5 elementů a jak tuto filozofii využít i pro lepší stravování

NA CO SE PŘI STRAVOVÁNÍ ZAPOMÍNÁ? TO JE JEDNODUCHÉ – ŽE NEVÍME, JAK HO PŘIZPŮSOBIT NAŠIM INDIVIDUÁLNÍM A NAVÍC MĚNÍCÍM SE PODMÍNKÁM. A NIKDO NÁM MOC NEŘÍKÁ, JAK VLASTNĚ NA TO. NENÍ DIVU, ŽE NÁM PAK I SEBEZDRAVĚJŠÍ STRAVA NEMUSÍ UDĚLAT DOBŘE…

Uvědomujete si, že nejsme živi bílkovinami, sacharidami, tuky, vitamíny apod.?? Ale i energií, kterou nám dodávají? My jsme zvyklí ji počítat v kaloriích, ale jako bychom zapomněli na přímou zkušenost. A přitom i vy určitě cítíte, jak vás některá potravina umí vnitřně prohřát, nebo ochladit. (Ale řídíte se tím v zimě??) A těch vlivů je mnohem víc! Znáte je? Také zapomínáme, že každý z nás je jiný. Když si ale vyberete jen jeden styl stravy (škatulku) a za všech okolností se ho budete držet, je to podobně praštěné jako tančit salsu, i když právě hrají valčík. :-) Chcete se naučit vnímat jednotlivé rytmy (elementy/energie) a tančit (jíst/vařit) podle nich??  

panda-1454345_1280

  • Připravila jsem pro vás ZDARMA Desetidenní výzvu a úvodní testík (nebojte, žádná zkouška).
  • Na úvod zjistíte, který z 5 elementů je ten váš a jaká strava je pro vás tedy nejideálnější.

    (Půjdeme pak ale hlouběji, protože to by byla jen další škatulka.)
  • Během 10 dnů budete mít možnost poznat jednotlivé elementy na vlastní kůži.
    (Sami pak díky tomu lépe poznáte kvalitu energie (čchi) v sobě a kolem sebe.)
  • Budete pak i bez tabulek vědět, jaké jídlo PRÁVĚ VÁM TEĎ A TADY udělá dobře.
    (A nebudete už muset přemýšlet, co vařit a co jíst.)


CHCI SE NAUČIT NĚCO NOVÉHO

(V tom případě stačí zadat email, na který chcete Desetidenní výzvu dostávat. Těším se na vás a na vaše postřehy. :-)) 

Proč jsem pro vás Výzvu přichystala? Protože je ohromná škoda, že se tak moc držíme škatulek, výživových údajů a různých představ a nevnímáme, co nám říká naše tělo. Dokonce ho odbýváme slovy: „Je to jen v tvé hlavě.“ A pak zákonitě narážíme. A zbytečně. Nápad na průvodce 5 elementy ve stravování se zrodil při týdenním pobytu ve tmě. Byla to totiž tisíciletími prověřená filozofie pěti elementů, která mi pomohla vydržet až do konce. Pomáhala mi vyrovnávat nezvyklé prostředí a cítit se líp.  A totéž umí kdekoliv a kdykoliv. :-) Ovlivnila i stravování mé dcery, od prvních soust. I mou stravu v těhotenství. A také celý roční program STROM ŠTĚSTÍ, kde s nimi již poněkolikáté pracujeme na úrovni emocí a mysli. 5 elementů mě fascinuje již léta tím, jak komplexní je. Třeba okouzlí i vás??