Změny na webu a změny příští měsíc

Milí čtenáři,

dávám si oraz :-)

A tak se toho zde následující měsíc moc dít nebude. Berte to ale jako přípravu. Takhle to tady bude jednou celkem běžné. Jen občas nějaký ten článeček, když budu mít něco důležitého na srdci.

Ale neberu si od vás dovolenou – jen se na měsíc přesouvám z webu/blogu na Facebook a hlavně do Jiného světa :-) Na své FB stránce Žít je umění budu naopak velmi často. Se střípky ze svého MĚSÍCE PRO SEBE. Kdo tam ještě nejste, zamiřte tam. Třeba Vás touto měsíční výzvou inspiruju. A možná se také přidáte. A třeba i k tomu, co se následující měsíc chystám dělat. O tom víc na samotném konci tohoto článku…

Ono se toho sice tady na webu moc dít nebude, ale zato se toho hodně děje pod povrchem webu. Ano, web je prostě síť. Má různé nitky, které jsou různě pospojované. A znáte to – když se pohyb na povrchu zklidní, můžete líp vnímat to, co je v hloubi. A právě to jsem chtěla poskytnout vám na svém webu… a teď i sama sobě :-)

Tam v hloubce došlo k různým změnám, které mají za úkol dát prostoru Jiného světa nějakou strukturu.

Zpřehlednit všechno to, co se tam děje. Dát Vám možnost, abyste nic důležitého nepřehlédli. Abyste se tam cítili dobře…

  • Připravila jsem pro Vás ideální bránu ke vstupu do Jiného světa – PDF „Jak být šťastný” (jedna jediná věc, která nás dělí od štěstí, a přece se o ní moc nemluví). Má jedinou stránku a vypichuje hlavní téma celého Jiného světa. Abyste měli jasnou vizi toho, oč tu vlastně jde. S ní zatím funguje i PDF o 5 omylech ezoteriky a osobního rozvoje o cestě ke štěstí. To buď stáhnu, nebo upravím, nebo přesunu dál do prostor Jiného světa, protože je dobrým shrnutím toho, v čem se Jiný svět liší. Přijde mi pro začátek trochu náročné.

  • Připravila jsem pro Vás 5 úvodních mailů Jiného světa, aby Vám bylo jasnější, oč zde půjde, v čem je to důležité a co Vám Jiný svět vlastně nabízí zcela automaticky, ačkoliv se po tom tak absurdně pídíme tam, kde to nenajdeme.

  • Připravila jsem pro Vás speciální MIMOŇSKÝ ROZCESTNÍK. Stránku, na kterou Vás zavedu brzy po vstupu a potom vždy na konci každé z mimoňských cest, na kterou se zde můžete vydat. Všechny z těchto cest jsou pro Vás k dispozici ZDARMA.  Některé představují jen pár videí. Některé trvají měsíc s různou intenzitou. Některé trvají celý rok! Dají se i různě kombinovat dle možností a zájmu.

  • Připravila jsem pro Vás i speciální stránku s informacemi o tom, jak můžete prostor Jiného světa a všechno to, co je v něm k dispozici zdarma, finančně podpořit. Opět dle možností a zájmu. Buď koupí e-knih a ebooků, která daná témata mimoňských cest dál rozvíjejí a prohlubují, nebo prostě jen tak. Že si ceníte toho, co jsem zde pro Vás připravila. Jakákoliv částka udělá radost :-)

A to jen tak, co mě napadá…

Bylo s tím neuvěřitelně moc práce (a ještě bude), ale já teď mám chuť věnovat se víc sama sobě. Ale jak už to tak v Jiném světě chodí (protože zde nefunguje buď Já, nebo Vy, ale protiklady, vnitřní a vnější konflikty se tady sjednocují), napadl mě způsob, jak se věnovat zároveň sobě i druhým (svým čtenářům)…

A na závěr ještě pár důležitých odkazů:

Potkáme se na Facebooku nebo v prostorech Jiného světa!

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *