a ve skutečnosti i těžkých životních témat. Vlastně jsem tu našla i spoustu paradoxů, zdánlivých protikladů, se kterými se právě v osobním rozvoji i v životě často setkáváme a leckdy i zápasíme, a právě tato knížka tyto paradoxy ukazuje a zároveň vysvětluje. Na první pohled se to totiž může zdát protikladem, ale vždy je zde ta zlatá střední cesta. Což je i krédo v mém životě a Zuzka v knize dokázala popsat přesně to, co mám v hlavě za myšlenky. I když píši blog, jen tak pro pár lidí, nikdy se mi nepovedlo tak krásně zformulovat své myšlenky, jako to je v této knížce, u které jsem měla pocit, že mi ty myšlenky čte.

Krásné příběhy, svěží uspořádání a otázky na konci – moc se mi líbil takový obsah knížky, která tím získala svou originalitu a lehčí čtivost. Zatím ji mám v elektronické podobě, ale chystám si ji vytisknout a stane se nejen mou knihou, do které si přijdu pro radu nakouknout, ale také mým pracovním sešitem a možná i pomůckou při mém povolání. A na závěr už jen dodám, že je mi velkou ctí, být v tak krásné knížce i zmíněna.

Několikrát mě u čtení napadlo, že by se mohla klidně stát internetovým knižním bestsellerem a doufám, že u tohoto nápadu nezůstane. Přeji všem krásné počteníčko.”

 

Marie Krchňavá, zakladatelka centra Osvoboď se

 

„Mám i ostatní publikace a musím říct, že jsou pro mě v současné době nepostradatelné. Všechny jsem přečetla na jeden zátah a teď se k nim postupně vracím, prostě jak přijde situace, tak si tam nacházím ty svoje “berličky”. Prostě v lednu jsem dospěla přesně do té fáze, o které píšeš, že už to takto dál nejde. Začala jsem hledat možnosti, jak se zvednout, a měla jsem ukrutné štěstí, že jsem narazila na Tvůj blog.  Tvé knížky fungujou, protože sis to odžila, a ty úkoly na konci jsou fakt super. To co si přečtu (teorie – můžu to tak nazvat???) pak pomocí úkolů dostanu pod kůži tu podstatu, co mě tam hned po přečtení teorie nenaskočí. Někdy mě ta podstata nenaskočí ani po vypracování úkolů, ale pak se dostanu do situace a ta podstata dané kapitoly přijde sama. Úžasný!!!!! Aves (Zuzko) máš můj velký dík.”

Šárka Poslední