Rozhodněte se, jaký život chcete žít (so 17.2.2018 15.00-18.00 Brno)

A rozhoduje Ego, nebo Vy? Aneb co zasadíte a zaléváte, to vyroste. Rozhodněte se tedy moudře.

Jste srdečně zváni na setkání, na kterém si ujasníme, jak rozpoznat, že za nás o našem štěstí nerozhoduje Ego. A uděláme něco pro to, aby to tak nebylo :-)

je rozšířeným omylem, že nám splnění našich snů přinese štěstí. Za určitých podmínek to tak nemusí vůbec být.
ve hře je totiž mnohem víc. Je to jako dobrodružný příběh – nejdřív musíme objevit a pročistit našich 5 pokladů. 5 elementů, 5 energií, které v nás rozvíjejí pocity svobody, radosti, klidu, spokojenosti, jistoty a odvahy.

Bez těchto 5 vlastností nikdy šťastní nebudeme… 

Připravila jsem pro Vás tedy sérii 5 tříhodinových seminářů, na kterých si o těchto „5 pokladech” budeme v průběhu roku povídat. Ukážu Vám, proč jsou tak důležité. Jak poznáme, že nejsou v rovnováze (a u málokoho jsou). A jak je harmonizovat. A nebudeme si jen vykládat, dostanete příležitost si to všechno vyzkoušet na vlastní kůži!

 

V únoru začneme naším prvním drahokamem – elementem DŘEVO – a trochu ho vyleštíme :-)

  • jeho harmonická funkce nám pomáhá se správně, tj. ZCELA SVOBODNĚ, rozhodnout a dodává nám kreativitu a energii se tomuto snu věnovat.
  • Rozhodněte se, jaký život chcete žít (element DŘEVO)projdeme si 10 témat ebooku Rozhodněte se, jaký život chcete žít, a vysvětlím Vám neduální učení, ze kterého celý ebook a ostatně jakákoliv snaha o nepodmíněné štěstí zákonitě vychází.
  • naučím Vás některé čchi kungové praxe, které Vám pomohou svůj element DŘEVA harmonizovat.
  • seznámíte se s tím, jak chránit své játra a žlučník, které s elementem DŘEVA souvisí.
  • načrtnete si svůj plán a své sny do roku 2018 pomocí symbolického uvažování.
  • jako dárek nejen za návštěvu semináře, ale hlavně za ochotu objevit tento Jiný svět nepodmíněného a neočekávaného, se kterým Vás na semináři a v online projektu seznámím, ode mě dostanete zdarma ve vytištěné podobě ebook daného elementu/energie (v únoru jde o ebook Rozhodněte se, jaký život chcete žít) se všemi důležitými texty. S nimi lépe Jiný svět pochopíte a lépe se Vám bude pracovat s týdenními tématy a plánovači v projektu STROM ŠTĚSTÍ.

Projekt STROM ŠTĚSTÍ 2018?? Ptáte se, co to je? Jde o roční online projekt (zdarma), kterým letos už nejen já sama procházím a který pomáhá všech těchto 5 pokladů/energií postupně v praxi rozvíjet v každodenním životě. Můžete se do něj kdykoliv přihlásit také. Osobní semináře můžete brát jako BONUS navíc, který Vás na této cestě za vnitřní svobodou, radostí a láskou, klidem a vyrovnaností, spokojeností , odvahou a (sebe)jistotou, podpoří. 

Zuzka Skotáková (Aves Passeri) – blogerka, lektorka Aj a čchi kungu stylu Orel v hnízdě, autorka knih a projektů Jiného světa

Přijďte v sobotu 17.2. 2018 do centra Osvoboď se (Zábrdovická 25/2, Brno).

(počet míst je omezen!)

čas: 15.00-18.00

cena: 400 Kč /3 hodiny

určitě přijdu

 

 

Kdy jindy se totiž zamyslet nad tím, jaký život vlastně chceme žít, než na samotném začátku roku?  Kdy jindy udělat to správné rozhodnutí?? Bohužel velmi často sází naše Ego, jenže to je jako sázet představu broskvoně a čekat, že si pak pochutnáme na OPRAVDOVÝCH broskvích. Absurdní… Rozhodněte se tedy správně…