Není nad to dát si na pár dní offline prázdniny!

Vřele doporučuju dát si offline oraz!! Už jste si to někdy vyzkoušeli? Nebo i na dovolené pořád brouzdáte ve wifi lesích? :-)

Vzhledem k tomu, že nejsem vybavena super special smartphonem (zatím se mu úspěšně bráním), ale obyčejnou tlačítkovou Nokií bez wifi, na dovolené bývám odkázána jen na data. A ta využívám během toho týdne u moře jen velmi sporadicky. Takže většinu dovolené si jen tak hovím v nevirtuálním světě. A vždycky si právě díky tomu krásně odpočinu. Už několik let si na dovolené ani nečtu (kromě pár časopisů). Ona i knížka je vlastně takový virtuální svět tvořený tak trochu předpotopní technikou :-) (Takže bych těm dětem zas tak nevyčítala, že si vybraly online svět před tím papírovým).

Pořád se říká, že máme žít v přítomnosti. TEĎ A TADY. Ale bohužel ani na té dovolené si to nejjednodušší bytí teď a tady moc nedopřáváme. Nemluvě o tom hlubším ponoření se do ono teď a tady, které si můžete vyzkoušet v onom video projektu (zdarma) DARUJTE (SI) POHODU :-)

Já na léto plánuji několik offline týdnů :-)

  • Jeden téměř offline mám již za sebou – čchi kungové lázně s Orlem v hnízdě. Občas jsem nahlédla do Facebooku. Budila ráno dceru do školy. Řešila chybějící platby. Nic velkého.
  • Jeden bude v srpnu na dovolené v Albánii :-) Podobného rázu.
  • A jeden začne již zítra a bude trvat až do 15.7.!! A z toho 10 čistých dnů zcela offline!! A na to už se táááák těším!

Takže tento blog teď na 14 dní utichne. Máte spoustu času začíst se do toho, co tady už je (a že je toho dost). Nebo se můžete vydat na výlet na můj starý blog, kde to následujících 14 dní bude dost nabité :-))

  • Vybrala jsem pro Vás 7 článků, které na mém starém blogu vycházely od roku 2013.
  • Vybrala jsem ty, které mi přišly nejzajímavější a které se nějak týkají toho, co já sama budu následujících 14 dní dělat – meditačního kurzu vipassany a toho, co se tam člověk vlastně prakticky učí.
  • Takže můžete očekávat článek s jedním z mých prvních textů o té skutečné síle lásky (který je součástí mé první e-knihy Žít je umění milovat). Článek o tom jediném krůčku, který nás dělí od štěstí. Článek o tom, proč je společnost v krizi a jak z toho ven (ovlivněno učením o 5 elementech a 5 hlavních překážkách). Článek o 5 věcech, které rozhodně nedělat, pokud chceme být spokojení. A pak článek o jednom dokonalém ranním rituálu (a že nějaký si vytvořit také vřele doporučuju!) a o orlích zázracích (na orlích čchi kungových seminářích, kde se otevírá srdce…)

 

Doufám, že se Vám tyto retro články budou líbit a že Vám nějakým způsobem budou k užitku :-)

Najdete je na stránce www.zitjak.wordpress.com

A automaticky se sdílejí na mé FB stránky Žít je umění milovat/Jiný život v Jiném světě (Když jí dáte lajk, i tak Vám možná utečou. Známe FB. Ale možná také ne :-)

Takže pokud Vy sami zrovna nebudete mít 14 dní offline, jste vítáni v mém online světě :-))

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *