Živé semináře o harmonizaci 5 elementů

Projekt STROM ŠTĚSTÍ vedoucí k harmonizaci 5 elementů v nás a tím k nepodmíněnému vnitřnímu štěstí nezávislém na nikom a na ničem je unikátní podporou, kterou poskytuje. Každý máme tu svou cestu, ale všichni na ní potřebujeme vnitřní svobodu po ní jít, lásku a vášeň, která nás žene vpřed a zároveň udržuje láskyplné vztahy k druhým i sami k sobě a k vlastnímu tělu, vnitřní klid, když se zrovna nedaří, a hodně odvahy, když máme čelit překážkám. Právě tyto vlastnosti nám projekt pomáhá rozvíjet… 

Roční projekt STROM ŠTĚSTÍ dělí rok na 5 desetitýdenních období.

 • Na jaře se kromě přírody probouzí i jangová energie a vládu přebírá element DŘEVA.
 • V létě dosahuje jangová dynamická energie svého maxima a vládu přebírá element OHEŇ.
 • Na podzim se začíná jangová energie opět zvolna stahovat a vládu přebírá element KOV.
 • A v zimě nastává vrchol klidné jinové energie a vládu přebírá element VODA.
 • Element ZEMĚ představuje klidovou rovnováhu mezi jinem a jangem. Obvykle má své období na konci léta (babí léto). Případně se vkládá jako přechodové období mezi jednotlivá roční období. Tak to dělám v rámci ročního projektu STROM ŠTĚSTÍ i já.

Bližší informace o celém projektu a možnost přihlásit se do něj UŽ NYNÍ najdete na speciální stránce:

STROM ŠTĚSTÍ – ČAS NA OPRAVDOVOU ZMĚNU OD KOŘENŮ

V průběhu roku obvykle pořádám v Brně živé semináře, ve kterých Vás teoreticky i prakticky seznamuji s tématy, které se jednotlivých elementů týkají. Loni proběhl seminář elementu DŘEVO o těch správných životních rozhodnutích (a hlavně těch správných motivacích) a seminář elementu OHEŇ o přijetí jako synonymu lásky a zdroji naší životní radosti.

 

 

Nejbližší seminář

Seznámení s ročním projektem STROM ŠTĚSTÍ 2019”

Co Vás čeká? 

 • Přednáška o tom, jak Vám může tento výjimečný projekt pomoci prožít výjimečný rok 2019 :-)
 • Dozvíte se, proč je důležité vnímat život i z hlediska jednotlivých elementů a jejich vlivů na náš život. Jak tyto elementy v sobě harmonizovat a nacházet v sobě díky tomu ono nepodmíněné štěstí, ke kterému nás celý projekt STROM ŠTĚSTÍ vede. Kdo by se chtěl honit za pouhými bublinami povrchního štěstí, které stejně nakonec prasknou???
 • Dozvíte se, jak pracovat s jednotlivými tématy týdne, motty týdne, celými týdenními plánovači a případně i ebooky jednotlivých elementů, které v rámci projektu STROM ŠTĚSTÍ budete mít každé pondělí k dispozici ve svém mailu
 • Můžete se ptát na cokoliv, co Vám bude ohledně projektu vrtat hlavou :-)
 • A jistě se zvládneme i společně naladit na ten nový rok 2019 nějakou příjemnou čchi kungovou praxí ze stylu Orel v hnízdě, jehož lektorkou jsem. A možná dojde i na hieroglyfy a jejich symboliku :-)

A nějaký bonus za účast??

 • Jistě :-) Vždycky nějaký nabízím. Obvykle jsou to vytištěné ebooky daného elementu (obvyklá hodnota PDF netištěné verze je 55 Kč). Tentokrát dostanete ZDARMA PDF barevnou verzi Diáře na rok 2019 (v hodnotě 95 Kč). Ukážu Vám, jak si z tohoto podkladu sami vytvořit tištěný diář, který Vám pomůže mít jej stále u sebe a opravdu s ním pracovat každý den!

Těším se na Vás!

Zuzka Skotáková (Aves Passeri) – blogerka, lektorka Aj a čchi kungu stylu Orel v hnízdě, autorka knih a projektů Jiného světa

Přijďte v sobotu 12.1. 2019 do centra Osvoboď se (Zábrdovická 25/2, Brno).

(počet míst je omezen!)

čas: 15.00-18.00

cena: 400 Kč /3 hodiny

(uzávěrka přihlášek je v pátek 11.1. 2019!)

určitě přijdu

 

Co na na projekt STROM ŠTĚSTÍ říkají jeho loňští účastníci?

„Váš projekt Strom života je dle mého názoru úžasný nápad. Je pravdou, že jsem několik měsíců zápasila s tím, jak udržet všechny týdenní plánovače ve stejný čas na jednom místě.  A přišla jsem na to. Netisknu je. Koupila jsem si vázány zápisník a do něj si každý nově stažený plánovač opíši. Vzhledem k tomu, že mám ráda barvy, tak si s ním vyhraju i barevně. Je to pro mne takové mini zastavení v tom našem hektickém světě. A dalším bonusem jsou jednotlivá témata. Nevěřila bych, dokud jsem sama nezkusila, na co všechno člověk přijde, když se zaměří na jednu věc / téma. Nesmím zapomenout na fakt, co všechno jsem odhalila o sobě.”

Míla Hokufová

 

STROM ŠTĚSTÍ mne provázel celým rokem 2018 a jsem natěšená, co mi „přijde” se STROMEM ŠTĚSTÍ v novém roce. Každý týden v pondělí jsem si s radostí tiskla plánovač (později můj osobní deník), přečetla téma a chvíli se zamyslela. A pak se začala zamýšlet každý večer, kdy jsem se v hlavě procházela celým dnem. Někdy jsem se zaměřila na konkrétní téma, někdy jen rekapitulovala. A tak jsem se naučila se i několikrát denně zastavit a zpřítomnit se, uvědomit si, co je mi vlastní. Naučila jsem se pravidelně obracet dovnitř sama sebe a vědomě si připomínat a oceňovat, co je. A díky STROMU ŠTĚSTÍ jsem za každý den mohla v srdci i na papíře v plánovači poděkovat, ať byl jakýkoliv. Děkuji!”

Alena Michalčáková

chci na seminář také přijít