10 záchranných kruhů

NĚKDY STAČÍ JEN VĚDĚT, ČEHO SE CHYTNOUT. A NAUČIT SE TO I UDĚLAT. :-)

Který z 10 záchranných kruhů vám bude nejvíc pomáhat? Ale všimněte si – pocity nejistoty se umí vkrádat i nenápadně, žádná velká dramata. Ale dají se snadno poznat. Přináší s sebou totiž vždycky STRACH A TOUHU. (Ano, i touha změnit to, co je, ať je to sebehorší, nám paradoxně nepomáhá.) Jestli se chcete naučit těchto 10 kruhů i používat (a ne si jen číst) a opravdu je pochopit, už roky krásně funguje speciální průvodce. Ale pozor! :-) Zvu vás tím do  tak trochu nezvyklého světa – neduálního Jiného světa neočekávaného a nepodmíněného. Za své průvodcovské služby nic nechci. Chci, aby byl Jiný svět dostupný všem, kdo potřebuje. Ale jednu věc budu potřebovat já – váš email. Jako vstupenku na tu Mimoňskou cestu do Jiného světa. :-) Chcete být se mnou v pravidelném kontaktu??


ANO, CHCI POZNAT JINÝ SVĚT BLÍŽ


(Mimochodem záchranné kruhy pocházejí z mé úplně první e-knihy Žít je umění milovat plné symboliky, která jde přímo k jádru věci. Obsahuje cca 20 let staré kratičké texty, které mě stále znovu překvapují a oslovují. Záchranné kruhy jsou jejich esencí. A následující online průvodce/kurz vám pomůže vše lépe pochopit a hlavně prožít na vlastní kůži! Pojďte do praxe! Ukážu vám tu mimoňskou cestu od trápení k vnitřnímu klidu, i kdyby trakaře (či korony) padaly. :-))


JDU DO TOHO TAKY!

„Bylo to úžasné, ještě nikdy jsem nic podobného neabsolvovala. Uvědomila jsem si spoustu věcí, nad kterými jsem už dlouho přemýšlela, a teď jsem našla odpovědi. Pokaždé jsem se těšila na další díl a nový úkol. Za mě super. Přesně tohle vše jsem potřebovala.”
Jana po absolvování navazující Mimoňské cesty do Jiného světa

Ochrana osobních údajů // Obchodní podmínky online kurzu // Obchodní podmínky e-knih // Kontakt