Začátek série článků najdete ZDE.
Měla jsem nedávno zajímavou debatu o tom, jestli člověk musí být dokonalý, aby vstoupil do ráje. (Nebo do 5D, jak to kdo vnímá.) Nejsem žádný náboženský představitel, imám, papež, dalajláma apod., tak mé názory berte s rezervou, ale jak to tak vidím –
není možné vstoupit do ráje, když člověk nepřijme svou nedokonalost,
ale dokud ten stín neprosvětlí, tak cokoliv z ráje zahlédne, bude to vždy jen střípek.
Zbytek je zahalený temnotou.
Je to takový paradox.
Nemusíte být dokonalí, abyste ráj zažili, ale bez toho není možné v něm žít.
Co myslíte vy?
A pak je ještě otázka – co je to vlastně dokonalost?? :-)
A na tu vám imám, papež i dalajláma apod. každý odpoví jinak. :-)
JAK SE S TAKOVÝMI LIDMI VŮBEC MŮŽE NĚKDO STÝKAT??
Miluju scénu, kdy je u Matouše, bývalého výběrčího daní, slavnostní večeře. (Člověk by si řekl, že si ho Ježíš vybral mezi apoštoly, aby se jeho následovníci taky mohli někdy pořádně najíst. A okusit spoustu pochoutek. Matouš patřil mezi nejbohatší ve městě.)
Za vraty se nejdřív objeví farizejové (včetně Júsufa) a pak i římský voják (Gaius).
Júsuf tam má krásný plamenný proslov o tom, jak je nechutné, že se Ježíš obklopuje hříšníky. A ten Matouš? Nejenže jako výběrčí daní pro Římany ožebračuje Židy, dokonce ani nenosí do chrámu obětiny!! (Ta drzost!) A Máří Magdaléna? Nechce ani pomyslet, co se v té Rudé čtvrti dělo za hříšné nechutnosti! Continue reading „NEMUSÍTE BÝT DOKONALÍ (The Chosen S01E08)“